Tato reality show vás vezme na divokou jízdu po zákulisí, překvapeních a přehnané zábavě během příprav na veledůležité oslavy bohatých synů a dcer. Setkáte se s teenagery kteří jsou odhodláni udělat všechno proto, aby právě jejich dospívání bylo nezapomenutelné, a s jejich rodiči, kteří splní každé jejich přání. Tito mladíci a slečny očekávají a akceptují jen to absolutně nejlepší a je jen na nich, aby se jim žárliví sourozenci, vystresovaní rodiče nebo nepřející spolužáci nepletli do cesty. Připravte se na pobuřující cestu za mejdanem všech mejdanů! (oficiální text distributora)

principessa odpad!

V komentářích se mám prý pokud možno vyvarovat sprostých slov - takže tohle bohužel okomentovat nemůžu.... Nechápu k čemu takovýhle pořady vůbec jsou!!! ()

theFtip odpad!

"Mami, kup mi toho Maybacha!", "peníze nejsou problém, ať to stojí co to stojí, od toho mám tátu", "kdo se nedostane na moji párty je nikdo!" tyto fráze zaznějí v každém díle, namyšlené 16-ti leté nány oblíkající se jako levné štětky a černí synáčkové slavných rapperů, co mají zazobané rodiče omotané kolem prstu se tu chlubí co všechno si můžou dovolit. Fuj. ()

Lazio

Jedna z nejodpornějších věcí, kterou jsem kdy viděl. Přesto nedávám odpad. Jedna hvězda je právě za to, že pořad ukazuje, že ono zkutečné dno lidské společnosti je někde uplně jinde, než by kdo čekal. ()

Ellway odpad!

Šestnáct je člověku jen jednou, ale co je moc to je moc. I když, komu by se nelíbilo dostat k narozeninám Cadillac za 90 000 dolarů nebo poníka za 125 000...? ()

Alex.89 odpad!

"Chci nechat celou ulici uzavřít aby tu proběhl průvod". "Ale tady je nemocnice, jezdí tu často záchranka". "To mě nezajímá, je mi přece šestnáct!!" Až mě děsí, že dnešní puberťáčci mají tyhle fagany za vzory. ()

JP84 odpad!

Další zrůdnost se znakem made in MTV a tím jejich zvráceným žebříčkem hodnot postaveným na konzumním a snobském způsobu života. ()

Chizkiyahu odpad!

Jeden člověk to nazval motivačním videem Al-Káidy. Měl pravdu. Upřímně po jednom dílu jsem doma hledal brokovnici, přemýšlel jsem, jak získat vízum do USA a na eshopech hledal to nejvýbušnejší hnojivo. Po prvních pokusech, kdy jsem si odpálil křečka téměř na měsíc a zároveň jsem si ustřelil nohy jsem si řekl, že radši zasvětím život hodnotám, které mě odliší od těchto debilních teenagerů. HAIL SATAN. ehm. ()

St.y.x odpad!

Není to nic víc než jen banda rozmazlenejch spratků, kteří mají všechno na co si jenom ukážou.Schválně jestli budou stejní až se budou muset postavit na vlastní nohy. ()

Thrakan odpad!

Viděl jsem jeden díl této kraviny, kde byla nějaká černoška Erin a tak rozmazlenýho parchanta jsem neviděl!!! Ta by potřebovala přes hubu a né Porsche... Tyhle smradi by měli převychovat v ústavu a ne o nich točit seriály jako o nějakých nadlidech. ()

henny2010 odpad!

Stanice MTV zrovna nepatří mezi ty, které bych si pouštěl, ale v programech ji máme a hudba je tam vcelku obstojná. Co mě tam nehorázně sere jsou tyto seriály, dá se to tak nazvat. Jejich tam hafo a všechny jsou o tom samém. ,,My vám ukážeme luxus a vy nám záviďte." Já nechápu, co se nám tím snaží naznačit? Má to snad být propagace toho, jak krásně se žije na vzdáleném západě? Nebo jen ukázka 16tiletých usmrkanců, kteří když nedostanou AUDI Q7 v stříbrném (i když ho dostali v tmavě zeleném) budou vřískat ještě týden. Každý si klade otázku, že to musí být skvělý život, ale do jaké míry? Rodiče tam jsou občas ještě větší idioti než ti děti, takže aspoň víme, kde hledat částečného viníka jejich vlažné inteligence. Do toho všeho tam nastrkaj kolem 200 lidí, kteří do kamery se otevřeně přiznaj, že už 5 let by chtěli mít dané individum za nejlepšího kámoše, nebo jak je tahle párty cool, mega, super.....a jak to tý 120kg holce v těch bikinách slušíííí. Snobismus, nenažranost, zvrácenost a zralá arogance asi takhle bych shrnul tento porouchaný svět. Poslat je na rok do Indie či Rovníkové Afriky, aby poznali jak se všude skvěle žije a jak je důležité si toho co máme vážit. Potopu na ně! ()