Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

Flashheart

To je taková pecka, že ty amatérský nedokonalosti tam, pokud nejsou zrovna přímo k užitku, což často jsou, tak prostě vůbec nevadí. Na to stejně nemáš čas, protože masíruješ bránici. Jako Rumburák bych dal ještě šestou hvězdu za to prostředí, ty lidi, kulisy, to si člověk užije ještě o to víc. A sedmou za to, že to sesmolilo na koleni pár holobrádků s cetkama za pár kaček. Absolutně neprofesionální a přitom absolutně geniální. Ale klíčový tam je i ten Martyho neobyčejný talent, to jen tak někdo takle nenatočí, ať už profi nebo neprofi. Jedna z nejleších komedií a taky gangsterek, co znám. ()

==T=P=M==

Nejlepší komedie všech dob, dlouho sem se takhle nezasmál, výborní herci a výborný nápady ( Ja ti dám ty svině mě zdržovat'' xDDD) , proste 100 % Dát míň by bylo kacířství (křesťanství) xD ()

jepper

Super komedie plná černého humoru a násilí, tak jak to umí jedině Marty Pohl, rozhodně doporučuju shlédnout. ()

dizyhc

hell najvačší :) marty to s kamerou vie to sa mu musí uznať v niektorých scénach síce divne prestrihnuté ale budíž....5/5* hlavne za desádovu scénku na záchodoch a pre okúzľujucého šampóna aleša :D ()

jakub.kuba

Možná je to podprůměrně zahraný film, ale když do filmu započítám ty brutální hlášky a stěry, nemůžu dát méně než 90%... Jeden z mála filmů, kde hlášky doženou všechno ostatní. Hlavně také proto že to není zbytečně zdlouhavé. Jen tak dál! ()

Vonter

Co čumíš ty č.r.ku, tak viděl jsi ten film? Tak viděls ho p.čo? Teď čumíš jak mr.ka co vo.e! Hustej filmoň co dylyno? Takže tomu teď dáš plnej počet těch po.ranejch hvězd buzerante! Slyšels mě? Máš na to 24 hodin abys to hodnocení změnil p.čo, jinak si tě najdu a podříznu tě jako svini. Tak zatim ty sr.či. ()

Very07

Ani nemusím znát hru, podle které tento film je. Nejsem totiž hráč, nic to ovšem nemění na faktu, že jsem se naprosto skvěle pobavila. ()

DavidAAAA odpad!

Tohle nemá smysl komentovat. Naprostá amatérština, kterou by nejspíš patnáctiletý děcka na našem sídlišti natočily na mobil během jednoho odpoledne a nejspíš v daleko lepší kvalitě. ()