Zhruba půlhodinový film vychází ze série počítačovejch her ZNK. Hlavním hrdinou je Jarda Malík (v podání Jana Sembdnera), který je nucen během jednoho dne sehnat 150.000 korun, jinak bude nemilosrdně podřezán. S navrácením mu pomůže jeho nejlepší kámoš Tony (Jiří Hruška). Ve filmu se dále objeví např. Aleš Klika, Roman Forejt, nebo Václav Upír Krejčí jako vypravěč. Ve snímku není nouze o vulgární mluvu, černočerný humor, násilí a drogy - přesně tak, jak to znají hráči herní předlohy. (MoRTy)

Moena

Opravdu se tu nedá hodnotit objektivně. Hry ZNK neznám, ale znám trochu značku jako takovou, znám Řezníka a DeSada a řežu se smíchy nad tím jak šíří nejvyšší zmrdství. Ale přeci jenom když to budu hodnotit jako film tak musím trochu ustoupit protože vyhrává obsah nad formou. Forma "je čistej amatérismus"… ()

kagemush

Jsem už strašlivě utahanej ze všech těch vyspěle uvědomělých,anebo ještě horších ,,citlivých" blábolů o fujky násilí,většinou vypouštěných z úst zaprděných chudáků bez nadhledu,nebo ještě hůř pokryteckých zrůd,mastících si ty svoje pohlavní orgány třeba u TV novin.Když mě to irituje,tak na to nečumím!! Pohlovi tleskám a sranda byla ,že jsem si na konci uměl představit jak by tenhle vtípek šlo ještě přitvrdit.--Co rušilo, i když jsem se snažil přistoupit na hru,bylo místy trapné neherectví.Jó není neherec a neherec. 80% ()

annihilation odpad!

Můžete tvrdit, že je to nějaká satira naplněná černým humorem, ale je to prostě jen trapný odpad doplněný ubohými "hereckými" výkony a spoustou vulgarit, které mají nejspíš působit vtipně, ale upřímně ještě víc snímek pohřbívají (tedy pokud to jde). Možná vás to pobaví, pokud je vám patnáct a hlava vám zeje prázdnotou. ()

C0r0ner

Na to, jaká je to příšerná sračka (v dobrém, viz New Kids, Bulšit...), to má parádně zvládnutou výstavbu příběhu a režii. Když se k tomu přidá úžasná vtipnost, brutality a nadávání, tak mi z toho vychází opravdu kvalitní počin a jedna z nejlepších českých komedií (fakt!). Řezníka jako umělce neobdivuji, ale filmy točit umí kurevsky. 90% ()

fars

Jako fandu cele ZNK serie me samozrejme potesili zname lokace, postavy, hlasky a hudba... ale herni adaptace na tom byli vseobecne vzdycky trochu blbe. I na poli amaterskych filmu je Zivot neni krasny spise prumer. Kdyz ponecham stranou ryze amaterske herecke vykony (prece jen film vznikl spise jen tak proradost, tak co byste chteli za zazraky), tak by neuskodil trochu promakanejsi scenar - v adventure to funguje, ale v realu kdyz ma nekdo sehnat do vecera 200 litru, tak se na blbe 2 litry co mu dluzi kamos prece muze vysrat. WTF scena s matkou a kocarkem tam byla vlozena nasilne a vuubec tam proste nesedela. Stejne tak scena s fotrikem a synkem co chce zmrzlinu tam byla zbytecna a navic. Vcelku jsem se ale na tu pul hodinu zabavil, parkrat se i zasmal (hlavne v samotnem uvodu). Plus chvalim praci s kamerou. 60%. ()

c.tucker

Čistokrevná zábava. Dosti jsem se zasmál. Hlavně u scény, kdy Majk chčije v koutě vedle mušle. Jelikož je to amatérština, tak je tam dosti chyb, ale to se pomíjí. Pár scén je tam navrch násilně naverbováno, ale ta těhodná žena a otec se synem, tam prostě být musí a bez toho to nejde. - "Tati, já chci jít do lesa na pohádkovej les!" - "Ses posral, néé!!!" ()

okkac

No, jsem sice hráč ZNK, ale to hodnocení tohoto dost amatérského snímku nezvýší. Navíc po Deprivačním staniolu je to dost krok zpět. ()

kinghome

Na jednu stranu je to příšernej odpad a celý to působí strašně lacině, ale na druhou stranu jsem se u toho strašně zasmál.. Je to blbý ale mě to fakt bavilo. Všechny ty příšerný herecký výkony a brutalita se tam prostě hodila. Tak Co by jste taky chtěli od Řezníka a DeSadeho? Řezníkova mini role byla boží. ZNK je fajn projekt na odreagování. 60% ()