Bereavement

Příběh začíná únosem malého chlapce Martina, který trpí vzácnou nemocí, díky které jeho tělo necítí bolest. Celých pět let zůstává jeho zmizení tajemstvím, až do doby, než se Allison, mladá dívka z Chicaga přistěhuje na venkov k rodině svého strýce. Ten přislíbil jejímu otci, že v případě smrti jednoho z nich se ten druhý postará o jeho děti. Na venkově se Allison shodou okolností dostává do víru hrůzných událostí, které zůstávaly dlouho utajeny v jedné staré jateční budově. Minulost staré jateční balírny otvírá své krvavé dveře a malý Martin dostává šanci na záchranu. Pach krve a hlas nářků však zanechává svůj morbidní odkaz. (Beastmaster4)

2sistem

Špatný to nebylo ale nic extrovního. Ze začátku mi přišlo laciné zabíjení pouze nožem, když na jatkách je toho načiní dostatek, aspoň že konec byl brutalitou trochu zachráněn. Tvůrci si s tím mohli víc vyhrát a to i včetně příběhu, který byl jednoduchý, ač tak ze začátku nepůsobil. Očekával jsem lepší béčko ale dočkal jsem se průměrné vyvražďovačky. ()

AmunRa

Pomatený vidlák morduje ve sklepě ženy jako ovce a nikdo si toho nevšímá. Vrah si udělal svá domácí jatka na lidi, takže žádné vychytávky, jen chladnokrevné zabíjení prováděné tupým hovadem s charismatem polního strašáka. Naštěstí je tam klučina, kterého pánbůhvíproč unesl a ten trochu ozvláštňuje jinak nudný příběh. Na množství prolité krve se to strašně vleče. Když už nic, tak na Alexandru Daddario se dá alespoň dívat. ()

TwilightAC

Lehce zapomenutelná hororovka s žádným extra příspěvkem. Lekla jsem se jednou, finále bylo spis wtf. Ano, vychova ovlivněje osobnost človeka hodne... ale proč to tak natahovat. Nehlede na to, že jsem u hlavní herečky čekala nějakej větsí odvaz, ač výstřih měla bez podprsenky velkej, což mi bohužel však přijde jako jediné lákadlo pro nějakýho toho divaka, kterej by snad narazil na tenhle film. 35% + 7% za Alexandru = 42%. ()

LordMalak

Přiznávám, že film jsem si pustil kvůli Alexandře. Viděl jsem Pobřežní hlídku a San Andreas, tak mě zajímaly její začátky. Tohle je ale rozvleklá nuda, kdy až závěr má trochu grády a finále jsem úplně nečekal. Předchozí děj je ale dost jednoduchý a ne moc zajímavý, je zde spousta nelogičností a pěkná Alexandra. To je na mě docela málo. ()

doughnut

Film jako takový je docela sračka, ale dávám jednu hvězdičku za solidní závěr a dvě hvězdičky za luxusní kozy Alexandry Daddario. ()

ajuska157 odpad!

Pribeh byl docela dobrý, ale akce cca 10 minut. Proc vraždil? nic nebylo řečeno. Na tenhle film si snad ani nikdy nevzpomenu.Pro mě odpad!!! ()

Chobotano odpad!

Být režisérem, položil bych si vždy otázku: chci natočit horor, rodinné drama nebo snad psychothriller? Namíchat tyto ingredience do působivého celku vyžaduje zručnost a znalost řemesla. Ani jednou z těchto vlastností rejža nedisponuje, a tak z toho vylezl tenhle nicneříkající natažený nudný slepenec, ze kterého má divák podobnou pachuť jako kdyby tatarák zajídal čokoládou namazanou tatarkou. Ztráta času... ()

Lukoh

Podľa mňa veľmi dobre spracovaný horor s dobrým scenárom... Konečne film, kde sa niečo neskončí happyendom, ale totálnym víťaztvom "zla"... :) Len jediná škoda, že si Michael Biehn ani neškrtol s rozdaním aspoň jednej päste... :D ()

majky7381

Tenhle film nedává vůbec smysl. Proč toho kluka unesl, proč zabíjel? Čekala jsem, že to na konci bude nějak vysvětlené, ale nic. Prostě vyvražďovačka. Docela škoda, ten nápad s klukem, co necítí bolest nebyl špatný. Jedna hvězdička v podstatě za nic, byla to nuda ()

violik

Že někdo zešílí kvůli mučení milovaného zvířete si dokážu velmi dobře představit. Sama jsem měla kdysi velké nutkání ze 4 patra hodit po spratkovi cihlu a rozmáznout ho na kaši, když kopal do malého koťátka. Film se mi celkově moc líbil, strach, hrůza, dynamičnost i krev byly velmi dobře vyváženy. Snad jen konec, který jsem nečekala mi docela zatloukl do země ohledně Martina (alias Michael Myers). No ale proč ne, happyend k hororovýmu nářezu stejně moc nesedí. ()