Tokyo Gore Police (festivalový název)

Tókjó zankoku keisacu

東京残酷警察

Tôkyô zankoku keisatsu

Tokyo Gore Police

Akční / Horor / Sci-Fi

USA / Japonsko, 2008, 110 min

Tomuhle říkám pecka! Gore jako od maminky. Míra ujetosti, perverze a brutality je enormní a já se nechávám unášet na krvavých vlnách jaké dokážou rozpoutat jen Japonci. Hromady uřezaných končetin, hordy ujetých mutantů a nefalšované šílenství policejního sboru ... naprostý béčkový výplach způsobující masturbaci mozku a jeho následné rozstříknutí po stěnách obýváku. Povinnost pro každého psychicky chorého jedince!(7.7.2010)

Spatlanec všeho špatného, co na světě je, potěší jak na hororové úchlárny závislé fanoušky, tak lidi, kteří prokouknou každý reklamní trik, a tak jim reklama na podřezávatka pro cool emaře přijde jako nevhodnější přístavek k televizním novinám na Nově. Ale celkově tomu chybí nějaký smysluplný rámec.(11.7.2009)

Není to film bez chyb, ale celé je to takový masakr (doslova), že nad nimi člověk velkoryse mávne cizí uťatou Rukou. Ruka je mimochodem rozkošná, reklamy na zaručeně kawaii podřezávací nožíky, dálkové popravy a chrabře vraždící policii (až mě napadá něco o demaskované tváři pomahačů a chráničů, heh) taktéž, i jiných zábavně úchylných nápadů je tu přehršel a krev stříká opravdu mnoha proudy, co si přát víc?(6.11.2009)

• KASUGI

Film, ve kterém policie bojuje proti "inženýrům" tj. zločincům, kterým ze zranění a ustřelených končetin naroste zbraň by snad ani nepotřeboval komentář. Jenže... Když se budu snažit být objektivní a s OBROVSKÝM(!!!) nadhledem, tak řeknu, že TGP vykrádá Hvězdnou Pěchotu, Verhoevenovi bizardní reklamy, Kill Billa a další a navíc je žánrově roztříštěné od začátku do konce, ale protože je to správná úleťárna, děsně bizardní, cool, tak tomu jako někteří tady nasolím pět hvězdiček protože: jsou to prostě ujetí japonci a je to sranda blábláblá. Ale jakožto duševně zdravý člověk hodnotím 0/10. Pro představu uvedu scénu: Jedna inženýrka policajtovi ukousne penis, ruku a nohu. Udělají z něho také inženýra, takže mu z pahýlů narostou zbraně (z penisu samozřejmě obrovký šourek, který zaměřuje a střílí). No a jde vystřílet policejní stanici za doprovodu japonské punk-jazz-anevímco rockové kapely s úmyslně falešným ženským zpěvem a textem: Stará žena kouše mou nohu a je spokojená. Starší bratr mě lízal a tak mám v oku ječné zrno. Granátové jablko chutná jako krev, jako hřích. Jsme neúplné citróny. Dva z nás tvoří jeden celý citron. Vím, že jsi spala s Masakem. Ty jsi spal se starou paní Matsuki. Ty jsi spal s Anesou, já vím. Co je odpor? Ty a já nebudeme nikdy svázáni dohromady atd. K tomu závěrečná scéna s letícíma rukama ukazující fakáče, nebo stříkající krev z pahýlů nohou sloužící jako tryskový pohon pro létání... no zkrátka TGP je povinost pro rozšíření obzoru úchylných filmů.(4.7.2009)

Ultimátní přehlídka snad úplně všeho, co jste kdy chtěli vidět na filmovém plátně, ale báli jste se na to jen pomyslet. A taky toho, co ste nikdy vidět nechtěli a ani ve snu by vás nenapadlo, že to vůbec může někoho napadnout. Mléčné žlázy stříkající kyselinu, metr a půl dlouhá ozubená vagína a bullet time s fuckujícími pahýly. A spousta krve, úchylného humoru, záměrného tvůrčího neumětelství a totální videobéčkový look i feeling - Ve správném prostředí a se správnými lidmi ultimátní zážitek. A Festival otrlého diváka tím správným prostředím rozhodně je.(15.2.2009)

• - Jedná se o remake Nishimurova staršího filmu Anatomia Extinction z roku 1995. Tokyo Gore Police má však oproti tomuto filmu spoustu úprav a je podstatně delší. (Sesshoumaru)