Jedna dívka, jeden pokoj plný přátel
… a jeden silný nepřítel

Katrine se právě přestěhovala do města. Bydlí na studentské koleji v pokoji, ve kterém nedopatřením probudí ducha, který se začne mstít. Společně se svým novým přítelem Rolfem, se Katrine snaží ducha zastavit, dříve než vyvraždí celou kolej. Objevuje se mnoho otázek, ale jedna je zvláště děsivá – z domu se nikdo nikdy sám nevystěhoval. Předchozí obyvatelé v něm vždy zemřeli.
Zatímco Katrine s Rolfem hledají řešení, lidé umírají a zbývají už jen nejbližší přátelé. (oficiální text distributora)

zanvalzans

S tými zrkadlami,ako s bránou zo sveta mrtvých sa mi zdal byť velmi dobry nápad.Atmosféra filmu je nudná,bez známok strachu.Trápne štýli záhadnych nehôd spolubivajúcich mi nechali sánku dole.Utešuje ma to,že tu boli aspoň pekné herečky. ()

Scio odpad!

Gratuluji. Dámy a pánové, s potěšením vám mohu oznámit, že se zase někomu povedlo natočit úplnou blbost! Takřka celý film je okopírovaný z japonských hororů. Ale tak špatně a nekvalitně, že to až bije do očí. Ale ruku na srdce, být to vaše režisérská prvotina (alespoň doufám, jinak má ten člověk vážný problém), dostat scénář od retardovaného pisálka a skupinku zfetovaných puberťáků bez špetky talentu, o moc lépe by jste asi nedopadly. Prostě odpad. ()

omega_SK odpad!

the.....konina a navyše neskutočne nudná. Inu "DVD EDICE" vášnivo skupuje bludy celého sveta a blbec je ten čo to u nás kúpi na DVD. ()

misiacik odpad!

Takéto trapnosti načo sa natáčajú???? Radšej poslať ponieza tam kam ich potrebujú ako ich investovať do projektu čo nemá nič, ani poriadneho herca, ani... Nudaaaaaa, nuda, no hrúza, vyhnúť sa takémuto odpadu oblúkom.... Veľkým oblúkom. ()

-krusty-

EHF: Neskutečně se táhnoucí záležitost! Námět se zdá celkem OK, ale to zpracování...!!! To co mi u severské kinematografie lahodí je tu dotaženo ad absurdum: tedy fajn dlooouhé záběry ála pantomima. Příběh se rozjíždí na můj vkus velice dlouho - a to jsem příznivce postupného budování atmosféry... Hlavní hrdinka není sexy, ale je sympatická. Zbytek studentů je OK, přestože - jak tu bylo naznačeno - vzhledem k jejich vzhledu museli několikrát opakovat :-) Občas to celé nedává smysl, ale jelikož jsem u toho stáhnul sedmičku červeného, neberte můj komentář jako objektivní recenzi. Slibná, pozvolna se rozjíždějící a častokrát nudná...nuda! :-( P.S: sledovat to na disku od DVD EDICE je utrpení.....mraky reklam a trailerů....co je moc, to je moc! :-( ()

Pollini

Jendím slovem chujo..na. Hlavní postava má nanejvíš dva výrazové prostředky, buď se tváří s trapným úsměvem nebo má úšklebek tybu "bože, nevím, co mám dělat". Duch zavražděné dívky zabíjí koho chce, o žádné zadostiučinění, pomstu nebo pomoc přejít na druhou stranu, nešlo, prostě si tam jenom tak řádí. Když zabije nesnesitelnou obyvatelku pokoje 205, ta se objeví taky v zrcadle, ačkoli k tomu není žádný důvod. Zlého ducha chtějí zastait tím, že složí rozbité zrcadlo - nechápu! ()