Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

ElBadelin

Tento filmeček nemá žádnou uměleckou hodnotu a těch 5 hvězdiček se nedá srovnávat s 5ti hvězdičkami třeba u Clockwork Orange. Ale jestli jsem se nekdy opravdu nekontrolovatelne smál, tak to bylo u ZNK. Scena, kde se hlavní hrdina střetne s Romy, jejihž mluva je otitulkovaná, byla naprosto geniální a já neměl daleko k povolénému svěrači. Fakt pecka. ()

Vakomlok

Vím, že je to studentský film, ale stejně - postavit takřka celý snímek na nadávkách mi nepřišlo nijak zvláštní, ani zábavné. Protože celá zápletka o shánění dlužných peněz je zkrátka pitomá. A ten nácek v hlavní roli mě neuvěřitelně štval. ()

boul

největší amatérský hovno co znám s hercema jako jsem třeba jaa... ale dycky se u toho tak řežu že to není možný.. buď jsem divnej nebo je to fakt na studentskej film dobrý. ()

Hapretor

Tupá hovadina, ale když to člověk bere s nadhledem, i se u toho zasměje. Některý brutální scény sou tak absurdní, až sou prostě vtipný. Taková velmi "krásně" amatérská satira na dnešní "vypatlanou" společnost. Je mi "sympatické", jak jisté minority tady dostávájí na frak. ()

m4xp4yn3

Ukrutně špatné (ne)herecké výkony, debilní příběh, celkově amatérské provedení. Sympatická svéhlavost mi ovšem brání smést snahu autorů jen tak ze stolu. V rámci amatérské tvorby si snímek alespoň ty dvě hvězdy zaslouží. ()

xDirtyFrankx

Tak jo. ZNK většina lidí proklíná. Je to prej hrozně natočený, herci stojí za nic, je to nechutný, zvrhlý, blbý... Ale geniální. Jelikož jsem na ZNK hrách vyrůstal, je pro mě Mártyho dílo studnicí nekonečný zábavy. Moralisti nechť si pění, já se královsky bavim. Takovouhle smršť humoru by Mártymu mohlo závidět množství věhlasnejch režisérů všeljakejch nudnejch patolízalskejch komedií. Takže, je život opravdu krásný? ()

rublik05

Když se objevila zpráva, že Netflix uvede oba dva díly Párty Hárd, a jelikož letošní Párty Hárder vzbudilo slušný ohlas, dal jsem si socialistický závazek, že se před zhlédnutím musím blíže seznámit s předešlou tvorbou Martina Pohla, aby to pro mě nebyl zas až takový šok. Začal jsem tedy jeho pomyslnou prvotinou Život není krásný. Už po prvních několika málo scénách mi bylo jasné, že tvorba Martina Pohla opravdu není pro každého. Jedná se každopádně o velmi amatérský film, což lze rozpoznat jak z hereckých výkonů, tak i z celkového zpracování. Obsah filmu je mírně řečeno poměrně neobvyklý, nicméně pokud divák přistoupí na autorovu hru, tak se podle mě občas i docela dobře pobaví, aniž by si připadal nějak divně. Má první zkušenost s filmovou tvorbou Martina Pohla dopadla tak nějak dle očekávání, nijak zvlášť mě to nezaujalo, dalších zhlédnutí tudíž netřeba. Originální, nevšední, pro někoho možná i kult, fanouškovskou základnu si tento film, potažmo celá počítačová série za ta léta bezesporu získala. 3/10. ()

junxi91

Náhodou, já jsem se u tohoto skvostu náramně bavil. Tento krátký film zachycuje běžný příběh ze života, který se může stát každému. Prostě se dostanete k ukradenému kamionu plnému extáze a máte skvělý byznys plán, jak na tom zbohatnout, jen potřebujete základní kapitál 150 000 Kč. Podnik ovšem občas nevyjde, často kvůli zasraným policistům, a tak skončíte bez peněz a bez extáze. A banka, nebo spíše soukromá banka, chce svých investovaných 150 000 Kč zpátky a pošle za Vámi své slušné a spolehlivé vyjednavače. Nedá se nic dělat, musíte se poradit s nejlepším přítelem, a díky jeho radám a půjčkám postupně schraňujete tisícovku po tisícovce. A když to nestačí, tak prostě uděláte něco hodně hnusného. A to se Vám nakonec vyplatí, protože si věřitel všimne, že jste šikovný a pracovitý člověk, a tak Vám nabídne skvělé zaměstnání. Velice motivující film o tom, že když si jdete za svým, tak dosáhnete všeho, co chcete, a že tvrdá dřina přináší ovoce. Jenom si musíte dávat pozor na čerstvé kozí mlíko... ()

Chuppa

Film podle mého gusta, zvrhlý a zvrácený, vulgární a oplzlý. Hry jsem měl rád a tenhle film je přesně podle nich. Scéna s jehovistou a vozíčkářem mluví za vše :-D ()

Doomer

Konecne nejaka ceska komedie ktera stoji za to. A komu se to nelibi at jde brecet treba nad dementnim Koljou nebo se smat u "komedii" typu "s tebou me bavi svet" ()

Voorhees

Tak to seš mi k hovnu! A podobný hlášky s tohole filmu tečou. Kultovní doopravdy kultovní hra a pak film. Řezník nezklamal no. Podle mě trochu drsná sranda, ale sranda to je, tak co . Děj sice obyčejnej, ale co scéna to perla. Kozí chlup :D :D Na tenhle film budu vzpomínat opravdu velice dlouho. ()