Bloodrayne: Třetí říše

• USA BloodRayne: The Third Reich (více)

Dampírka Rayne se tentokrát dostane do nacistického Německa během 2. světové války a čeká ji setkání s Ekartem Brandem. Tento nacistický velitel by rád naočkoval kapičku Rayniny krve Adolfu Hitlerovi, čímž by z něj učinil dampíra a umožnil mu dosáhnout nesmrtelnosti. (Filmbox)

Pythonator

Velmi pěkné soft porno, kde nechybí sexy upírky, zabíjení nácků, nádherné splatter scény a vůbec všechno, co k pořádnému pornu patří. Třetí Bloodrayne je o něco méně sexy (Natassia trochu stárne a ani mega výstřih to nezachrání) a má o něco méně toho rozumného scénáře, ale i tak je to stále příjemná béčkárna pro každého magora, co nepohrdne trochou koz a krve. Doufám, že se brzy dočkám pokračování z budoucnosti, kde bude Rayne masakrovat nacistické mimozemšťany. Zabíjení nácků není nikdy dost a vůbec to neBollí. Za konec filmu mám sto chutí přidat ještě třetí hvězdičku, ale to už by bylo příliš. Dvě jsou i tak víc než dost. Níž ale nemůžu. Na to je Rayne moc pěkná. ()

Ondak

No tak podle hodnocení zde jsem čekal nekoukatelný film. Ale přece jenom to nebylo zase až tak špatné. Ono stopáž 79 min, kde 10 min jsou titulky,  cca 10 min sexuálních scén, tak zbývá nějaká hodina na film. Je to tak krátké, že stupidní děj nezačne vadit. Bojové scény a celkové zpracování připomíná spíše studentský film. Nekomentuji konec, kde boj s hlavním záporákem působí hodně úsměvně. Zdá se, že je vše špatně, ale pro mě se jedná se o takový průměrný film na vypnutí hlavy. ()

Mahonney

Nevěřte plakátu, Natassia vypadá ve filmu tak na 40. Krom dvou erotických scén neí na co koukat, a ta druhá (no ono vlastně obě) je do filmu zasazena spíš násilím a kdyby tam nebyla tak se vůbec nic nestane. Film je naprostá hovadina s efekty starých kovbojek (hlavně při přestřelkách). Jedna hvězdička je za to jak sem se nasmál u akčních scén. ()

Mexican82

Nekamenovat. Vyrazne lepsie ao prvy diel, nehovoriac o obrovskom skoku od druheho dielu. Konecne to ma aky-taky naznak kvalitneho filmu. Rayne je skutocne hot, akcnych scen je viac nez dost, preliatych telesnych tekutin su hektolitre. Konecne film od Uweho, ktory nie je prepadak. Ak to pojde dalej, tak BloodRayne #16 ma sancu na plny pocet :-) Dialogy su hlupe, niekedy nepotesi strih a na miesto hudby mohlo byt radsej ticho. V kazdom pripade to ubehlo velmi rychlo a dalo sa na to pozerat. Pribehove zapletky je nahradena priamociarou rezbou, co u upirskych trhakov nie je na skodu ()

Kristl.L

Na to můžu říct jen jedinné: "Proč tohle doprdele točil zrovna Boll!"...Mohl to být tak skvělý film kdyby ho natočil někdo normální. Aspoň tu jendu hvězdičku tomu dávám, že to je konečně díl, který má námět stejný jako hra, jo a ještě za Natassiu. ()

Bloodrayne odpad!

Pane Bože! Bolle, přestaň prznit všechny hry a projekty, na které sáhneš! Ty už po kameře a papíru dál nesahej! Hra Bloodrayne u mne má vždy místečko, když si chci vybít zlost a nechat téct pár potoků krve, ale Ty to ničíš! Vždy doufám, že po předchozím pr*se*u se vzpamatuješ a přestaneš točit sra*ky! Ale ono je to stále jen horší a horší! Opusť režijní křesílko, nehodíš se na to! Radši běž obracet hamburger-y! ()

pupidup odpad!

Ja se nestačím divit. Ulisna sragora s kozatou dampirkou.. ktera kdyz nevedela co roupama, tak si vyrobila sveho nepritele, aby to vubec o necem bylo... strasna nalezitost bez deje... ()