Tokyo Gore Police (festivalový název)

Tókjó zankoku keisacu

東京残酷警察

Tôkyô zankoku keisatsu

Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

• Fr

CHTĚLA BYCH SE STÁT POLICISTKOU, JAKO MŮJ TATÍNEK..... /// ,,Ruka“ je policajtka a lovkyně ,,inženýrů“ - nového druhu zločinců. Její umění a jemnou práci s motorovou pilou by obdivovali nejen v Texasu (i když katana je stále jistotou)..... ,,MY CHCEME KREV! HODNĚ KRVE! VÍC!!!“ - asi žadonili nešťastné děti tvůrců tohoto ,,dojemného detektivního“ snímku, ve kterém policie dělá maximum pro blaho občanů. Mrtvoly se vejdou do krabice od (větších) bot, zrak potěší několik ,,fujtablů“ a bránice polechtají hezké reklamy a morbidní písničky. Ale hlavně to však jsou KRVAVÉ LÁZNĚ, ze kterých by měl radost i Dexter. No a co. Nás baví třeba Tucker a Dale, a Japonci zase svůj černej humor utápěj v krvi. Jinak je to samozřejmě hovadina. Jednak ukousnutej ,,pták“ vypadá (určitě) jinak a hlavně – děj jen odvádí pozornost od divných triků a červený barvy. Vážně bych tu nebral vůbec nic (ani krokodýlí tlamu místu vagíny). VÍTEJTE VE SVĚTĚ INŽENÝRŮ! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci se stát inženýrem a nemuset studovat –(ale pozor, už je vás víc!). 2.) Zjistím co mají společný Charles Manson, James Jones a Maria Gonzales. 3.) Dlouho jsem nikoho neviděl letět na bazuce. 4.) Chci vidět největšího čuráka na světě (nelekej se, jednání z parlamentu vysílá čt24!). /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(11.5.2011)

• Adrian

Velka skoda absencie momentov odlahcenia v kombinacii s premrstenou stopazou (takmer 2hodiny). Ovsem hlupe to nie je - uz len originalita niektorych scen a hlavne tie reklamne spoty a la "Hviezdna pechota" kdeco presne vystihuju z povahy dneska a ludi samotnych.(24.12.2008)

• Hellboy

Není to vtipné, není to strašidelné...tak co zbylo? Jen nechutná nuda..odporné scény a to vydržím lecos a příběh bez nápadu. Teda to s těma klíčkama se mi líbilo:) ale to je tak všechno.(11.9.2009)

Ťamanské stereotypy made in Japan alebo ako si sushižrúti myslia že ich vidí svet. Priznávam že ako veľký fanúšik béčkových filmov som sa výborne bavil. Ak by sa vo filme objavila Godzilla bez váhania by som vytasil maximálku. Namiesto toho však prišiel žlťák s pérom, ktorým by si mohol kľudne nárokovať kráľovský stolec niekde v Ugande. A takéto pochybenie pri tak serióznych snímkoch je takmer neodpustiteľné. Hľadaný výraz "sexi asian girl raped in bus" sa mi v histórii freeporn sajtov objaví síce na nejakom treťom-štvrtom mieste, ale ani mne neuniklo že každá komparzistka ktorá sa čo i len mihla bola o triedu vyššie než slečna made in Shiina´s family. Tak to zhrniem: takmer bezdejóvá úchylarna, priemerná hrdinka, hektolitre tekutiny pseudokrvného charakteru, množstvo rozmlátených figurín, !!!ALE!!! pár vydarených fórov, ktoré sa schopne snažili zamaskovať scenárovú bezmoznosť.(23.11.2012)

Brutální, úchylná jatka bez děje u kterých jsem se až příliš často nudil...(26.1.2010)

• - Jedná se o remake Nishimurova staršího filmu Anatomia Extinction z roku 1995. Tokyo Gore Police má však oproti tomuto filmu spoustu úprav a je podstatně delší. (Sesshoumaru)