Přímý kontakt

Carlos Silva Da Silva

Kostýmy:

Katya Ivanova
  • JohnSmith

Poslední film,co jsem viděl s Lundgrenem byl Blackjack. Nic novějšího jsem naštěstí neviděl až na tohle. No klasický béčko se slušnou dávkou akce, jedním milostným vzplanutím a neohroženým bijcem. Lundgren už má svůj věk a tak by spíš měl točit filmy, kde se nebude muset prát a nebo spojit síly např. s Isaacem Florentinem, který z Van Dammea udělal v Pastýři uvěřitelnýho bijce. Nevím čím to je,ale přijde mi, že úroveň Béček jde rapidně dolu. Zlatý 80. léta a tehdejší Béčka.(20.4.2009)

[6/10] Cením snahu a vážim si že Dolph točí kúsky pre svojich skalných fanúšikov, toto je jeden z nich. Vraví sa, " za málo peňazí málo muziky", v tomto filme platí skôr prirovnanie " za málo peňazí veľa akcie " . A to sa mi páči najviac. Jednoduchý, dobrý a priamočiary príbeh, Dolph Lundgren, jedna vedľajšia postava aby sa nepovedalo a záporáci. Nato že ide o nízkoropočtový film tak si cením pomerne veľkú dávku akcie, akčnú líniu zvláda režisér na pomery v akom film točí dosť dobre, Lundgren sa ukáže v dobrých súbojoch, množstvo dobrej streľby a efektné výbuchy, kvalitou iba klesajú scény-autonaháňačky.(4.10.2012)

Neskutečně béčkovaté béčko. Se vším všudy. Dost příšerný lokace. O hercích nemluvě. I ten Dolph se tu podle mě nudil. Ale budu to hodnotit v ranku do jakého to je nasazené. A tak když už má Dolph v ruce bouchačku je to celkem fajn. Holčina vypadá velice dobře a ani zápletka není úplně blbá. Co mě neskutečně vytáčelo tak bylo neustálý ujíždění autem. Hádám, že tím film strávil dobrých 25 minut. Honičky v autech orámovaly dvě slušné akce. Nejdříve na vojenské základně a finální hned hádejte po čem. Ano po honičce v autě. V rámci béčka dám solidních 55 procent.(10.2.2019)

• Malarkey

Dolph Lundgren...doufám, že Van Dammovi nezkazí reputaci, drsnýho týpka a člověka, kterej po JCVD chce otočit kariéru o 360 stupňů a začít v áčkovejch vodách. Třeba Lundgren začne s ním. Ještě že Univerzální voják a Expendables jsou až na rok 2010. Tak strašně natočenej akčňák jsem totiž snad ještě ani neviděl.(19.9.2009)

• otík

Ještě před tím, než se stal Lundgren postradatelným, odskočil si do hlavního město Bulharska Sofie, aby natočil zcela typicky ubohou lundgrenovku. Sice se tentokrát střílí a bojuje o sto šest, výbuchy střídají výbuchy, ale co je to platné, když naprostá dementnost čouhá z každého záběru. Ano, je pěkné, že vidíme Lundgrena evidentně bez dabléra jak bojuje, nechá sebou mlátit o zem či sám dá pořádnou nakladačku ať už matrixovsky vyšňořeným agentům či typicky rusácky vyfešákovaným Ivanům. Co to ale pomůže, když jakýkoli jiný záběr je opravdu uboze trapný, nesmyslný a nereálný. Jasným důkazem jsou automobilové honičky, kde Lundgren s unesenou ženskou jedou před plátnem a v dalším záběru kaskadér zcela jinak oblečený navíc sám ve voze řídí auto v živé akci. Kromě přejetých trabantů a nabouraných žigulů je vše ostatní skutečně "mega" trapné. Rozepisovat se o ubohosti filmu je ztráta času stejně jako film samotný. Příběh kopíruje xkrát omleté - Dolph jako mariňák ve výslužbě je vytáhnut z drsného ruského??? vězení, aby přivedl jako žoldák jednu mladou ženu. Když ji osvobodí ze spárů maniakálního generála, který si jen tak pro radost střílí civilisty, dojde mu, že to byla past, naštve se, všechny vystřílí, mladice se do něj zamiluje a .... vesele se spolu vydají na poslední velkou bitku. Jde o typickou ukázku toho, až kam může Lundgren klesnout. Jeho filmy nikdy neoplývaly inteligentním dějem, ale toto je opravdu vrchol. Tak amatérsky natočit film dokáže snad každý. Až je mi líto skvělého Pavla Soukupa, který opět po delší pauze Lundgrena mistrně dabuje a musel tuto ubohost přežít. Doporučuji pouze skálopevným lundgrenistům, jinak ruce pryč. Hudba: Stephen Edwards(1.11.2010)

• - Natáčalo sa v Sofii, Bulharsko. Filmovanie trvalo 27 dní od 19. februára do 17. marca 2008. (Johnny.ARN)

• - Filmová věznice Vratov, kde je za pašování zbraní uvězněn Mike Riggis (Dolph Lundgren), se objevuje i ve filmu Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006). (Conspi)

• - Keď Mike (Dolph Lundgren) ukradne motorku v centre mesta, na kapote je celkom zreteľne slovo „Ninja“, čo je model vyrobený Kawasaki, ale pri prenasledovaní zblízka na kľukovej skrinke sa jasne zobrazuje názov výrobcu „Yamaha“. (Johnny.ARN)