Epizody(12)

Cestou vlakem do školy pozoruje Matoko už delší dobu dívku, která se mu velice líbí. Jmenuje se Katsura Kozonoha. Nemá však odvahu ji oslovit. Teprve když se svěří své kamarádce Sekai, dají se věci do pohybu a on začne s Katsurou chodit. Katsura je však velice citlivá a když má dojít k tělesnému kontaktu, je velice nepřístupná. Matoko proto opět hledá pomoc u Sekai, ta ho ovšem už tajně miluje a proto mu celkem ochotně vyhoví. Vzniká tak milostný trojúhelník, který s sebou přináší pochopitelně potíže. Matoko je uchvácen novým světem, který se mu otevřel a brzy do něj vtáhne i jiná děvčata. Katsura je však stále jeho dívkou. Nakonec přijde ovšem chvíle, kdy se musí situace vyjasnit a Matoko si musí vybrat. (Nerat)

Gallienus

Nechci se zaobírat realističností děje, nicméně toto anime ve mně hezkou chvíli rezonovalo, což se mi již dlouho u tohoto žánru nestalo. Možná jsou 4 moc, za ten dějový veletoč, u kterého jsem se nenudil je bez váhání dám. ()

3KAVKY

Jsem velmi pohoršen a o svém pohoršení tu teď něco napíši. Každý následující díl mě rozčiloval víc, než díl předcházející. Chování postav mě iritovalo až k nepříčetnosti. Po prvních pár dílech jsem tušil tragédii, i když se seriál choval z počátku jako naivní studentská komedie, a nemýlil jsem se. Trest nejvišší a šílenství je dostatečnou odměnou pro milostný trojůhelník Makoto, Sekai a Kotonoha, ke kterým jsem nepociťoval žádné sympatie. Sprostost, ale závěr to opravdu oživil. ()

kiffak

První polovina sd me celkem bavila, Itou me byl celkem sympaticky, ale to se ovšem změnilo v druhe polovine kdy se začal chovat jak naprostý debil a s každým dalším dílem to byla větší a větší blbost, konec byl naprosto strašný a uplně mě to znechutilo. Jedno z nejhorších anime co jsem viděl. 1/5 ()

maverick080

Môj dojem z filmu tu už opísalo niekoľko ľudí, ale moje tvrdenie je najblížšie asi uživateľom SonGokussj, Scalpelexis a TomX2 . Jednoducho nečakajte žiadnu veľku romantiku. Je pravda, že začiatok vyzerá sľubne, ale tak to malo pokračovať aj do konca - jednoducho s hlavného hrdinu sa stáva zmrd, ktorý podvádza svoju priateľku desiatkami ďalšími dievčatami a my si len prajeme aby mu to všetko doplatilo. A doplatilo? Áno, i keď až na záver, trochu psycho ale zase s ním môžem byť spokojný. ()

Agraynel

Je to fuj, ošklivé, no... nepěkná věc. Jednu hvězdu dávám za to, že mě to nějakým způsobem dokázalo udržet až do konce. Ale celkovej dojem WHAT a THE a F. Začátek seriálu je prakticky návod, jak naučit holku poprvé cejtit emoce k opačnýmu pohlaví, pak ji odkopnout a zšikanovat. OKEJ. Pak jsem začal bejt tak znechucenej, že opravdu nevim, jak jsem mohl dojít tak daleko. Typka se z toho nakonec zj**ne, hlavní postava začne přemýšlet sekundárním mozkem (cmon u know what i mean) a timhle stylem z nějakýho důvodu přejede půlku školy. Pro někoho dream, když se to ale kombí s totálně emočně rozbitou holkou a neustálym nepochopenim toho, PROČ SE VŠICHNI CHOVAJ JAK MAGOŘI.  Mam zas dost. Už tak 4 díly před koncem jsem měl dost jasnou představu o tom, jak to skončí. Ale prostě jsem si musel počkat, kdo tu kudlu vytáhne. No ble, už nikdy :D. ()

Ragefyre

Na jednu stranu je síce pekné že "School Days" sa snaží vybočiť zo zabehaných koľají romantických Anime, ale na druhej strane robí to dosť ťažkopádne. Nehovoriac o tom že Animácia je s prepáčením úplne na p..., tak ešte aj postavy sú neskutočne nesympatické a schematicky len dopĺňajú šablónu. Hlavnému protagonistovi Matokovy, sa osobnosť každé 3 časti mení, najprv je to typický Ecchi Debilko, potom mu semeno udrie do hlavy tak začne súložiť so všetkým čo má nohy nehladiac na to, že má asi 14 priateliek ktorým sľúbil lásku až za hrob, a nakoniec je z neho pokrytecký imbecil. Dievčatá ani opisovať nebudem, jedna je promiskuitná štetka, druhá zas typická urehotaná krava, ďalšia zas prepnutá Yandere. Tešil som sa až to skončí, ale nemôžem ísť pod 3* pretože by som bol pokrytecký. ()

Slezi

Tak to byla jízda. Nemá asi smysl psát, to co už napsali ostatní. Pro mě to bylo zajímavé anime, které se vyhýbá klasickým "anime klišé". Ikdyž prvních pár dílů je takových klasických romantických, tak poté se to rozjede a jen čučet co si to autoři vymysleli. Pokud chcete něco nového v žánru anime, tak asi nešáhnete špatně. Jelikož jsem se bavil a byl překvapen každým dílem, nemám problém dát 4*. SPOILER Btw stejně si myslím, že se z Makota stalo takové hovado hlavně kvůli Sekai... ()

arctican

School Days!!! Veľa krát som videl, že ľudia písali, že to anime nie je dobré tak som sa chcel presvedčiť a pozrel som si to. Pravda je, že to anime je urobené skvele (až na tu grafiku, ale predsa je to rok 2007 čo by sme teda čakali), problémom tohto anime pre čo nie je tak "obľúbené" je jeho téma. To o čo tam ide a ten dej je v podstate je hnusná vec za druhou, do polky je to o tom, že hlavná postava je hnusný idiot, nopo polke to naberá úplne iné obrátky a už sa to vezie v ešte viac prehĺbenej "hnusote" 2 z hlavných postáv. Nakoniec 1 z týchto postáv chce to niejak dať dokopy no dajme tomu, že je už "neskoro" to ako to skončilo som niečo podobné čakal ale toto bolo fakt "sila" a aj tak ma to dokázalo prekvapiť a na posledné 2 diely som pozeral s otvorenými ústami a s otázkou v hlave:"What the fuck??!!", odo mňa to má jasné 5/5*, ak by sa ma niekto spýtal, či sa toto anime oplatí pozerať poviem "ÁNO", no predtým treba zahodiť časť svojej "morálky" a brať to tak ako sú tie postavy "spravené"... PS: Katsuru som ľutoval v priebehu celého deja ... ()