Rosamunde Pilcher: Křídla naděje (TV film)

• Německo

Mónica Simon

Franz Ritschel

Michaela Nix
  • DadysGirl

Od začátku je vá všechno jasné... A ono to tak opravdu je...(28.9.2012)

• Le_Chuck

Rovnako ako braková romantika z novinových stánkov za 39,- so zamilovaným lesklým párikom na obálke existuje aj jej rovnako braková filmová obdoba. Rosamunde Pilcher a režisér Dieter Kehler spoločnými silami produkujú krmivo pre naivné 13 ročné panny a ešte naivnejšie 40 ročné, ktoré pri príbehoch "zo života" dokážu za dve hoďky (aj s reklamami) vysopliť kartón papierových vreckoviek. Logicky tieto filmy publikum majú a točiť sa budú. Triezvy pohľad na Krídla nádeje odhalí za vlasy neskutočne pritiahnuté snobské príbehy (zväčša situováne medzi anglickú smotánku) s neoriginálnym a síleným ťahom na slzopudný happyend. Ploché, protivné charaktery, nulový cit pre rozprávanie nulového príbehu. V tomto prípade nap. havária lode "zázračne" uzdravuje ochrnutú Virginiu, čize čím väčšia trágédia, tým väčšie slzy, sople a svatba. No proste PEKLO!!! Nula%(27.8.2007)

• Havala

Taky jste si všimli že prostředí je prakticky stejné, jen se mění ksichty. Krb, Mercedes, pobřeží a služky zůstávají.(18.9.2012)

• Greenpeacak

Keď sa nad tým tak zamyslím, tak to má aspoň jedno pozitívum. Je to možnosť nadobudnutie hereckej praxi, lenže problém ja asi v tom, že keď poviete, že ste hrali v Rosamunde Pilcher, tak režisér Vás pošle kade ľahšie. :D(18.1.2010)

• Kubasino

Stále se snažím přívést přítelkyni na trochu kvalitnější filmovou tvorbu (ale nepřesvědčuji, jen doporučuji) a tyto slátaniny mi podrážejí nohy. Když nic jiného, tak to dost podráží nohy chlapům, protože dost ženských (co jsem slyšel) si myslí, že v tom je opravdu reálný základ a tak moooc chtějí ty nařachané romantické drsňáky bez vady. Pak je ovšem ve většině případů čeká velké zklamání.(1.7.2010)