Poznamenaná (TV film)

• Irsko

Damage

Irsko, 2007, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

MFF KV(7.7.2007)

• bassator

42nd KVIFF 2007 - HORIZONS - Horizonty(21.7.2009)

Verdikt: Jednoznačně stojí za vidění. Výborně, bez zbytečného patosu, realisticky zobrazený dnešní svět v Irsku (i kdekoliv jinde) aneb Jak to dopadne, když Vás znásilní. Skončíte poznamenaná...(8.7.2007)

• viperDavid

Nádherná Emma, která zrovna začíná jako fotomodelka, je hnusná jak prkýnko od záchodů posraným bezdomovcem. Jednoho dne, když slaví své 21 narozeniny dala svému "strýčkovi" který šel zrovna okolo a jen tak mimochodem, občas vojede její matku. Naprosto příšernej film, který měl být o znásilnění a místo toho filmová katastrofa.(6.9.2017)

Zajímavé psychologické drama o reakci rodiny i širšího okolí na znásilnění mladé dívky... výborný scénář, skvělé herecké výkony všech představitelů, dělají z tohoto filmu nadprůměrnou podívanou.(9.7.2007)

• Sabrewulf

No nezlobte se na mě, ale takhle vypadá znásilnění? Vždyť se ta holka vůbec NEBRÁNILA. Celé to probíhalo stylem "já sice nechci, abys mi ho tam strkal, ale tak co už". Tím pádem úplně padá na hubu jakákoliv snaha o dramatičnost. P.S: A ještě k tomu smažka.(6.9.2017)

• Fjera

Film stojí a padá s výkonem hlavní herečky, který je dost žalostný, až bych řekla amatérský. Scénář je předvídatelný minutu po minutě, takže bohužel je to film skoro o ničem. Určitě to šlo udělat líp a ne tolik naivně.(15.10.2016)