Televízna šou, z ktorej vzišli známe postavičky ako pani Mária, malý Mirko, skupina Krímeš a najznámejší Slovák František Stromokocúr (Peter Marcin) a príslušník maďarskej menšiny Lászlo Komárom, ktorí sa neskôr stali námetom pre sitcom Susedia. (iWoman)

kri.tino

Kedysi jednoduchý, lacný, humor, ktorý však pobavil. Dnes, s odstupom času sa už nesmejem. Keď si to porovnám trebárs s Cimrmanom, ktorý je starší a bavím sa na ňom ešte stále, tak sa mi Uragán javí až príliš pofidérny a lacný. ()

gumolit

Nič zábavnejšie som na Slovensku v tej dobe nevidel !!!Pamatám sa ako som čakal každú nedelu na Uragan v rádiu a potom to prišlo do telky proste frčalo to a zábavné je to dodnes moja obľúbená relácia zaslúžene ! ()

klokyn

Nepoviem nič nové, keď prehlásim, že pokiaľ bol tento program vysielaný na jednotke, bolo to neskutočne zábavné, rovnako ako keď ešte Kraus, Marcin a spol robili reláciu Twister v jednom rádiu. Potom však nastal prestup do Markízi, odišla Zuzana Šikulová, názov sa zmenil na Hurikán a celý program bol v zadnej časti tela, niekde tam, kde končí chrbtica. Hurikán zanikol, po dlhom čase vznikol seriál Susedia, ktorý bol založený na postavách zo spomínanej relácie Twister, alebo neskorší Uragán vysielaný v telke. A nakoniec sa dvojica Kraus a Marcin rozpadli (20. 01. 2008). Našťastie, pretože ich humor čoraz viac upadal a už nikdy sa nevyrovná pre mnoho ľudí kultovému Uragánu.... ()

chalp odpad!

Zábava pre imbecilov odchovaných na repete, vkuse opakujúce sa fóry, hostia typu Jadranka, Robo Kazík atď.(bez srandy) a Marcinove neverending pokusy preraziť vo svete playbackovej hitparády.Parochňa a knír boli už v 50. rokoch out... ()

punk_zero

Uragán má stále vedel rozosmiať. Tie ich vydarené scény, jednoducho moja rodina rada pozerala každý jeden diel. Kebyže som mal ešte stále 16 rokov, tak si pozriem aj reprízy. Našťastie som už vyrástol a futbal má baví pozerať viac ako toto tu. Ale 75 % si to isto zaslúži. Uragán for fun ()

Theker

Nehambím sa dať im 4*, pretože si to zaslúžia... Ale iba za STV éru, lebo (ako to už býva zvykom) na markíze sa všetko dobré len zhovadí (aj keď aj tam sa našli dobré časti). ()

Colour

Pred niekoľkými rokmi som pozerala každý jeden diel a smiala sa na tom. No keď sa na to pozerám s odstupom času, také vtipné mi to nepríde. Diely na STV1 mali úroveň a boli fajn, keď to odkúpila MARKÍZA a Šikulová odišla nestálo to za nič. Markíza z toho urobila frašku a ukončenie bolo vykúpením. ()

Zombiepod

Výborný zábavný program v podaní nestarnúcej dvojice Kraus-Marcin, ktorá občas kazila atmosféru hlúpymi a nezmyselnými vtipmi a scénkami, ktoré nestáli absolútne za nič, ale zábava to bola na televízne pomery a možnosti celkom slušná a myslím, že dnes už aj nezabudnuteľná. Silvestrovské epizódy som mal osobne najradšej, všetok najlepší humor si často tvorcovia schovávali práve na tieto diely čo bolo, no zároveň aj nebolo celkom na škodu. ()

oasismanik

Rok 2001, keď mali slovenské televízie ešte úroveň. Nevtieravý humor, síce zväčša odniekiaľ prevzatý/najmä z vtipov/, sympatickí herci, ktorí boli občas nútení aj improvizovať a nezabudnuteľné postavičky. Rok 2009, Kraus a Marcin sa snažia oživit svoj vtedajší úspech a fakt im to nejde. ()

Mire

Spoznal som ich cez reprízy na estévečke. Bolo to výborné, veľmi vtipné, skvelé postavičky, skvelé scénky, dobrí hostia, malo to nápad a netrčala z toho slama zo všetkých strán konštrukcie. No a potom prišla zmluva s Markízou a... hádajte ako to dopadlo :( Štyri hviezdičky za množstvo vynikajúcich dielov vyrobených pre STV, všetko čo sa vysielalo v Markíze bola už len obyčajná skurvená sračka pre polointeligentov ktorí sa dokázali zasmiať aj na takých trápnostiach ktoré potom Kraus s Marcinom predvádzali (a to nie len v Uragáne). ()

MaxForValue

Počiatky Marcina a Krausa boli geniálne. Škoda, že sa dvojica takto odcudzila a obaja išli svojou cestou, keďže spoločne predstavovali pravdepodobne jednu z najznámejších a najlepších komediálnych dvojíc na Slovensku. ()

RigorMortis

Na Uragán som sa tešil ako dieťa na Vianoce. Marcin, Kraus a Šikulová boli zárukou kvalitného humoru, aký dnes už na našich slovenských staniciach ťažko nájdete. K tomu klasické postavy ako malý Mirko, pani Mária alebo František... Kde sú tie časy? ()

helrohir

Zrejme sa jednalo o vrchol TV zábavy na Slovensku. Žiadna z vymyslených postáv ma neiritovala, naopak, každá mala svoj štýl humoru, ktorý ma vždy dokázal rozosmiať. ()