• Švýcarsko

Michael Sauter

Roland Schmid

Reto Schärli, Lukas Hobi
  • Kosmik 1

Nesnáším tyhle frajírky a namachrovaný týpky, co v životě nepřičichnou k práci a už ve 14-15 si o sobě myslí, že jsou páni světa a nikdo na ně nemá. Tohle dílo jde úplně mimo mě. Navíc celý film je prakticky o ničem, žádné sdělení, jen sledování těchhle idiotů, jak si můžou dovolit skoro všechno. 0%(9.6.2013)

Když jsem tento film viděl poprvé tak jsem si ho celkem oblíbil ale dneska jsem ho viděl znova a mám z něho smíšené pocity. Jak už někteří zmínili, děj nebyl nejlepší ale ani úplně nejhorší a tím pádem koukatelný. A ačkoliv nejsem tanečník a tanec mě nebaví, tak break dance ve filmu mě velice upoutal.(7.1.2014)

• casioa....

Totálne musim suhlasiť s AngelAngie........HH/Rap ano...ale pózy..kliše....kvázi ghetto....a iný humus--NIE...fuck it!!! HipHop-Rap mám rád...je to novodobý punk...to je jasne...ale...nehrám to na retiazky...DADA topánky....či bundu Karl Kani...a ine pčoviny...to je tak pre kktov ...a pče...my ostatný...máme radi kvalitnu hudbu....a nechodíme oblečený ako "kinder gangstri" :DD peace....children...a pohov.....a prestante sa hrať na "ghetto"..gangstri :DDDD....jedine....čo sa filmom...podobneho razenia (Step up 1,2 atď....) nedá uprieť....je kvalitný tanec....niekedy....tam má fakt úroveň....ale...pochováva to ako vždy tuctový...kliše príbeh.....retiazky....a...všadeprítomné drsňáctvo...a pocit...že ten kto má široké gate...môže všetko...že to tu roluje...všetkým ruluje...a že baby...su iba "Bitches"----takže...baby...vážte si samé seba...a nedajte si od "gangstass" šlapať.....po ľudskej dôstojnosti...a ženskosti .-))) ....off(28.6.2008)

• kluk z Na

toto je trapné, jakoby někdy bylo přeneseno černošské ghetto let 90. do švýcar, oukej... pokud mam ignorovat pozérství, kýč, trapnost a nechutné opičení po jiných filmech, tak bych vyzdvihl taneční sekvence, ale proto sem nemusel kurnik koukat na celej film!! pouze trandový flus, který se přiživuje na pojmu "hiphop"(23.2.2009)

Kšiltovky New Era s rovným kšiltem nejlépe se znakem NY a nebo LA, kalhoty s volným střihem a rozkrokem u kolenou a k tomu pořádně vytahaná mikina s kapucou. Přesně tyhle věci patří do stylu oblekání lidí, kteří žijí hip hopem! Kdo si myslí, že je to jen o gangstrech a teenagerů, tak se šíleně plete a nejvíce se plete ten, kdo si myslí, že k tomuto žánru patří bouchačky, aby se teenageři mohli cítit jako "real gangsta" a že kdo má zbraň, tak má respect. Není tomu tak!!! Respect má ten, kdo není práskač a drží s kámošema za každou cenu! A čeho se tito hip hopeři nejvíce bojí? Ponížení před ostatními!!! Tento film je toho důkazem. Nejde o to na někoho mířít zbraní ale co nejvíce ho ponížit, aby ho nikdo nebral mezi sebe. Například v rap battlu a nebo breakdance battlu. Breakout mně velmi potěšil. První film, který není americký a ve kterém se vyskytuje hip hop. Sice trošku to vypadalo na začátku jako Stomp The Yard (zabití kámoše), ale pak se z toho stalo slušné drama z napravného zařízení s prvky romantiky. Konec filmu s parádním dancebattlem to zabíjí nejvíc! Film má skvělý soundtrack v čele s rapperem Stressem, který si zahral i zápornou roli a docela slušně to zahrál, i když neměl moc prostoru. Nejvíc ale překvapil neznámý Nils Althaus. I když je ve filmi spousta kliše, tak mně se to líbílo. Už jen z toho důvodu, že vyhledávám jen filmy americké produkce, ale občas se stane, že potěší i německý film. V tomto případě švýcarská!!! Hovno vole, naser si!(10.10.2008)

• - Meno hlavnej postavy Marco Nia bolo zvolené podľa prezývky Nilsa Althausa, ktorý ho stvárnil. (PATWIST)

• - Během práce na soundtracku dostal hudebník Stress nabídku ztvárnit roli Spirita, kterou přijal. Poté, co byl film uveden v kinech, byl však rozzuřen, protože k propagaci filmu byla použita i jeho tvář, přestože si zahrál pouze malou roli. (morgos)

• - Jakmile se Nia (Nils Althaus) porve s kamarádem a vymáchá mu hlavu v záchodu, tak má přítel mokré vlasy, ale když odchází z místnosti, tak je má opět suché. (Patrik256)