Tokyo Gore Police (festivalový název)

Tókjó zankoku keisacu

東京残酷警察

Tôkyô zankoku keisatsu

Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Spatlanec všeho špatného, co na světě je, potěší jak na hororové úchlárny závislé fanoušky, tak lidi, kteří prokouknou každý reklamní trik, a tak jim reklama na podřezávatka pro cool emaře přijde jako nevhodnější přístavek k televizním novinám na Nově. Ale celkově tomu chybí nějaký smysluplný rámec.(11.7.2009)

Japonská šílenost jejíž hlavní nedostatek tkví v přemrštené stopáži.První hodinu se to ještě dá vydržet,ale koukat skoro dvě hodiny na gejzíry krve a hromadící se amputované končetiny,opravdu není pro slabé žaludky.Na druhou stranu je třeba ocenit reklamní spoty,které opravdu pobavily,obzvláště ten na emařský nožík byl vypečený.Tvůrci přisli i s několika dobrými nápady,zejména motorová pila ala řembich se mi moc líbila.Nebýt té otravně dlouhé stopáže,možná bych šel ještě nahoru,ale takhle jen průměr.(12.5.2010)

Slabé tri hviezdičky. 2 dávamza ultimtívnu hudbu. 2 za akciu a gore a jednu za zaujímavé nápady mimo násilia (aj keď podrezávajúce sa Japonky v reklame, ktoré vyzívajú divákov nech sa tiež podrežú, lebo je to cute, my až po tom to filme neprišli ako násilie). Bohužial strhávam 2 a pol hviezdy za to, že o bola úplná pičovina. Totálne psycho. Choré mozgy. Kam sa hrabe americké násilnosti. Škoda. Mohlo to byť lepšie. Potenciál neobmedzený. Ale prevedenie obsahuje priveľa chýb. Smola 50%. Film rozhodne pre úzku komunitu psychopatov. Neopodrúčam pre milovníkov Pretty women, Titanicu a Jednoducho Márie. Mohlo by to vážne ohroziť ich zdravie. Idem späť a veľmi by ma zaujímalo, čo sa mi prisní!!!!(12.10.2010)

Tomuhle říkám pecka! Gore jako od maminky. Míra ujetosti, perverze a brutality je enormní a já se nechávám unášet na krvavých vlnách jaké dokážou rozpoutat jen Japonci. Hromady uřezaných končetin, hordy ujetých mutantů a nefalšované šílenství policejního sboru ... naprostý béčkový výplach způsobující masturbaci mozku a jeho následné rozstříknutí po stěnách obýváku. Povinnost pro každého psychicky chorého jedince!(7.7.2010)

• Hakha

Japonská úchylárna s mnoha parádními nápady a se super hudbou.... jen škoda, že jsem se nebavil tak jak jsem očekával. Bizardní podívaná se mě po prvních minutách okoukala a závěrem mě začala silně nudit. Nebyl jsem znechucen zvráceností, ale dokážu si představit, že lidem se slabším žaludkem by se mohlo při sledování udělat nevolno... Příběh je triviální, což by tak nevadilo, kdyby film dosahoval kvalit prvních filmů P. Jacksona, mé hodnocení 2 hvězdičky...(31.3.2011)

• - Jedná se o remake Nishimurova staršího filmu Anatomia Extinction z roku 1995. Tokyo Gore Police má však oproti tomuto filmu spoustu úprav a je podstatně delší. (Sesshoumaru)