• cheyene
  ****

  Fighting Caravans je spíše idylický, pohodový a opravdu romantický western, v němž si příznivce akce na své příliš nepřijde. O nějakém napětí pak také nemůže být řeč. Své určité kouzlo však má i díky Gary Cooperovi, tudíž mu s přimhouřenýma očima dám 4*.(7.4.2015)

 • fragre
  ***

  Kouzlo tohoto filmu leží dnes povýtce v nostalgii asi stejně jak je tomu u románů tvůrce předlohy Zane Greye. Snad i dobový divák tušil, jak film skončí, a dnešní to téměř najisto ví. Vidí-li ale našinec hrdinovy dva kumpány, nemůže si nevzpomemout na komické figury trapperů z románů Karla Maye. Vypadají podobně bizarně a ošuntěle - rodní to bratři Sama Hawkense, kteří teprve v divočině ukáží, co dovedou. Hodně tomu filmu pomáhají záběry z přírody, dodnes působivé.(1.1.2019)

 • Mol
  ***

  Na western z roku 31' skvěle natočeno. Senzační Gary Cooper a dva jeho "stále na sračky ožralí" kumpáni co ho vychovali a taky jim patří nejlepší hláška celého filmu: "let's get drunk! - Well, let's try anyway!" Zabíjení indiánů je pro ně veliká zábava a ženský jsou pro ně jen kus masa s dírou. Akce se dočkáme až nakonec, ovšem tenhle film není o akci, spíš o tom příběhu. V hlavní roli: svatba.(25.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace