Krvavá Mary

Bloody Mary

Thriller

USA, 2006, 93 min

• blackrain

Vstoupit nahá do tmavého tunelu v podzemí, předstoupit před zrcadlo a několikrát po sobě opakovat větu " Věřím v Krvavou Mary", tak to opravdu není nic pro mě. Já mám Krvavou Mary radši v jiné podobě, samozřejmě v té, která se podává ve sklenici v tekuté podobě. Ty bláznivé sestřičky se měly věnovat raději koktejlu a neběhat někde v podzemí psychiatrické léčebny, dopadlo by to totiž mnohem líp. No, jo, Freddy, Jasone a Michaeli, tuhle dámskou společnost byste mezi sebe nechtěli, protože vám starým bardům nesahá ani po kotníky.(16.12.2009)

• Daryl.Dixon

I Mary má své dny, proto se jí říká Krvavá Mary! To pak někde leze a dloube lidem oči. Nejdříve ale musíte předstoupit před zrcadlo a říct "Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě..." počkat, to je jiná pohádka, tady musíte říct "Věřím v Krvavou Mary". No já věřím v Ježíška, tomu, že děti nosí čáp, ale v Krvavou Mary opravdu nevěřím, taková blbost, nejsem přece malé děcko. No úplný odpad to nebyl, ale na to, že to bylo natočené v roce 2006 a ne v osmdesátých letech, a že se to odehrává v prostředí psychiatrické léčebny, tak z toho mohl rejža dostat daleko víc. V průběhu natáčení už asi tušil, že to za moc stát nebude, tak tam všechny herečky nechal pobíhat nahé, aby si to alespoň užil. Nudný film ale ani prsa nezachrání.(20.7.2014)

• Campbell

Strašně slabej horor, kterej nemá nic co bych od hororu očekával. Atmosféra nulová, potvora žádná a krev ani gore nikde. Prostě slabota, na kterou jsem koukal jen z donucení, Nevím proč ale ani jeden film o krvavé Mary není pořádně natočenej(pravda viděl jsem 3). Ale režisér Valentine je budižkničemu kterej si potřeboval jako každej něco natočit. Inu nepovedlo se. Jediné plus je za hudbu(ost i když se pěkně blbě schání tak stojí za poslechnutí).(19.6.2011)

• eraserhead666

On zpočátku ten docela zajímavý a ne zcela otřelý přístup k tradiční krvavěmaryovské legendě i potěší. Ale pak divák přijde na to, že se z něj takřka nic nevyklube a místo nějakého zajímavého zvratu zůstane jen spousta hluchých míst a nezodpovězených otázek (např. ta nejhlavnější: PROČ?). Což je poměrně škoda, protože na tu levnost, která z filmu čiší každým filmovým okénkem, každou uplynulou vteřinou to netypické pojetí zápletky bylo velmi slibné. Takhle z toho zbyl jen hodně zmuchlaný list papíru, který se ani moc nechce vyrovnávat a číst. Vždycky mě docela štve, když jediným kladem filmu, který stojí za zmínku, je, že se tam nějaká buchta svleče. Pokud se k tomu někdy vrátím, tak snad jen kvůli tomu, abych si osvěžil těch pár pasáží, co jsem prospal.(30.4.2013)

• SOLOM.

Tento horor moc kladů nepobral a patří do kategorie podprůměrných filmů, které stačí vidět maximálně jednou za život a nebo vůbec. Najde se zde pár světlejších okamžiků, ale většina filmu za moc nestojí. Pokud by jste chtěli vidět nějaký pořádný film o Krvavé Mary, dívce ze zrcadla – tak si pusťte nějakou starší verzi. Atmosféra filmu byla po většinu filmu nezáživná a hodně nudila. Šlo především o to, že zde bylo více kecání než nějakých napínavých scén. Ty se dostavili jen zřídka, ale udělali na mě docela dojem. Přestože krvavé a brutální scény se objevily málokdy, tak jejich zpracování bych chtěl pochválit. Sice se nejednalo o bůhvíjak skvělé triky či efekty, ale dalo se na to dívat a rozhodně se staly občasným oživením celého filmu. Tím dalším byly nahé scény, ve kterých se odhalili docela pěkné herečky. Přestože jejich herecké výkony moc za řeč nestojí, tak alespoň potěšili mužskou část publika svými přednostmi. Ještě horší než ony však byli jejich mužští kolegové. Ti předvedli naprosto amatérské výkony hodné Zlatých malin. Pro většinu z herců to byly první minuty před kamerou vůbec. Docela jsem byl zklamaný i se samotné Krvavé Mary. Za celý film ji pořádně neuvidíme. Vždycky jen kousek a to většinou ve tmě osvícené jen blikotavým světlem. Sem tam se ve filmu objevili i náznaky gore efektů v podobě vydloubnutých očí, ale nic závratného co by jste museli bezpodmínečně vidět.(12.11.2009)