ABCD ekologie aneb Životabudič (TV seriál)

Dokumentární / Komedie

Česko, 2001, 35x4 min

pro mě jakožto budoucího ekologa je tohle prostě povinnost a zároveň škola hrou... :) 70%(23.2.2009)

Ok, za ty kecy v dílu s myslivcem tu pětihvězdu snižuju. Aneb "Podporujme zažité stereotypy!" Raději se snad už dívat nebudu, aby z toho původního hodnocení nebyl časem odpad.(4.9.2008)

Taková blbost spíš pro děti ,ale i já se na to někdy rád podíval ,jak chránit životní prostředí podané vtipnou formou hlavních protagonistů.(6.9.2008)

Ačkoliv to je spíše pro mládež u pár dílů jsem se sám lecos dozvěděl. Vacek je známý žížalkář a tak to od něj beru mnohem více, že kdyby pořad provázel někdo jiný... Vladyka zdatně sekunduje. Ekologie ano, ale bez fanatismu. Tady se to tvůrcům celkem dařilo držet na kolejích. Tři PET láhve .-) * * *(9.7.2014)

Nie je to dokonalé, je to príliš jednoduché a dnes už aj staré, ale má to vznešenú myšlienku. Síce spracovaním je to také detské, ponúka to informácie jednoducho a dajú sa dnes nájsť aj na internete, no v danej konkrétnej dobe to bolo niečo veľmi prínosné a to, že sa informácie postupne dopĺňajú, to vôbec nevadí. Niektoré časti boli slabšie, niektoré lepšie, ale keby skoro všetky tieto veci sme dodržiavali všetci, tak by sa na planéte žilo zas o trocha lepšie, stojí za to vidieť tento cyklus.(17.3.2013)