Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

Tynkos

Takový studenský extrém s pár známými tvářemi českého rapu. Když už nic jiného, člověk se alespoň zasměje. ()

bagger95

Tenhle film se nedá označit jinak než jako kultovní. Je to neskutečná slátanina více či méně přehnaných brutálních scén, sprostých nadávek a gagů. O hereckých výkonech škoda mluvit. Celé to dohromady ale dává tak nějak smysl. Má to hlavu a patu, byť většině "zásadových" lidí se to jistě líbit nebude. Na druhou stranu scénky s otcem a synem, pivo s pěnou nebo cikánská bitka prostě patří k legendám. Tenhle film je zkrátka kapitola sama o sobě. :) ()

jack_scott

Některé scény jsou naprosto super, a jakkoliv má film jednoduchý příběh, tak ok, asi jsem málo chlastal. Každopádně Řezníkova libovka ze života. 80% ()

benqsiemens

Vůbec nic pěknýho nečeká toho blázna, který si tenhle film bude prohlížet. Asi jsem se taky zbláznil když jsem to zhlédnul, ba co víc, shlédnul celé!!! Asi nejšílenější na tom jsou ti herci-neherci, obvzlášť párek intelektuálů s nepřírodní pleší, ty asi vybírali někde v pomocný škole nebo co. Na debilní venezuelský sračky a filmy co produkoval Pomeje to sice nemá, ale je to taky celkem nestravitelná sračka. ()

*Dosis*

Nářez! Nejlepší je scéna s ženskou a kočárkem. Jak zasadil ten loket do toho kočárku! Větší vtipnost už mě u filmu dlouho nepotkala) ()

Oxik49

Na tenhle film jsme koukali ve škole. A celá třída se náramně bavila. Je to tim, že nám ještě uplně neodezněla puberta, ale spousta hlášek z tohohle filmu se prostě chytla a pořád je ve škole používáme. A abyste věděli, že nekecám, tak vám teď pobodám fotry. :) ()

Galaktus

A abys viděl, že to myslim vážně, tak ti teď pobodám fotra. V minimalistické produkci se objeví takový černý humor jen zřídka. Řezník na hrad. ()

Jenn

Aneb jak rychle sehnat prachy. A abys věděl, že to myslim vážně, tak ti teď pobodám fotra. Kurva, ty vole! ()

Diego75

Na amatérský film to není vůbec špatné. Nenudilo to a konec byl překvapivý. Jen herecké výkony nebyly u všech úplně nejlepší (to se netýká hlavní postavy). ()

souhlasic

Drogy, zbytečný násilí, rvačky a dětšký houpačky. Doslova českej Tarantino. Život není krásný za mě o něco lepší a hláškovatelnější než Máma má raka nebo Jehovova pomsta, každopádně celá tahle taškařice je masterpiece český bizárkinematografie. ()

Lucas005

Ryzí filmové umění, které kazí pouze některé zbytečně zdlouhavé dialogy. Mimo nich je totiž tento krátkometrážní snímek geniálním dílem ve všech směrech a nejspíše nejlepší adaptací videohry, kterou jako lidstvo vytvoříme. Pro plné pochopení potřeba vidět na vlastní oči. A abys věděl, že to myslím vážně, tak ti teď pobodám fotra. ()

PanPyzamo

Rychlejší tempo. Velmi rychle mi to uteklo. Velice jsem se bavil. Pro mě docela klenot. Tohle se zkrátka jen tak nevidí. Bavil jsem se. Tento drsnější humor se mi líbí. Někdy fakt stačí vzít nějakou kameru a amatérský herce a dokáže vzniknout fajn věc. Zasmál jsem se několikrát a jak už jsem zmínil, tak v Česku taková tvorba jen tak nevznikne. Za mě dobrý násilnicky vtipný kraťas. 7/10 ()

Ponocnej

Ha ha tak todle me pobavilo hned zezacatku s jehovistama a potom jeste nekolikrat skoda ze to neni delsi protoze takle peknou smesku jemne psychologie a brutalniho nasili sem snad jeste nevidel ()