The Bad Mother's Handbook (TV film)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2007, 71 min

Robin Shepperd

Kate O'Riordan

Mark Russell

Alison Owen

Vlastně ani nevím, proč mě to tolik 'vzalo'.. Ale nemůžu si pomoct, něco na tom je. A mělo by to vidět víc zarytých fanynek Roberta, je tam z něj zase naprosto ujetej mimoň jako v How To Be =D Paradoxně mi přijde mnohem kouzelnější, než v mnohými-zbožňované upíří podobě :) A Holly Grainger byla taky perfektní.(23.4.2010)

Je to svižné a krátké a Robert tu má milou roli adolescenta-podivína, který je ovšem - světe div se - stejně toporný a stejně roztomilý, jako ve známé sáze o opírech. Nečekejte žádná moudra, ani moralizování. Z každého obrazu kouká skutečnost, že se jedná o televizní film. Ale konec, ten je fajn. Celkově jsem byla příjemně překvapena.(27.6.2010)

Viděla jsem jednou a říkala jsem si "Docela fajn film, čekala jsem, že to bude horší". Ovšem celý další den jsem myslela více méně jen na tenhle film a nevydržela jsem a pustila si znovu. Řeknu vám, už dlouho se mi něco tak jednoduchého nelíbilo tak moc. Robert Pattinson, ten, který mě ve Stmívání dokonale odrazoval podívat se na jakýkoli film, kde hraje, je tady jak úplně někdo jiný a hraje svou roli úplně dokonale. Ty jeho pohyby, to jeho klácení se ze strany na stranu, ty pohledy! A rozhodně není sám, kdo se mi líbil. Vždyť už jenom první scéna a přízvuk Catherine Tate mě dostal.(31.1.2012)

Jsou herci/herečky, kteří udělají i z jinak naprosto průměrného námětu vyloženě příjemný film a jednou takovou herečkou je i Catherine Tate, která svým komediálním talentem opět zastínila všechny ostatní. Zvláštní film, jenže když máte pro tyhle britské situační komedie slabost, tak prostě neváháte. Tu často zmiňovaný Patizón v roli naprostýho paka vážně docela exceluje, věřil jsem mu to víc než Cedrika Diggoryho. Čtvrtá hvězda za Catherine.(4.4.2014)

Bad Mother's Handbook je perfektní oddechovkou pro nenáročného diváka, který se spokojí s jedoduchou zápletkou a Robertem Pattinsonem. Rob zvládl tuhle roli dokonale. Nemohu se totiž vždycky vynadívat na ty komentáře podrývající jeho herecký talent, přičemž tito lidé hodnotí pouze na základě Twilight, a to je chabé. Zde Rob ukázal své kvality, zahrál si typického outsidera, který vypadá, že je mu matfyz málo, má příšerné vlasy, úděsné brýle a chová se jako blázen. Pravda, tohle není ta role, kvůli ktéré by dívky křičeli "Bite me!", avšak myslím, že Rob si tohle hraní musel užívat, protože výsledek je skvělý!...(7.5.2012)