Jedna dívka, jeden pokoj plný přátel
… a jeden silný nepřítel

Katrine se právě přestěhovala do města. Bydlí na studentské koleji v pokoji, ve kterém nedopatřením probudí ducha, který se začne mstít. Společně se svým novým přítelem Rolfem, se Katrine snaží ducha zastavit, dříve než vyvraždí celou kolej. Objevuje se mnoho otázek, ale jedna je zvláště děsivá – z domu se nikdo nikdy sám nevystěhoval. Předchozí obyvatelé v něm vždy zemřeli.
Zatímco Katrine s Rolfem hledají řešení, lidé umírají a zbývají už jen nejbližší přátelé. (oficiální text distributora)

Bobik9

Nikdy se mi ještě nestalo, že bych usnul uprostřed filmu, ale tentokrát ano. Viděl jsem asi hodinu a toli mě to "bavilo", že jsem opravdu usnul. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Jen za několik celkem pěkných scén dávám jednu *. ()

Danny F.

Nic extrovního jsem zde neobjevil. Snaha diváka něčím šokovat selhala. Dějově chabé díky tomu že už takovýchto pokusů je plná filmová scéna. 55% ()

noctambule

Kollegiet nefunguje jako horor, ale divák se celkem pobaví u hloupoučkých dialogů. Třeba diskuze o koriandru je úplně ze života:-) Celkově je to zbytečný film, na který může mít čas jen chřipkou zasažený člověk a i pro něj je to nenahraditelná ztráta času. ()

Kienast

Nudné, až uspávací. Kdyby alespoň ty scény s duchem za něco stály, jenže jsou sestříhaný v tak epileptickém režimu, že to snad nemůže ani nikoho vyděsit. ()

petikacka

To zas byla jednou, ale pííí*ovina. Zbytek je nuda, šeď, zrnitý obraz a celé dohromady totální blábol s debilním střihem. Za mě 40% ()

drankeryth

Danska ducharcina, ale v slabom prevedeni. Dokopy sa v tomto filme nic nedeje, sem tam ukazu ducha mrtvej zeny, ktora nemoze najst pokoj na druhej strane a preto pomaly likviduje obyvatelov internatu, aj ked ich nezabije vela. A ked uz niekoho zabije, tak to len uboho a nie moc hrozostrasne. ()

KUFI odpad!

Napudrovana holka dela bubu v zrcadle. Ptakovina ktera vas unudi k smrti. Nekolikrat jsem u toho usnul a nakonec to slo z disku aniz bych to dokoukal. Puvodne jsem chtel dat jednu hvezdicku za peknou blondynku (Mira Wanting), ale vzhledem k tomu, ze neukazala ani kozy, tak nic nebude. Ackoliv seversky zeme patri k mym nejoblibenejsim, tak filmy jim teda vubec nejdou a horory uz tuplem ne. Det okända a Antichrist jsou svetly vyjimky. ()

CharlieSs

Já nevím, nebýt toho konce, je to nejspíš i na ty 3*. Špatné to rozhodně tolik nebylo, ale nečekejte, že to nabídne cokoliv nového a nevídaného... Hlavní hrdinka hezká, příjemná, milá, takže už jen proto se na to dalo dívat. Jen ta kamera byla otřesná, ale nevím, co jsem čekala od filmu z roku 2007 na netflixu. Takže ano - jednou se na to podívat dá a neurazí to. ()

Knor odpad!

nudaaaaaa.......film jsem po deseti min. začal projíždět přes rychlejší přetáčení, takže jsem v celku viděl asi 15 nebo 20 min., ale i přesto jsem poznal, že je to neuvěřitelně ohraná sračka..... ()

Cortesz odpad!

Hodně špatný horor. Jde vidět, že dánští vůrci mají nakoukáno hodně japonských a amerických hororů, ale kopírování jim moc nejde, ale snažej se. A to potom vznikají takové podprůměrné horory, bez atmosféry, s nulovým scénářem, herci a kopírovaným dějem. Pro mě odpadová záležitost. ()

RetroMan

Nápad s duchem za zrcadlem není nový, stejně tak jako mrazivé zjevování ducha se skřípavými zvuky a střihem. Na to, že dánská kinematografie předvedla takový výkon, bod k dobru. Děj filmu se odehrává v několika pokojích a na chodbě, což působí klaustrofobicky a mrazivě. Hlavní představitelka se mi docela líbila a tak jsem jí fandil, ať to se svým spolužákem Rolfem (divnej typ, mě se nelíbil) zvládne, ale nikdo jí ani nepřišel poděkovat. Málo postav, předvídatelný děj, lekačky a divnej konec. ()

CrazymanM odpad!

Nemohu tento film objektivně hodnotit,protože jsem to asi po 10 minutách smazal.Vypadalo to ale hrozně,kamera jako z nějaké TV inscenace,ti blbci se furt něčemu smáli,holka nese jak trubka vázu jako prase,bych se divil,kdyby ji nerozflákala!Nejsem sebetrýznitel,abych to vydržel celé!!! ()

rafix

Se divím, že Dánové umějí natočit duchařský horor. Ale tohle se jim moc nepovedlo ale jinak se na to dalo koukat. ()

Vital

I když to není úplně originální děj,tak způsob vyprávění nebyl špatný a chvilkové lekačky ušli a zabijačky taky.Ovšem hlavní hrdinka Kathrine je vážně moc pěkná holka,která mě svojí krásou dostala.Možná to neni nej horor a ani na něm neni nic tak extra,ale nenudil jsem se u toho. ()