foto

Melora Walters

  • nar. 21.10.1960 (56 let)
    Dhahran, Saúdská Arábie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Melora Walters se narodila v saudskoarabském Dhahranu americkým rodičům. Vychovávána byla částečně zde a v Nizozemsku. Poté co se přestěhovala do USA začala studovat vysokou školu Lake Forest Academy v Illinois.

V roce 1990 se provdala za herce a producenta Christophera Scotellara, se kterým vydržela do roku 1994, kdy jejich manželství skončilo rozvodem. Po tomto krátkém manželství se pokusila hledat štěstí jinde a v roce 1996 se provdala za herce Dylana Walshe. Běhen jejich manželství se jim narodily dvě děti Joanna a Thomas. V červenci 2003 se však Melora a Dylan rozvedli. V roce 2008 se Melora opět provdala, tentokrát za kameramana Alexe Vendlera. V roce 2010 však opět požádala o rozvod.

V herecké kariéře Meloře velmi pomohl režisér Paul Thomas Anderson, který Meloru několikrát obsadil ve svých filmech, z nichž nejznámějším je Magnolia, kde Melora ztvárnila drogově závislou Claudii Wilson Gator. Dalšími filmy ve kterých Melora hrála pod taktovkou Andersona jsou Hříšné noci a Gambler. V roce 2003 Melora úspěšně ztvárnila postavu Lily v Návratu do Cold Mountain. Jednou z největších Melořiných rolí se stala role matky Ashtona Kutchera ve filmu Osudový dotek.

Mimo jiné se Melora objevila i v několika seriálech jako např. Californication, Mizera nebo Velká láska.

Zdeněk "Demonn" Čapek

Herecká filmografie

Režijní filmografie

Filmy

2018 Waterlily Jaguar

Fanoušci tvůrce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace