• Švýcarsko

Mike Eschmann

Michael Sauter

Roland Schmid

Reto Schärli, Lukas Hobi

Trochu mě zaráží tak nízký hodnocení tady na čsfd. Mně to hodně sedlo. Breakový kreace byly výborný (hlavně na konci) a ta hudba ještě lepší. 75%.(7.1.2014)

• Fallen_One

No jo, všechno směřovalo k tomu, že odpad! zas po čase musim dát. Tahla hovadina si o něj koledovala jako ještě nic předtím. Souhlasím zcela a ve všech paragrafech s Angelangie, tzn. že 14ti-leté dětičky si myslí, že jsou králové ulic, musí mít svoje ghetto a křivej kšilt, od čehož se odvíjí jejich omezenost a pitomej pohled na okolní svět. A to nemluvím o prznění rýmovaček a vyobrazení holek jako materiálu, na kterým se vystřídá každej člen "partičky" - hoperky asi chtějí být brány jako zboží pro volné použití, prostě dobrovolné rozdávačky, jen aby se dostaly do nějaký fet-hop-nigga-bitch-ultradrsňácký grupy. Opravdu zajímavé. To je asi jediný poznatek, který z filmu přijde k dobru. Nejhorší film, co jsem nad nim strávil čas za poslední rok. Možná i víc...(4.3.2009)

LUXUS MÁME TU POŘÁDNEJ FILM PRO POŘÁDNÝ RAPERY !!!!!!!! JE MI LÍTO TĚCH UBOŽÁKŮ CO VO TOM VÍ HOVNO A PROTO DÁVAJ ODPAD ALE TAKOVEJ JE ŽIVOT:)(8.11.2009)

ač všude zní hiphop který opravdu nesn... nemám rád, film je příjemně koukatelný, i když linka se sexy policistkou je totální zhovadilost.(19.7.2012)

• Z0oMb3E

Neznášam Hip-hop neznášam túto popkultúru a neznášam takích frajeríkov čo si myslia že všetci sú chudáci iba oni sú Bohovia. A ešte jedna vec ako môže jeden reperík tak skrotiť náckov, šak by ho mali zožuť aj s topánkami. Najhoršie je na tom to, že takéto kraviny kukajú aj 13 ročné deti, ktoré ho povýšia na nejaký mienkotvorný film. NEODPORÚČAM ĽUĎOM POD 15 ostatných to baviť nebude!(11.3.2010)

• - Během práce na soundtracku dostal hudebník Stress nabídku ztvárnit roli Spirita, kterou přijal. Poté, co byl film uveden v kinech, byl však rozzuřen, protože k propagaci filmu byla použita i jeho tvář, přestože si zahrál pouze malou roli. (morgos)

• - Plagát, ktorý má Nia (Nils Althaus) na stene vo svojej cele, je z filmu Zjazvená tvár (1983). (Methodix)

• - Jakmile se Nia (Nils Althaus) porve s kamarádem a vymáchá mu hlavu v záchodu, tak má přítel mokré vlasy, ale když odchází z místnosti, tak je má opět suché. (Patrik256)