poster

Hotel Chevalier

 • Francie

  Hôtel Chevalier

Krátkometrážní / Drama / Romantický

USA / Francie, 2007, 13 min

Režie:

Wes Anderson

Scénář:

Wes Anderson
 • Santino7
  ****

  Jedna miestnosť, dve postavy.. tak málo stačilo Andersonovi, aby rozohral ďalšiu hneď na prvý pohľad peknú "hru". Vidno, že sa ako režisér priam vyžíva v maličkostiach. Samozrejme, je nad slnko jasné, že obrovskú zásluhu na tom má tentokrát hlavne Natalie Portman, ktorá je naozaj prekrásna, nemám slov. Očarujúca. Celok sa mi však páčil tiež, opäť veľmi príjemný vizuál. 4/5(8.7.2014)

 • kobejn
  *****

  Banální historka, přesto velice působivě natočená. Podle mě by měl Anderson točit pouze "kraťasy", protože pouze na krátké ploše se dokáže cele vyjádřit a nenudit. Jeho dlouhometrážní filmy jsou nevyrovnané. Anderson má "krátký" talent. Malé mistrovské dílo. PS: co se týče oné odhalenosti NP, je naprosto nevkusné a malicherné to jen zmiňovat, natož to pokládat za "to hlavní".(10.9.2011)

 • nzTomParys
  *****

  Jsem skalní fanoušek Wes Andersona. Dlouho jsem hledal "svého režizéra" až jsem ho našel. Wes umí vyprávět příběhy. Jeho filmy mají nádhernou atmosféru a vyprávějí o zážitcích neobyčejných lidí. A vše na pozadí nejlepších soundtracků které si pro film můžete přát. Toto krátké dílko, takové entrée k Darjeelingu, má překrásnou poetiku. Po tomhle si už Darjeeling prostě pustit musíte.(8.6.2008)

 • genetique
  ***

  Pocity z tohto kraťasu sú zatiaľ najlepšie z Andersonovej tvorby, paradoxne na tom ale Anderson nemá najmenšiu zásluhu a myslím, že takáto forma reklamy je trošku pod úroveň. I keď samozrejme veľmi poteší. Ak však nebude mať absolútne žiadny súvis s propagovaným filmom 'The Darjeeling Limited', dávam okamžite o hviezdičku menej. 60%.(13.6.2009)

 • josieaddms
  ***

  Napětí mezi nimi by se dalo krájet. Přišlo mi to nádherně reálné. Zároveň umělecké. Krásné, klasicky Andersonovské barvy a poetičnost. Ale vážně se tam musela Natalie svléknout? Myslela jsem že ona nedělá. Jinak to hráli výborně, a všechno to zoufalství a touhu jsem jim věřila. A ta píseň? Tell me the thoughts that surround you, I want to look inside your head...(14.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace