Zombie: Ostrov smrti

• Itálie L'isola dei morti viventi (více)

Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti? (Řitka video)

jonyyy odpad!

Další velké zklamání. Zombie hrající na kytaru, to je opravdu moc. Masky strašné, jednomu se při detailním záběru tak trochu odlupovala, všíchni zombíci modří, taky nechápu proč měli upírské zuby. Druhé setkání s Brunem a druhý odpad. Těsně před koncem se objeví dobrý záběr: doktor zrovna konstatuje, že žena je mrtvá a nic se pro ní už nedá udělat, na záběru jde krásně vidět jak dýchá :D Nevím, jestli sesbírám dost odvahy na druhý díl. 3% ()

Kangax

Hneď po prvých minútach filmu sa mi zdalo že hodnotenie ODPAD! bude úplne jasné... Postavy sa chovali neuveriteľne dementne, herecké výkony boli dokonca pod úrovňou niektorých pornofilmov! a masky boli horšie než v niektorých amatérskych fanfilmoch... ALE! Zopár scén ma neskôr príjemne prekvapilo. Duchárske vložky som v tomto filme rozhodne nečakal: tanec s preludom a hranie na loutne a hlavne stará dáma sediaca v kresle a rozprávajúca príbeh - to sú pre mňa scény pre ktoré som bol ochotný ísť až na dve hviezdičky (čo je pre takýto nesporný brak vskutku veľa!!!). Ďalším plusom boli jasné pocty Luciovi Fulcimu: scény na začiatku so strieľaním do látok zabalených zombií boli presnou kópiou scén z Fulciho filmu Zombi 2, a samozrejme hlavne scéna s hrdinkou ťahanou k veľkej trieske smerujúcej k jej oku, to už bola jasná narážka na Fulciho. ()

sedm.1

Tak toto je skutečné peklo.Bohužel v tom nejhorším slova smyslu.Naprosto příšerní herci(taková banda ochotníků se jen tak nevidí),kteří vypouští z úst naprosto příšerné texty a celé to je navléknuto na neskutečně příšernej děj!Každá reakce všech zúčastněných,každý jejich dialog,každý jejich čin je jen ukázkou té největší filmařské ubohosti.Je to spíš parodie na zombii horrory,než nějaký regulérní masakr.Ta 1* je za ač mizerné,tak alespoň nějaké masky zombies a pár odfláklých goreefektů,které ale jsou taktéž dělané vesměs na koleni.Prostě katastrofa! ()

cariada odpad!

Tak tohle je už i na mě moc! Nemá to hlavu ani patu. Herci tedy spíš ty co si na ně hrají ,ale hodně špatně ,kde jaký jiný by to zahrál líp. Nemluvě o tom ,že třeba neustále střílí jako by ty zbraně měli nespočet nábojů. Kamera je tak ameterská až to bije do očí. Obraz vůbec neprošel žádnou filmovou úpravou. Díky tomu to vypadá jak obyčejný porno jenže tady se jedná o horor. Atmosféra ta šla asi hodně daleko od filmu. Pro mě to bylo 90 minut utrpení neustále jsem koukal na stopáž a čekal ,když už to skončí. Takhle se film v roce 2006 netočí!!!!!! ()

KASUGI odpad!

Hodnotím pouze podle traileru, ale vzhledem k tomu, že jsem v něm zahlédl skutečné (ukradené) filmové záběry z filmů Loď duchů a Interview s upírem, jsem si jist, že plná verze téhle ubohosti mé hodnocení nijak nezmění. No vlastně já ji ani neuvidím, musel bych ze vzteku jet do itálie a pomočit hrob Bruna Matteiho. ()

• Ve snímku zazní instrumentální skladba „Racing heart“. Stejná hudba je součástí soundtracku k seriálu Pecados Ajenos (od r. 2007) a objevila se i v traileru pro La Casa de al Lado (od r. 2011). (fiLLthe3DD)