• Pohádka

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Sám bych se na tuto sérii ani nepodíval, v podstatě sem se na celou tuhle sérii koukl jen díky druhému člověku, který se na to cele chtěl se mnou podívat,a kdybych se na to celé nikdy nepodíval, bych vůbec o nic nepřišel, já vlastně ani nevím na co sem vlastně konkrétně koukal, a co vlastně sem konkrétně viděl, já vlastně z celé té sérii v podstatě skoro vůbec nic nevím, abych byl upřímný, nechápu že je tato série tak známá,  je to opravdu tak tupá nudná lyrická zamotaná patlanina , po celou dobu sem měl pocit že spíše sleduju nějaké amatérské filmy, než celovečerní megafilmy, skutečně tak špatně sestříhaná slátanina, a tak primitivní a takřka špatné efekty, nechápu, a to každý ten film měl třeba i 7 minutové titulky, no , nepochopím to nikdy,  první díl možná ještě trochu ušel, ale ostatní díly sem se prostě tak strašně nudil, ti herci sem měl pocit, že sami nevěděli co hrajou a v čem hrajou,  abych byl trochu fér, postavy sou docela sympatické, občas tu je pár zajímavější emočních scén,  a hudba ujde , ale i tak je celá ta série pro mě nudná lyrická slátanina

Noční můra v Elm Street (2010)

Já tedy opravdu nechápu, proč tento remake nebyl moc pozitivně přijat, mě padala čelist, pocit strachu a napětí je tu časté, lekačky tu sou taky, v průběhu filmu sem se vůbec nenudil, byl sem do toho opravdu velice zabraný, děj a scénář je dobrej, vraždy sou fakt hodně pěkný a brutální, jen škoda, že jich nebylo víc, nechápu proč jich nemohli udělat více, nakonci teda solidní scéna, skvělé Fredyho hlášky, Freddy působí tedy docela divně, ale určitě ne trapně

Nová noční můra (1994)

Sem překvapen, není to špatný, určitě lepší než minulý trapný díl, konečně trochu více krve, epické finále, zabití Fredyho, jeho smrt byla udělaná výborně , příběh a děj dobrej, napětí tu bývá, atmosféra je tu docela taky, konečně pár lekaček, jako vraždy docela dobrý, jen jich mohlo být určitě mnohem více, byl sem zvědav jak to dopadne, na začátku sem se upřímně docela nudil, ale i tak, sám se tomu divím, mě to upřímně bavilo více, než 2,3 a 4 pokračování,  do tohoto dílu sem byl pak opravdu zabraný , a pak sem se opravdu vůbec nenudil

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Tohle možná byla už spíše parodie ,na noční můru v elm street, vždyť už to vlastně ani není horor, nemá to atmosféru, napětí, nepůsobí to vůbec děsivě, a žádné zajímavé brutální mordy,  na to že se říká že Freddy je jeden z nejděsivějších hororových zabijáků, mnozí se ho tehdy báli v těch 80 letech,  tak mě přišel nějak děsivý jen v prvním díle, v ostatních dílech už mi přišel někdy Freddy spíše vtipný a srandovní, v prvním díle byly aspoň pořádné pěkné mordy, za což v následujících pokračováních , se nějaký ten šílený pěkný mord objevil skutečně už jen zřídka, na to že se říká jak měla noční můra v elm street na svou dobu suprový drsný pěkně udělané mordy, no první díl ano, ale následující díly už jen občas nebo skoro vůbec , ba naopak ty mordy stáli už skoro za hovno, jak říkám tento díl, už je spíše jen praštěná komedie, děj a příběh je docela k hovnu eště ke všemu,  chválím nanejvýš trochu toho humoru, pár Fredyho vtipů, a chválím eště další odhalování příběhu z Fredyho života, které sahá až do jeho dětství, kdy ty vzpomínky na Fredyho život byly přímo zfilmované, ale mohli jako určitě, z toho Fredyho života toho ukazovat mnohem více, jinak sem se o tento díl skutečně docela nudil, jinak noční můra v elm street, a hlavně Fredy Krueger, měli určitě mnohem větší potenciál z toho něco více udělat, určitě to nevyužily tak moc , jak mohli, z Fredyho mohli vytvořit opravdu mnohem více než je, jinak sem zvědav eště na novou noční můru a remake, i když teda na novou noční můru, nemám žádné očekávání, a na remake sem zvědav, třeba mě překvapí

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)

O první polovinu filmu sem uvažoval i nad odpadem, první polovina filmu stála úplně za hovno, skutečně sem se nehorázně nudil, že sem měl pocit že koukám do tupé stěny, skutečně nezajímavé, prázdné, lyrické, bez špetky napětí , žádné lekačky, bez atmosféry , aspoň že druhou polovinou filmu se to trochu rozjelo, začalo to být zajímavější, mělo to trochu atmosféru, opravdu řídké napětí, zajímavé dobré finále, Fredy tu říká opravdu zábavné hlášky, a konečně tu byly nějaké fakt povedené pěkné zabití, v prvním díle byly fakt hodně dobrá pěkná zabití, a v dalších dílech mě už ta zabití tolik nezaujali, ale v tomto, sou nějaká zabití fakt povedená a skvělá,

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Na to , že podle mnohých je to nejlepší díl noční můry v elm street , za mě tedy žádný zázrak, první polovinu se opět nic moc zajímavého neděje, že sem se i docela nudil, druhá polovina aspoň byla docela zábavná a zajímavá,  tento díl má taky atmosféru dobrou, napětí je tu párkrát, zabití za mě nějak extra zajímavé, ale aspoň tu byl Fredy nějak zajímavý, finále bylo fakt hodně dobré, druhá polovina, byla aspoň docela zábavná, a v druhé polovině byl Fredy aspoň více vidět

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Musím uznat, že druhý díl mě už moc nezaujal, skutečně první polovinu se skoro nic neděje, docela sem se dost nudil, scénář a příběh taky nic moc , takřka žádné napětí, žádná atmosféra, vraždy taky nic moc, skutečně taková lyrická tupá nuda, aspoň ta druhá polovina, trochu za něco stála, tam se už aspoň něco dělo, a zachránilo to taky finále, které bylo docela dobrý

Noční můra v Elm Street (1984)

Tak jo , tak sem se zase pustil do nějaké hororové série kterou sem eště neviděl, a musím uznat že valím oči, skutečně to tak rychle uteklo, ani vteřinu sem se nenudil, mělo to takovej spád šmrnc a děj, výborná hudba, skutečně zdařená hororová postava, výborné vraždy, a krvavé efekty, výborný filmový triky, kam se na to mnohdy hrabou, dnešní filmové efekty, děj filmu je výbornej, pěkná hlavní hrdinka, epické finále, několik skvělých hlášek, no sem prostě nadšený a překvapený, sem opravdu zvědav, na další pokračování,  atmosféru má tento film velmi dobrou, napětí je tu taky , akorát vražd mohlo být určitě více, a okoukané lekačky , které už dnes moc nefungují

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

abych byl upřímný, tak mě ten film, vlastně ani ničím nezaujal, ani nic mi na tom nepřišlo zajímavé, lyrický nudný děj a příběh, příběh a věci v ději sem mnohdy ani nechápal, tak nevím zda sem se málo soustředil nebo sem fakt takový debil, mě to vlastně připomínalo počítačovou hru, jak kdyby se postavy vydaly někam na misi, a během té mise prostě měli konflikt s nepřáteli upíry, během které většinou někdo zemřel, kort když tu souboje s upíry sou vlastně jen přestřelky, reálně snadnější zabíjení záporáku v hororu sem snad nikde jinde neviděl, v jiných hororech se to mnohdy až na konci povede záporákovi udeřit úder, tady ty upíry zabíjeli opravdu jen jak v naprogramované hře, postavy sou nezajímavé, a nerozvinuté do sebemenšího jádra, žádná postava která by mě sebemíň přírostla k srdci, hudba nic moc, atmosféru sem žádnou nepocítil, ani lokace mi nepřišly zajímavé, napětí nebo strach sem takřka nepocítil,   je tu pár dobrých Gore scén, upířy ještě vypadaj a působí docela dobře, je tu jedna dobrá erotická scéna, pár fungujících lekaček,  no neříkám že je to úplně nejhorší film a horor který sem kdy viděl, neříkám že se ta hodina a půl úplně táhla, ale mě ten film prostě nebavil a nezaujal mě

Superbad (2007)

Film ke kterému bych řekl tolik věcí, že ani nevím co vše mám říct, a ani nevím jak začít a jak skončit, no musím uznat že asi prvních 40 minut filmu mi normálně padala čelist, byl sem velice překvapený, mělo to děj, dobrej scénář, šmrnc, skvělej humor kterému sem se smál, těch prvních 40 minut filmu, se to fakt velice dobře rozjíždělo, že sem uvažoval i nad plnými 5 hvězdami,  ale pak musím uznat že sem byl trochu zklamaný po těch 40 minutách co následovalo zbytek filmu, musím uznat že sem se pak už trochu nudil, a ten děj a scénář už začal být takovej trochu tupej, už sem se tolik nesmál, a sám nevím proč, mě pak prostě začala trochu lézt na nervy záležitost s policajty, a nakonci filmu se člověk vlastně ani žádné pořádné erotické sex scény nedočká, a jednání našich hlavních 3 hrdinů sem někdy ani moc nechápal, ale i tak, dávám 4 hvězdy velmi rád, ty 2 hodiny se ani moc netáhly, humor tu funguje k zasmání, děj příběh a scénář je šílenej teda a dobrej, hudba je dobrá, no nečekal sem že mě eště někdy takhle zaujme typ těhle komedií, komedie superbad se i tak přesto podle mě docela povedla,