Šesť známych osobností spolu s moderátorkou Elenou Vacvalovou vtipne hodnotí udalosti predošlého týždňa v domácej i zahraničnej politike či spoločnosti. (fishki)

mauik

Nie je kazda cast super ale celkovo, s ohladom na ponuku nasich tv stanic je to asi najlepsie humorisicko-glosatorsko-fejtonovovske posedenie. Skoda, ze uz to ide tak neskoro ()

Metou

7EDEM s r. o.? To tu uz pomaly mozme hodnotiť už aj Televízne noviny. Pre mňa skôr relácia ako seriál. No aj tak to nemení nič na tom, že je to najvtipnejšia relácia/seriál čo slovenská tvorba vypustila na svet. ()

KapitanKuraz

O jednu menej za Filana, inak som to sledoval stale. Je pravda ze to casom klesalo a skoda neskorsej absencie Danciaka, ale mna to bavilo. ()

Eclipsis___

Ťažko hodnotiť...niekedy nuda a ž k smrti, niekedy plačete smiechom. Závisí od toho, ktorí zabávači prídu, prípadne od ich kombinácií, ako si vedia "nahrať". ()

3Libras

Svojho času najlepšia relácia slovenskej produkcie. Chápem, že nie každému taký formát sadne a pre mnohých je to možno príliš "statický" typ zábavy, ale skutočne to v dobrej zostave padajú aj skvelé komentáre k aktuálnemu dianiu. A to určite nie je jednoduché točiť takúto aktuálnu vec, kde treba veľa pohotovo improvizovať. ()