Zombie: Ostrov smrti

• Itálie L'isola dei morti viventi (více)

Hrdinové, džungle, poklad a... zombie miminko. Opravdu zvrhlé dobrodružství. Skupinka lovců pokladů má opravdu štěstí v neštěstí. U břehů neznámého ostrova sice přišli o celou loď, ale ostrov sám je plný zlata v ceně milionů dolarů. Bohužel pro ně, nejen zlata. Ohnilá těla dávno mrtvých obyvatel ostrova se pomalu probouzejí k životu, hnána nezdolnou touhou po čerstvém mase. Kdo z dobrodruhů nakonec skončí v jejich nenasytném chřtánu a kdo se zachrání? Vsadili byste raději na šikovného mechanika, krásnou dívku, nebo zkušeného kapitána? A má vůbec někdo šanci na přežití na Ostrově smrti? (Řitka video)

destroy83

Po přečtení zdějších komentářů a shlédnutí traileru jsem nevěřil, že by snímek od Matteie mohl být tak strašný. Ale po shlédnutí filmu jsem byl velice zklamán. Skupinka hledačů pokladů narazí v mlhách na neznámý ostrov plný zombií, samotné projevy herců jsou dosti slabé (občas nechtěně vtipné) a děj jde po úvodní půl hodině těžce do kopru. Jediné co se dá na snímku pochválit jsou samotné zombie, které mají celkem ucházející masky a povedenou motoriku. Ovšem ustřelená a poté dorůstající ruka jedné zombie mě dost překvapila. Námět je vynikající, ovšem velmi slabě zrealizovaný. Takže podtrženo sečteno, jedna hvězda za zombie a jedna za námět. Takže u mě za dvě hvězdy. ()

PetrPan2

Herci sice absolutně neumějí hrát, ale za to se předhánějí kdo z nich vypustí z úst větší blbost... díky tomu je tenhle nesmysl až nečekaně zábavný a fanoušci ultralevných a ultrahloupých zombie filmů by jej měli vidět... aspoň jednou. ()

ABCD Marta odpad!

Tož, té naivnosti a dementnosti na mě bylo až příliš. Herci, pokud tak o nich můžeme hovořit, předvedli úplné hovno, příběhově prosté a též sprosté vůči nám divákům, místy nelogické a hlavně amatérsky natočené. Kdybych vzal kameru a natočil to u nás ve sklepě, dopadne to o poznání lépe. ()

KASUGI odpad!

Hodnotím pouze podle traileru, ale vzhledem k tomu, že jsem v něm zahlédl skutečné (ukradené) filmové záběry z filmů Loď duchů a Interview s upírem, jsem si jist, že plná verze téhle ubohosti mé hodnocení nijak nezmění. No vlastně já ji ani neuvidím, musel bych ze vzteku jet do itálie a pomočit hrob Bruna Matteiho. ()

Josefin odpad!

To teda byl horor, zombie versus prokletí duchové a partička posádky co se honí za pokladem. Naprosto amatérská režie, to ať se na mě Bruno Matei nezlobí. Po stránce scénáře slátanina, herci neherci. Zvlášť úsměvný člen posádky Snoopy, který měl na triku taky Snoopyho. U mě tenhle počin padá největší rychlostí do kolonky odpad!! I never want see this film again. ()

sedm.1

Tak toto je skutečné peklo.Bohužel v tom nejhorším slova smyslu.Naprosto příšerní herci(taková banda ochotníků se jen tak nevidí),kteří vypouští z úst naprosto příšerné texty a celé to je navléknuto na neskutečně příšernej děj!Každá reakce všech zúčastněných,každý jejich dialog,každý jejich čin je jen ukázkou té největší filmařské ubohosti.Je to spíš parodie na zombii horrory,než nějaký regulérní masakr.Ta 1* je za ač mizerné,tak alespoň nějaké masky zombies a pár odfláklých goreefektů,které ale jsou taktéž dělané vesměs na koleni.Prostě katastrofa! ()

folklorman odpad!

Tento film můžu s klidem označit za nejhorší věc, kterou jsem v poslední době viděl. Já mám sice velmi rád zombie filmy a béčkovitost, ale tato trapná telenovela přesáhla hranice mojí snášenlivosti. Herecké obsazení je přímo katastrofální a tak dementní, že by je strčil do kapsy první neherec jdoucí kolem. Bohužel ten ČR dabing dokázal přítomnost ještě větší debility u nás. Gore efekty, masky, makeup, kamera, hudba, dialogy a další záležitosti jsou hluboce podprůměrné. L´ Isola dei morti viventi je jedna velká nepovedená vykrádačka a opravdu nenalézám nějaké pozitivum pro vyšší hodnocení. Bruno Mattei ke sklonku života opravdu……zešílel nebo ztratil vkus. ()

Scytale

Nehorázná amatérština v každém záběru. Vypadá to celé jako výpravný pornofilm bez porna (dobře rostlé, ale příšerně přehrávající herečky, kostýmy vypůjčené z divadelního archívu a zbraně z hračkářství, naprosto nelogické chování postav ve všech možných situacích a tak bych mohl pokračovat ještě hodně dlouhou). Pro fanoušky horrorových filmů je to nemístný žert, ale pro milovníky "bad movies" to bude možná dobrý zákusek. Řadím se spíše k první skupině diváků a k tomu směruji i své hodnocení. ()

tenebrae86

Nefalšovaný zombie trash od jednoho z "nejhorších" režisérů italské brakové školy. Natočeno je to úplně stejně, jako se natáčela béčka v 80. letech, ale digitální kamerou, takže to vypadá hnusně amatérsky a ještě laciněji, než to ve skutečnosti je. Myslím, že z dnešního pohledu se film nevejde ani do céčkové kategorie a kdybych ho měl hodnotit jako horor, hodnotil bych hodně nízko. Naštěstí filmy Bruna Matteiho lze brát i jako komedie a na této rovině většinou fungují dokonale. Konkrétně u tohoto fláku jsem se teda rozhodně nenudil a skvěle jsem se zasmál. Humoru je tu opravdu spousta a vůbec nevadí, že je to humor nechtěný a smějete se na účet scénáristů a herců. Hlavní je zábava, v té "Ostrov smrti" vyniká a proto si ode mě zaslouží minimálně 3*. ()

Všežrout

Z celého filmu jsou nejkvalitnější masky nemrtvých ostrovanů. "Herecké nasazení" jednotlivých zúčastněných tvoří, v symbióze s dialogy a chováním postav, nejhumornější složku tohoto dílka. Z počátku jsem se nejednou hlasitě zasmál, postupem času toho však začlo býti moc i na mě :-) ()

drankeryth

Tento horor je natoceny takou kamerou, ako ich vidiet v telenovelach. Len tu zas neni vopchata nasilu ziadna romantika, co by sa ani nehodilo sem. Troska to aj vyzera tak amatersky a aj masky zombikov su nie moc presvedcive. Skor ti zombici vyzerali niecim natreti a mali v ustach divoke a krivolake zuby. Na amatersky film to vyzera slusne, ale rozsirovat tento film na dvd a za peniaze je vrchol, to skor mohli davat ako nejaky bonus ku nejakemu ackovemu hororu:) ()

Laca1313 odpad!

Vizuální pojetí tohoto filmu bylo jak v jihoamerické telenovele.,,Herci,, předváděli příšerné výkony a dialogy byly asi tak 100x horší než v nějaké venezuelské telenovele,které s oblibou dávali na nově. A navíc spousta scen je okopírovaná z Lodi duchů. ()

RypavaDvojka

Italské komedie mám rád. Rozhodl jsem se nakouknout pod pokličku italským hororům. Měl mě ale radši někdo majznout přes prsty. Horor špatný až byl groteskní. Víc než jsem se bál jsem se nasmál. ()

Tormentor665 odpad!

U podobných filmů se vždy snažím najít alespoň trochu pozitivního, ale tady to zkrátka nešlo. Nedá se tam ani ničemu zasmát, protože to klesá až pod nejnižší míru ubohosti. Ve špatných italských filmech se občas objeví nahá hlavní hrdinka, tudíž alespoň mužská část populace nemusí tolik litovat, že se na to kouká. Ovšem i o to jsem tu ochuzeni. Kdyby tam alespoň byly nějaké amatérské gore efekty... ()

FaithZombie odpad!

Celý film má kvalitu laciného porna a já si celou dobu říkala na co to do háje koukám a jen nějakým zázrakem (žeby to víno?) jsem to vydržela až do konce... rozhodně nedoporučuji. ()

reygadas odpad!

Jediný silný moment, ktorý som pocítil pri tomto snímku bol v samom úvode, keď kamera zaberala pobrežie ostrova na jeho nádherné temné bralá z vtáčej perspektívy. To ma na samom začiatku absolútne dostalo a keď sa po maličkej chvíli ukázalo, aké "efekty" a "kamera" na mňa pozerali z monitoru, tak som sa tomu nestačil čudovať. Keď chce niekto poznať čo je to brak, tak mu to vrelo odporúčam. ()

monty.cl

Mám rád zombie filmy,zvládnul bych i tu digitální kameru, ale tohle je dost hrozný...snad jen dobře vypadající mrtváci a pár nechuťáren to zvedá z úplného sračkoidního bahna zapomění...ale pořád slabota...35% ()