Televízna šou, z ktorej vzišli známe postavičky ako pani Mária, malý Mirko, skupina Krímeš a najznámejší Slovák František Stromokocúr (Peter Marcin) a príslušník maďarskej menšiny Lászlo Komárom, ktorí sa neskôr stali námetom pre sitcom Susedia. (iWoman)

D1705

Zábavný program z dielne STV 2001-2003 a Markízy-2003-2005. Kraus a Marcin boli ešte nerozlučná dvojka, dali šancu mladej moderátorke Šikulovej. Program mal pointu a diely od roku 2003, mali každý svoj príbeh, ktorý sa ťahal cez celú časť. Pre mňa bola top pani Mária (Júlia) a Koloman, Lászlo a Stromokocúr sa mi nepáčili najviac. ()

MisoSasky

Ak prinesie Slovenská televízia zábavu, tak vždy skvelú - čo som prekvapený. Bol to Uragán - dnes už legenda slovenskej zábavy. Boli to S.O.S. a myslím si, že aj talk-show Petra Marcina a programy Andreja Bičana sú na vysokej úrovni vzhľadom na to, čo slovenské televízie dodnes pripravili. No späť k Uragánu. Bez neho by Slovensko nebolo tým, čím dnes je. Viete si predstaviť, že nepoznáte skupinu Krímeš, pani Máriu alebo malého Mirka? O Františkovi Stromokocúrovi a Lászlovi hovoriť ani netreba. Na STV megaobľúbený program, na Markíze sa od nich zbytočne očakávalo niečo viac, preto pre úctu k tejto šou správne premenovali názov na Hurikán. Ja som sa rovnako zabával na STV ako aj na Markíze. Preto sa na slovenské - alebo ba aj na československé pomery nebojím dať - 10/10 ()

Kemkacek

Tohle bylo prostě nejlepší :)) Milovala jsem je ! Vždycky dokázali zvednou náladu.... Když byla ti dva spolu + Zuzka Šikulová bylo to hrozně moc dobrý ...Prostě nevím jak to odnotit protože tohle němělo chybu ! ()

mirec2211

Toto je šou "mojich mládí". Pamätám sa, ako som na tom fičal a smial sa na tom ako bláznivý. Pre mňa kultové postavičky Malý Mirko, Pani Mária Bystrá, skupina Krímeš, František Stromokocúr a Lászlo Komárom a ďalšie. Ešte teraz keď to ide v TV sa na tom dá dobre pobaviť. Chýba mi táto dvojica na obrazovkách. Mohli by sa odobriť a urobiť veľký comeback. U mňa majú najvyššie možné hodnotenie, ale len to čo sa vysielala STV. Markízu nehodnotím. ()