poster

Breakout

 • Švýcarsko

  Breakout

 • slovenský

  Breakout

Drama / Hudební

Švýcarsko, 2007, 100 min

Režie:

Mike Eschmann

Scénář:

Michael Sauter

Kamera:

Roland Schmid

Producenti:

Reto Schärli, Lukas Hobi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kamca_
  ****

  Trochu mě zaráží tak nízký hodnocení tady na čsfd. Mně to hodně sedlo. Breakový kreace byly výborný (hlavně na konci) a ta hudba ještě lepší. 75%.(7.1.2014)

 • Fallen_One
  odpad!

  No jo, všechno směřovalo k tomu, že odpad! zas po čase musim dát. Tahla hovadina si o něj koledovala jako ještě nic předtím. Souhlasím zcela a ve všech paragrafech s Angelangie, tzn. že 14ti-leté dětičky si myslí, že jsou králové ulic, musí mít svoje ghetto a křivej kšilt, od čehož se odvíjí jejich omezenost a pitomej pohled na okolní svět. A to nemluvím o prznění rýmovaček a vyobrazení holek jako materiálu, na kterým se vystřídá každej člen "partičky" - hoperky asi chtějí být brány jako zboží pro volné použití, prostě dobrovolné rozdávačky, jen aby se dostaly do nějaký fet-hop-nigga-bitch-ultradrsňácký grupy. Opravdu zajímavé. To je asi jediný poznatek, který z filmu přijde k dobru. Nejhorší film, co jsem nad nim strávil čas za poslední rok. Možná i víc...(4.3.2009)

 • Stodvacet
  *****

  LUXUS MÁME TU POŘÁDNEJ FILM PRO POŘÁDNÝ RAPERY !!!!!!!! JE MI LÍTO TĚCH UBOŽÁKŮ CO VO TOM VÍ HOVNO A PROTO DÁVAJ ODPAD ALE TAKOVEJ JE ŽIVOT:)(8.11.2009)

 • Tom_Lachtan
  ***

  ač všude zní hiphop který opravdu nesn... nemám rád, film je příjemně koukatelný, i když linka se sexy policistkou je totální zhovadilost.(19.7.2012)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Neznášam Hip-hop neznášam túto popkultúru a neznášam takích frajeríkov čo si myslia že všetci sú chudáci iba oni sú Bohovia. A ešte jedna vec ako môže jeden reperík tak skrotiť náckov, šak by ho mali zožuť aj s topánkami. Najhoršie je na tom to, že takéto kraviny kukajú aj 13 ročné deti, ktoré ho povýšia na nejaký mienkotvorný film. NEODPORÚČAM ĽUĎOM POD 15 ostatných to baviť nebude!(11.3.2010)

 • - Během práce na soundtracku dostal hudebník Stress nabídku ztvárnit roli Spirita, kterou přijal. Poté, co byl film uveden v kinech, byl však rozzuřen, protože k propagaci filmu byla použita i jeho tvář, přestože si zahrál pouze malou roli. (morgos)

 • - Plagát, ktorý má Nia (Nils Althaus) na stene vo svojej cele, je z filmu Zjazvená tvár (1983). (Methodix)

 • - Jakmile se Nia (Nils Althaus) porve s kamarádem a vymáchá mu hlavu v záchodu, tak má přítel mokré vlasy, ale když odchází z místnosti, tak je má opět suché. (Patrik256)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace