poster

Hurt

 • Austrálie

  Hurt

Horor / Drama / Thriller

USA, 2009, 97 min

Kamera:

Ralph Kaechele

Hudba:

Dana Niu

Producenti:

Eduardo Levy, James Martin

Střih:

Rita DaSilva

Scénografie:

Scott Enge
(další profese)
 • petero
  **

  HURT sa svojou formou viac približuje k ORPHAN ako k hororovejšiemu CASE 39, no kvalitou očakávane zaostáva. Hurt je kľudne plynúcim, bez väčších výkyvov, v priebehu ktorého nastane stagnácia, no koniec to trošku pokazí už tu spomínanou nepochopiteľne faux pas scénou s nádržou a vlkom.(11.3.2010)

 • kaylin
  **

  Když se na snímek „Hurt“ začnete koukat, možná si i řeknete, že přinese něco zajímavého, že tu budou dál a dál napínavé scény, ale ony nejsou. Už po chvíli odhalíte, jak to celé bude, a pak jen doufáte, že jste se spletli. Bohužel nespletli a snímek celkem rychle začne svou předvídatelností nudit. Herecké výkony pak nejsou dost silné na to, aby vás dovedly strhnout alespoň ty.(10.6.2019)

 • hanazu
  *

  Náročná podívaná plná filmařských kiksů včetně castingu. Melora je namakaná jak východoněmecká plavkyně, což má asi z toho navlíkání korálků, William udělal se svojí postavou to, co by měl udělat se svojí hereckou kariérou, protože tohle fakt ne... Rodinka, kde jsi jsou všichni podobní jak vejce krychli, úpí pod terorem malé bloncky. Konec je k neuvěření blbý, včetně těch úlevných úsměvů v autě, nehledě na to, že jim tam někdo exuje.(25.11.2012)

 • Teardown
  **

  Nevidět nedávno výbornou šponovku Orphan, možná bych zůstal této variantě o zlém dítku více vstřícnější. Hurt je totiž až na několik málo detailů takřka to samé těsto, které bohužel kvůli nedostatku něčeho jednoduše ne a ne nakynout. Rčení "Nebe a dudy" je myslím více než trefné. O lekavosti, byť alespoň drobné, nemůže být v tomto případě ani řeč. Průhlednost nekompromisně utápí i ten sebemenší náznak napětí. Absolutně nulová gradace ve scénách, které mají přinejmenším zatlačit diváka do sedačky. Dějové zvraty až příliš zakrnělé, no a o sofistikovanosti scénáře si můžte nechat jen zdát. Výsledkem je takové naivní, holé, takřka nic, které zapomenete dřív, než-li vypnete obrazovku. Ve skutečnosti 1,5*(11.11.2009)

 • sochoking
  odpad!

  Akože , tú dieru si všimla až potom, čo ňou vošiel ten pseudo vlk ??! I napriek očakávanému koncu som bol benevolentný udeliť 1 * , avšak , ked som videl , ako ho prekombinovali, tak ma skoro porazilo !(10.3.2010)