Reklama

Reklama

Návrat domů

Trailer

Obsahy(1)

Mike (Matt Long) se svou přítelkyní Elizabeth (Jessica Stroup) přijíždí do svého rodného města, kde je všichni až na Shelby (Mischa Barton) přivítají s otevřenou náručí. Shelby odmítá uvěřit, že už není Mikeovou láskou ona a vyřeší to po svém. Elizabeth uvězní v domě a drží ji tam jako rukojmí. Podaří se Mikeovi Elizabeth najít a zastavit šílené počínání své expřítelkyně? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (72)

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Film se do značné míry inspiroval v tomto povedeném thrilleru na motivy S. Kinga a mohl by se klidně jmenovat Shelby nechce zemřít, 19 let poté. Námětem se to porovnávat dá, kvalitou už ale ne. Sice to není úplně marný, ale bohužel tomu chybí něco, čím by film dokázal nějak zaujmout. Podivně vykonstruovaný začátek, kostrbatý průběh bez silnějších momentů (a že se nabízely) a nakonec podivný konec. 40% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Zaměňovat něco podobného s hororem je asi to samé, jako hlásat do světa, že Petr Novotný je výborný bavič. Příznivci lidských dramat nebo promyšlených thrillerů budou rozhodně zklamaní, ti ostatní bez většího očekávání si ale užijí jednoduchou story, která ale není tak pitomá nebo směšná, že by se divák musel za autory stydět. Nicméně nefunguje už hned ta základní linie (proč zadrženou pošahaná ex rovnou nevezme sekyrou po hlavě?), ty ostatní (pár nečekaných zvratů) ale vcelku ano. Dramatické momenty jsou zase zbytečně utopené a prakticky odbyté. Přitom stačilo víc rafinovaných střihů, záběrů kamery a vlastně i krve. Celé dohromady se to dalo odvyprávět za patnáct minut a to včetně pauzy nutné pro návštěvu toalety, ale člověk by zase přišel o poměrně na žánr a rozpočet slušné herce, několik netriviálních momentů a také o urputnou snahu přiblížit se nemožnému – a to Misery od Kinga. ()

Reklama

hladass 

všechny recenze uživatele

Takový zbytečný televizní thriller, který vám možná utkví v hlavě jen díky tomu, jak moc připomíná Misery nechce zemřít... Film je mnohem nudnější a herecké výkony o několik tříd horší... U Misery chápu, proč držela Paula Sheldona, ale proč Shellby drží novou přítelkyni svého bývalého přítele. když ji musí být jasné, že ji nikdy nebude moct propustit??? Že ji bude muset zabít??? Tak proč to neudělat hned a nezakopat ji někde v lese... ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Vysokoškolský študentík Mike sa vracia na pár dní domov do svojho rodného zapadákova. Chce predstaviť svoju novú priateľku Elizabeth rodičom. Tá sa však ožere ako krava a preto sa rozhodne, že radšej prenocuje v moteli a rodinné stretnutie odložia na druhý deň. Cestou ju však zrazí autom Mikeova bývalá láska Shelby. Zranenú ju odvezie ku sebe domov, kde ju uväzní. Čo toto je za sprostosť?! Mala to byť akože nejaká blbá, béčková variácia na film "Misery nechce zomrieť"? Ak ano, tak leda pre sopliakov alebo idiotov. * ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ztělesněný šedý průměr. Takovéto filmy se komentují úplně nejhůř, protože nejsou vyloženě špatné, aby se daly jen tak odstřelit, ale najít na nich něco, co by stálo za to pochválit, je také skoro nemožné. Homecoming si bere inspiraci například v Misery (+minimálně ve stovce dalších filmů), kupodivu (vzhledem k moderním trendům) je ale mnohem krotší než ona. Na větší masakr asi nebyly peníze. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama