Tato reality show vás vezme na divokou jízdu po zákulisí, překvapeních a přehnané zábavě během příprav na veledůležité oslavy bohatých synů a dcer. Setkáte se s teenagery kteří jsou odhodláni udělat všechno proto, aby právě jejich dospívání bylo nezapomenutelné, a s jejich rodiči, kteří splní každé jejich přání. Tito mladíci a slečny očekávají a akceptují jen to absolutně nejlepší a je jen na nich, aby se jim žárliví sourozenci, vystresovaní rodiče nebo nepřející spolužáci nepletli do cesty. Připravte se na pobuřující cestu za mejdanem všech mejdanů! (oficiální text distributora)

Greenpeacak odpad!

Mám sto chutí im na tú oslavu ísť a nakopať tam všetkých ...teda hlavne oslávenca ......preboha, aby sa niekto nasral a odsťahoval od rodičov, len kvôli tomu, že chcel inú farbu auta xD ....nato sa nedá nič povedať .....Najlepšie ich poslať niekde do Číny do továrne na výrobu hračiek, motyku do ruky a ryžové pole okopávať ()

Wishkah odpad!

Při pohledu na ty rozmazlené fracky a idoty, kterým se, pro nedostatek jiných výrazů, říká rodiče, jsem celkem rád, že nemám žádné miliony. Vědět, že lásku svých dětí si musím kupovat a že z mých dětí vyrůstají v životě absolutně nepoužitelní debilové bych asi nepřežil. Ukázka toho, jak zhoubné peníze můžou být, když se jimi necháte ovládat ()

iampatrik odpad!

Už jen název "Super ůžasné" značí, že pořad bude super úžasná... sračka. Co takhle si postavit do kontrastu s tímto pořadem, pořad věnující se sociálnímu zázemí např. v Africe? Kéž by ty super úžasné šesnáctileté napadlo takhle zbytečně prošustrované peníze vložit na dobrou věc. (To by asi ale museli vědět, kde leži Afrika) ()

Sygauras odpad!

Viděno asi tak 30 minut nějakých prazvláštních lidí o kterých se nemůžu vyjádřit jinak než že to jsou z největší pravděpodobností idioti. Děkuju mému tátovi a mojí mámě, že jsem se narodila do normální rodiny a měla jsem naprosto dokonalé dětství se spoustou odřených kolen. Počítám že ve 30 letech bude mít tolik plastik, že bude hnusná jak noc. Je mi těch lidí vlastně líto. ()

Furmi odpad!

Práve dnes som náhodou zablúdil na MTV (ktoré inač vôbec nesledujem, nemyslite si o mne nič zlé) a šlo tam toto čudo. Najprv si vravím hmm Amerika, tam možno nieje zvláštne ze 16 - 17 ročné dievča sa preháňa po pláži s Ferrari. A nieje asi ani čudné že na svoje 16 narodeniny (kto ma vkuse niečo s týmto vekom, neznamená nič!) chce osláviť ako sa patrí a to jest min. 500 hostí, samozrejme nie ledajakých šupákov z ulice ale výberaných 500 nóbl ľudí ktorý niečo v tejto spoločnosti znamenajú no pche. Ale, a to ozaj že ale, že to dievča príde na pláž, začne vykríkovať že bude mať mega super ultra úžasnú párty a nemôže tam pozvať všetkých z náhodných okoloidúcich, tak vymyslí zábavku že pozvánky hodí do vody a kto si ich uloví ma šťastie, ostatný si môžu hodiť slučku že sa na túto vysoko položenú spoločenskú udalosť nedostanú. A samozrejme že naša sopľana s toho ako sa naháňajú za týmito pozvánkami, má úžasnú srandu. Okamžite som TV vypol, šiel na záchod a vložil si prsty do hrdla, pár sekund po tom prišlo neskutočné uvolnenie a zadozučinenie. Všade kde sa len dá vždy kritizujem dnešnú situáciu v spoločnosti, snobizmus a podobné humusi. Táto show je tomu nádherným príkladom. ()

jane1106 odpad!

Zpočátku jsem vcelku pobaveně sledovala, co všechno si musí mladí bohatí Američánci vydupat na svoji narozeninovou párty, do nebe volající stupidita většiny z nich se ale opravdu nedá déle sledovat. Takové chování je opravdu na nejednu facku. ()

veroo

No sialene, ked toto sledujem nevychadzam z udivu z tej povrchnosti, tuposti a panovacnosti... Ale tak treba to brat s humorom, preto trocha nechapem toto vseobecne poburenie.. ()

lu-cinka

Proc to berete tak vazne? Vzdyt je to jejich vec. Jsou rozmazleny. Berte to trosku s nadhledem :) Me se to libi. Mit narozky, kam mi prijdou hvezdy, ktery pozvu. ou. Kdo by to nechtel :) ()

lxbch odpad!

"Tati tati, já chci tamtoho Hummera. A rychle!" "Nemyslíš, že to je pro tebe moc velké auto?" "Béééé!" "Tak jo, tady máš klíče." ()

Carthorias

Myslím si, že většina lidí ani tak nekomentuje pořad jako vyjadřuje svoje nesympatie k hlavním "hrdinkám". Ano, jsou to spratci, ano, dal bych jim pár facek za to jak se chovají, ale kvůli tomu nebudu dávat špatné hodnocení. Podle mě je Super Sweet 16 úžasným dokumentárním pořadem o americké zlaté a zkažené mládeži, srovnatelný s dokumenty například o živé zvěři v poušti Kalahari. Oba studují velmi vzácný druh, který by nejspíš nedokázal přežít v cizím prostředí. ()

ljukyljuk

Mňa vždy pobavilo, ako v každej jednej časti prišli nejakí nezvaní hostia alebo tam nebol vystupujúci za milión, len pol milióna dolárov a vtedy oslávenec povedal: "Moja párty je zničená!" :D ()

kukkik odpad!

Sednul jsem. Zapnul jsem. Viděl jsem. Nevěřil jsem. Nechápal jsem. Uvěřil jsem. Poblil jsem. Uklidil jsem. Vypnul jsem. Zhodnotil jsem. Odešel jsem. odpad! ()

biopanic odpad!

Obézne americké lolitky, na ktorých /okrem doláčov ich rodičov/ nie je zaujímavé absolútne nič. Vskutku perfektná zmes gýču, divadla a pretvárky. Ani sa nečudujem, že polovica z nich v 30-tich spácha samovraždu, pretože sa jeden deň zobudia a zistia, že sú úplné nuly a všetky tie kydy o ich výnimočnosti boli len milosrdné lži. A možno nie...tým lepšie pre nich. ()

nejmka odpad!

Sice mi to trvalo, ale když jsem to začala brát jako morbidní parodii onoho samého, dost mě to začalo bavit. Je to vlastně skoro umění! Dokonale to prezentuje širokou paletu lidské debility. Ale hvězdičku tomu nedám. ()