Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2005, 13x9 min

Ivan Renč
  • hippyman

no nádhera... 20%(15.8.2008)

• josieaddms

Nemám nic proti dětským večerníčkům, ani proti těm hloupějším. Ale co je moc, to je moc. Tohle už nemá ani vtip, a ani myšlenku. V každém díle se děje to samé, a vůbec nikam to nevede. Má to nepříjemnou animaci, a hrozně otravnou hudbu. Myslím si že vůbec nemá smysl aby se na to děti dívaly. Přijde mi to neskutečně nudné, a fakt hodně zbytečné. Snažím se to hodnotit s tím, že mám tři malé brášky různého věku, a ani ti to nepovažují za zábavné, nebo vtipné. Takže na tom nevidím žádné plus.(18.2.2012)

• Terva

33 %(3.9.2011)

• gudaulin

Zatracovat tenhle večerníčkový seriál nemá smysl - na nízkém hodnocení se projevuje v nemalé míře i věkový odstup hodnotících. Dílko je cíleně zaměřené na nejmenší diváky, řádově do pěti let. Schází tomu ale větší originalita scénářů a větší poetika. V konfrontaci s tradičními disneyovskými groteskami a líbivou kresbou současných komerčních seriálů, které se každý den valí z obrazovek komerčních televizí, nevím, nevím, jestli bych dal jako škvrně přednost Samuelovi...Celkový dojem: 45 .(18.8.2008)

Když to srovnám s večerníčky mého mládí , tak Honzík a Samuel hrubě propadá, každopádně moje tříletá dcera na to kouká s otevřenou pusinkou a když to skončí , tak začne fňukat, že chce ještě :). Je to opravdu natočeno pro cílovou skupinu cca 2-5 let, kterou to evidentně oslovuje, takže trošku zvedám hodnocení :).(19.8.2008)