Willy Fog - Cesta do středu Země (TV film)

• Španělsko

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Albert Maritz
  • Kri-kri

Jak mohla taková stupidní slátanina získat tak vysoké ohodnocení? Zřejmě si většina zdejších hodnotících tento hnus plete s vynikající první řadou Willy Fog na cestě kolem světa, jinak si to nedovedu vysvětlit... Už samotný seriál o cestě Willyho Foga do středu země je o poznání horší, než první série cesty kolem světa. Takže sestřih z prvních 13ti dílů druhého seriálu automaticky nemůže být lepší, spíš naopak. Výsledek sestříhané verze je mnohem horší, protože i těch pár světlých scén, které se v seriálu objevily (zejména Chidlingovy překážky z prvních pár dílů) nebyla do zkrácené verze vůbec zakomponována, čímž je děj znatelně ochuzen i o poslední zbytky napětí. K tomu příšerný dabing a křečovité dialogy. Zkrátka, bída a utrpění! JAK JÁ NESNÁŠÍM SESTŘÍHANÉ VERZE!!!(7.8.2010)

Film rychlej, seriál rozvážnej, nečekaně.(20.9.2010)

Willy Fog v celovečernej rozprávke. V detsve sa to proste nedá nemať rád.(25.12.2008)

Stále skvěle na mě působící pokračování Williho Foga, tentokrát s novým dobrodružstvím a to cestou do středu země. Seriál popisuje další Verneovku tak jak nikdo před ním a tím je seriál tak nečekaný a zajímavý. Stále se objevují různé vtipy a napínavé zvraty a pro dětské očko to je zkrátka srdcovka!(19.5.2012)

• Němi

Cesta do středu Země a 20.000 mil pod mořem se v podobě šestadvaceti epizod pokusili navázat na nepřekonatelný seriál "Cesta kolem světa" a výsledek je bohužel pro ty úplně nejmenší. Hvězdičku za hl.postavy, ač utrpěly idiocii, a druhou za to, že první půlka v podzemí je přeci jen o chlup lepší, než eskapády na Nautilu.(31.12.2009)