• Švýcarsko

Reto Schärli, Lukas Hobi

Kostýmy:

Linda Harper
  • Likan7

To byla zase jednou kravina. Zajímalo by mě na co Michael Sauter myslel, když psal scénář. Harant si hraje na frajera, dostane se do polepšovny, kde se navzájem zabouchne do nějaký právničky, která je tak o 10 let starší mimochodem, ale jde si tvrdě za svou krvavou cestou pomsty? Příběh příšernej, režie podprůměrná a herci na zabití. Snad jen tělo Melanie Winiger zachránilo tuhle kravinu od odpadu.(26.6.2017)

Vlastně to taková tragédie nebyla. Mě se to vlastně docela líbilo. Mě hiphop nevadí, občas si ho poslechnu, a tak jsem vlastně měl příležitost tomu i dost rozumět. Mohl jsem rozumět generaci těchto lidí lidí "z jiného světa". Děsivé a perfektní hudební drama, které skvěle vrcholí a má solidní příběh.(5.5.2013)

Vítejte v curychském výchovném zařízení pro mladistvé. Zde je jídelna, zde sprchy a zde je dvůr, támhle nalevo u stromu je sicilská teen mafie a támhle před vámi novodobý hitlerjugend. V žádném "pasťáku" jsem sice nebyl, ale podle mě si to tvůrci filmu představují krapet "zajímavě". Dobře, o tom ale film není, když tedy pominu všechny téměř neuvěřitelné záležitosti typu jeden dozorce na několik desítek kluků a v noci opuštěná budova, tak mi z toho zůstane relativně originální námět a celkem slušná podívaná.(17.3.2012)

• Herr_Flick

Jak začít? Miluju black music, miluju hip hop. A myslel jsem si, že ty negativní komentáře jsou psány lidmi, kteří hip hop z principu odsuzují. “Hovno-vole-naser-si!“ Tohle je skutečně o namachrovaných hajzlech a postavené úplně mimo realitu. A kdo má vůbec být cílovou skupinou diváků? Nevím, nepochopil jsem to. To nemá cenu vůbec komentovat. Na tom filmu za to stála pouze ta odhalená ňadra.(13.9.2011)

• The Viper

Abych pravdu řekl, ještě tak před 8-mi lety by se mi tento film líbil, ovšem viděl jsem ho až teď a tak nemůžu hodnotit jinak než za odpad, protože dialogy pro celý film jsou laciné, trapné a naprosto idiotské. Herci ? Jací herci ? Banda fracků s Uncle Tomem z policie a nejhorší právničkou na světě. Hlavní hrdina je natolik cool že nosí kapuci i v místnosti pokojové teploty, tepláky u kolen a zdraví se s každým asi patnáct minut dlouhou přehmatávačkou a navíc dá do držky komukoliv kdo se na něho jen špatně podívá, protože přesně takto drsní hopeři jsou. A aby toho nebylo málo, samozřejmě si to rozdá se svou ''právničkou'' ve výslechové místnosti i přesto že jí nedokázal říct jiná slova než ''k*rvo a kr*vo''. Film hodný odpadů od shora až dolů bohužel i na csfd našel spoustu fanoušků, jelikož se to tu dutohlavcema jen hemží.(8.8.2014)

• - Jakmile se Nia (Nils Althaus) porve s kamarádem a vymáchá mu hlavu v záchodu, tak má přítel mokré vlasy, ale když odchází z místnosti, tak je má opět suché. (Patrik256)

• - Během práce na soundtracku dostal hudebník Stress nabídku ztvárnit roli Spirita, kterou přijal. Poté, co byl film uveden v kinech, byl však rozzuřen, protože k propagaci filmu byla použita i jeho tvář, přestože si zahrál pouze malou roli. (morgos)

• - Meno hlavnej postavy Marco Nia bolo zvolené podľa prezývky Nilsa Althausa, ktorý ho stvárnil. (PATWIST)