Zombie: Ostrov smrti

• Itálie L'isola dei morti viventi (více)

Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti? (Řitka video)

Boudyy odpad!

Jelikož toto je takový omyl po všech stránkách, že se mi zde nechtělo dávat ani symbolickou jednu hvězdu z milosti (což jsem dal mnoha dílkům, viz. můj profil), musím tomuto dát odpad! ()

Weissik

Děsivý efekty bych prominul, strašný herce bych prominul, to že tenhle horor postrádá atmosféru bych snad taky prominul, ale proč musí ještě navíc tak nezakrytě vykrádat Loď duchů ??! Skoro lituju, že sem za tenhle skvost dal 45 Kč. XD ()

Dr.Loomis

Hnus,hnus a zase jen hnus. Film se nese se svým obrazem jak podomácku natočená nějaká telenovela. Jednu hvězdu dám jen že mám moc rád zombie horory. Jinak nikomu nedoporučuji.Ruce pryč :-( ()

MT_Y

Místama se snímek podoba az moc lodi duchů, nekvalitní a každopádně moc nezáživný. Ale zase na druhou stranu jsem se občas pobavil, a to trochu nějakou hvězdu dá. 2 ✨ a cirka 20% ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Už aj ja keď sa opijem na mol, som lepší zombie ako ten zbor čo tam pobehuje. Bruno Mattei sa mal venovať radšej natáčaniu porno filmov, tam nejde o hlavu a pätu. ()

Ondrew odpad!

Fiiiiha. Tak pre tento film snad ani neexistuje vyraz, ktory by vystihoval jeho absolutnu prisernost. Na druhej strane, keby som ho nevidel, tak by som zrejme neuveril, ze je mozne cosi podobne vobec natocit. Tym skor si nenecham ujst ani pokracovanie, pretoze dufam, ze Bruno Mattei aspon tam dostal nejaky akutny zachvat pozitivneho reziserskeho sialenstva. I ked... mozno prave toho by som sa mal obavat (?). ()

danny70 odpad!

Už když jsem si ten film pouštěl, tušil jsem, že to bude neuvěřitelný shit. A taky že jó. Kdyby to aspoň byla parodie, ale oni to snad i mysleli vážně. Děj neskutečně stupidní, herecké výkony horší než ty moje - a to je co říct. No prostě odpad, odpad a ještě jednou odpad ()

morbido odpad!

Tak ohavne stupidný film sa iba tak lahko nevidí.Čisté vizuálné exkrementy.Dokonalý exponát filmovej hrôzy jedna z najhorších vecí ktoré sa my kedy prihodili.NadODPAD!Tak blbé dialógy, imbecilné scény a úchvatné neherectvo aby človek pohladal.Maestro Mattei je ohromne výkonný generátor sračiek.Zomrel rok po natočení tohto skvostu pravdepodobne na následky septickosti jeho výtvoru.Už tu chýba iba kráľ Leonidas z 300 aby zakričal: THIS IS SRAČKA!THIS MOVIE SUCKS!A LOT!!!! ()

whoof

Naprostá lahůdka. Fakt jsem se u toho nasmál :) Je pravda že jsem viděl až druhou půlku, ale myslím, že to uplně stačilo. Scénárista si frčí pravděpodobně na něčem moc dobrým, protože dialogy jsou naprosto neuvěřitelné. Stejně tak herci předvádějí famozní výkony, které ve mě vzbuzovaly výbuchy nekontrolovatelného smíchu. Filmové efekty a zombie působí asi tak hrůzostrašně jako důchodci deroucí se do autobusu. Tento film asi není pro každýho, nevím jestli to byl záměr udělat z toho komedii, ale tak jako tak se to povedlo. Bavil sem se královsky. Původně jsem chtěl dat dvě hvězdičky, ale když si vzpomenu !!!SPOILER ALERT!!! na závěrečnou scénu kde jediná přeživší hrdinka, odplouvá na provizorně vyrobeném voru s plachtou pryč a vítr fouká do plachty z druhé strany než kam pluje dávám ještě hvězdu navíc. ()

Sireth odpad!

Vynikající kousek, který by nikdo neměl přehlédnout. Prostě prvky které nadchnou: Odlupující se maska, dýchající mrtvola, naprosto neherečtí herci, nepříliš pěkné herečky (ze kterých jedna tak neuvěřitelně přehrává, až jsem se smál, že jsem se za břicho popadal), špatný příběh (?), plastové zlato, střela od brokovnice do pupku kapitána přes košili, která se hned v dalším záběru přeluxusně rychle zalátovala (ne u toho zombie, ale u té košile), a finálně dvě scény, které si prostě a jednoduše "vypůjčili" z Interwiev s upírem. Na film se prostě dívejte, pouze pokud jste úchylní na žánr naprosto debilních filmů. Mimochodem já si ho nemůžu vynachválit :-). ()

Potan odpad!

Kvalitní shit, co má špatnou kameru, herce i scénář. Naštěstí je už tak debilní, že se u něj dá s promítačkou, partou kamarádů a lahví chlastu docela slušně pobavit, i když asi jinak než tvůrci chtěli. ()