Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Středem milostného trojúhelníku je žena - démon, která jí srdce svých milenců. Problémy začínají ve chvíli, kdy se žena zamiluje do svého zachránce, generála Wang Shenga. (TomikZlesa)

Recenze (27)

Shit 

všechny recenze uživatele

Mít ve filmu Donnieho Yena a za dvě hodiny udělat všehovšudy 2-3 akce a ještě, co se týká choreografie a provedení vcelku slaboučkých, za to už by si tvůrci fakt zasloužili pověsit za koule do průvanu a nechat je tam houpat aspoň týden. Z toho teda lze celkem snadno odvodit, že se nejdedná o nějaký zrovna extra akční fantasy, sice to pořád vypadá na spadnutí, ale film se spíš zaměřuje na dramaticko-romantickou linku a akční scény buď nechává v pozadí a nebo s nima vůbec na diváka nevyrukuje, což je celkem chyba a ubírá to filmu na zábavnosti a i na svižnosti. [director's cut] ()

TomikZlesa 

všechny recenze uživatele

Když pominu otřesnou hudbu a ve dvou místech hrozný efekty, musím uznat že sem se ani chvíli nenudil. Dál je zapotřebí tu přenést přes srdce a rozum že Donnie je tu jen do počtu, rozhodně ne na okrasu, proto tu byla Wei :). Konec a vyvrcholení je sice silně diskutabilní, ale dojem mi to rozhodně nezkazilo. ()

Reklama

teutates 

všechny recenze uživatele

Veľké plus tohto snímku - nadhľad... Páčilo sa mi dané prevedenie, taktiež rôzne sekvencie boli super... našľapaná muzika, herecké výkony na mieste a opäť hlavne ten nadhľad. Démoni, hrdinný bojovníci, mýtické zbrane, Donnie Yen :). Wa pei ako návrat k časom minulým tak trochu s humorom a zdravím "look-om" na danú problematiku. Menšie minús je menej bojových udalosti a tiež dlhá stopáž, ale inak silných 6/10. Úplný záver v podani Donnieho ma dostal, ten to snaď ani nebral vážne... ()

Adrian 

všechny recenze uživatele

Svojsky pokus o reinkarnaciu Hongkong / cinskeho zanroveho mixu fantasy-horor, popularny hlavne zaciatkom 90´s minuleho storocia (napr. seria Chinese Ghost Story). Pribeh vychadza tak z poviedkovej kniznej predlohy Strange Tales of Liaozhai a zaroven ho mozno brat aj ako remake rovnomenneho filmu od rezisera King Hu (napr. vyborny Touch of Zen). Takmer nonstop "over the top" mix romantiky, hororu, fantasy a akcie s oldschool hudobnym pozadim vykazuje index zabavnosti priamoumerne tomu, ako ste ochotni pristupit na fakt, ze prehnanost je tu umyselne do filmu zakomopnovana. Nastastie, natahovane neakcne sekvencie rozvijajuce intrigy a milostne linie boli vyvazene slusnym hereckym zazemim a akcnymi sekvenciami, ktore aj napriek obohratemu wire-fu obcas oku ulahodili, ako i Donnie Yen s tou ehm...hrivou na hlave.. :) ()

Fingon 

všechny recenze uživatele

Před několika dny jsem viděl starší zpracování této látky (pod taktovkou King Hua) a byl jsem příjemně překvapen - atmosféra, která se mi v původní Painted skin líbila asi čtvrt hodiny, načež byla nahrazena klasickou adventure/roadmovie, se zde udržela daleko delší dobu a poté plynule přešla do romantické nálady s několika boji a vypjatými emocemi... Vizuálně jsme tu přece jen o dost dále, a přestože mám pro hongkongskou americkou noc slabost (je to takový krásně modrý vizuál), moderní barevná kompozice mi přece jen sedla víc. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Na předávání filmových cen v Hong Kongu 2009 obdržel film cenu v kategorii Nejlepší cizojazyčný film (TomikZlesa)

Reklama

Reklama