Reklama

Reklama

Návrat domů

Trailer

Obsahy(1)

Mike (Matt Long), fotbalová hvězda malého městečka, který dostal stipendium na univerzitě, se vrací přes vánoční prázdniny domů, aby představil rodičům novou přítelkyni Elizabeth (Jessica Stroup). Všichni jsou mile překvapeni, až na Shelby (Mischa Barton), bývalou Mikeovu přítelkyni. Ta je zdrcena a odmítá uvěřit, že v Mikeově náručí už není ona, ale jiná dívka. Zoufale se snaží o to, aby Elizabeth zmizela z dohledu. Poté, co po děsivé autonehodě zraněná Elizabeth zůstane napospas Shelby, se rozpoutá peklo. Shelby chce Mika zpět a je ochotna udělat pro to všechno. (JOJ Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (74)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Na film Homecoming se dá určitě podívat, ale tak maximálně jednou – dvakrát. Pro oblíbence obou hereček to může být zajímavá podívaná, ale ti co od tohoto filmu očekávali pořádnou psychologickou jízdu a čistokrevný horor budou hodně zklamáni. Pokud si totiž chcete film užít musíte dát svoje předsudky o originalitě stranou a sledovat průměrnou kopii mnohem známějších filmů. ()

MareT. 

všechny recenze uživatele

Já jsem celkem v tomto případě krotký. Nevím, jestli je to slečnou se Strupem, nebo prostě jsem měl jenom dobrou náladu, ale mě film napnul téměr od začátku. Jasně, jde vidět, že matka scénáře je Misery (otec potom scénarista) a já si uvědomuju, že toto téma se dá zpracovat na tisíc a jeden způsob a vím i to, že tento je slabší, ale i přesto jsem naprosto nadšen. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ztělesněný šedý průměr. Takovéto filmy se komentují úplně nejhůř, protože nejsou vyloženě špatné, aby se daly jen tak odstřelit, ale najít na nich něco, co by stálo za to pochválit, je také skoro nemožné. Homecoming si bere inspiraci například v Misery (+minimálně ve stovce dalších filmů), kupodivu (vzhledem k moderním trendům) je ale mnohem krotší než ona. Na větší masakr asi nebyly peníze. ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Film se do značné míry inspiroval v tomto povedeném thrilleru na motivy S. Kinga a mohl by se klidně jmenovat Shelby nechce zemřít, 19 let poté. Námětem se to porovnávat dá, kvalitou už ale ne. Sice to není úplně marný, ale bohužel tomu chybí něco, čím by film dokázal nějak zaujmout. Podivně vykonstruovaný začátek, kostrbatý průběh bez silnějších momentů (a že se nabízely) a nakonec podivný konec. 40% ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Vysokoškolský študentík Mike sa vracia na pár dní domov do svojho rodného zapadákova. Chce predstaviť svoju novú priateľku Elizabeth rodičom. Tá sa však ožere ako krava a preto sa rozhodne, že radšej prenocuje v moteli a rodinné stretnutie odložia na druhý deň. Cestou ju však zrazí autom Mikeova bývalá láska Shelby. Zranenú ju odvezie ku sebe domov, kde ju uväzní. Čo toto je za sprostosť?! Mala to byť akože nejaká blbá, béčková variácia na film "Misery nechce zomrieť"? Ak ano, tak leda pre sopliakov alebo idiotov. * ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama