Daniel Landa - Vltava Tour 2003

Česko, 2003, 95 min

Režie:

David Sís

Daniel Landa

Jedná se o koncert, který proběhl v T-Mobile aréně v Praze 20. února 2003.

Seznam skladeb:

19. Šance
20. Přízraky
21. Valčík
22. Motýlek
23. Vltava part II. (duklak2)

HArna

Tohle je můj oblíbený interpret. Není to určitě nejlepší zpěvák na světě, ale za to výborný textař. Playlist Vltavy tour je poskládán výborně. Myslím, že je to skvělý živák, ovšem záznam Československo tour ho již předčí! 90% ()

Paity

Ač umírněný, ale vcelku veliký fanda Daniela Landy jsem nepochopil jeho Vltava tour a cíl nebo smysl, kterou mělo. Ale třeba se to někomu povedlo. ()

Delaney

Pokusim se nehodnotit hudbu, ani Landu samotnýho.... Hraničilo by to s pouhou jednou hvězdičkou, ale myslím si, že jako koncert to pro fanoušky muselo stát za to, a že DVD je opravdu dobrý... ()

vojtaz

Co někteří lidé tady říkají opravdu nechápu. - Pochopím že se někomu nelíbí Danova tvorba, že se někomu nelíbí jak zpíva, někomu se třeba nezdá jak se obléká, to všechno chápu, ale co nikdy nepochopim, jak ho někdo (resp. nějaký Čech či Slovák) může nenávidět? Daniel Landa dělá pro svoji vlast víc než kterýkoli jinej, momentálně živej, umělec (i neumělec). Lidi otevřete oči. zajděte na jeho stránky, pobavte se o něm s někým kdo o něm něco ví, neútočte jen tak z bůhdarma. ()

Lukin413

Nechám stranou Dana jako člověka a budu hodnotit čistě hudbu. Výběr písní je vynikající, nástrojové obsazení perfektní (hlavně Vartecký, například během písně Ona), Kolář jako druhý hlas dobrý. Bez zbytečných keců, s nadhledem (komentáře Dana k vlastním výpadkům paměti pobaví). Srážka za to, že z protimilitantní písně Karla Kryla udělal v podstatě válečný pochod. To se opravdu nepovedlo. ()

vojo

Ako priamy divák musím dať za 5. a nemienim riešiť Landovu minulosť ani budúcnosť, každý sme nejaký a tu hodnotím celkový dojem z daného koncertu. ()

Deratizer

Tři hvězdy za to, že je to po pěvecké i zvukové stránce mnohem lepší než Bouře, ikdyž to má jen stereo stopu-chybí oblíbená multikanálová stopa 5.1 Dolby digital. Ale obrazově je to katastrofa od tak úspěšnýho interpreta jako je Landa, který si jistě pořádnou studiovou kvalitu dovolit může. Takže pastva pro oči se na tomto DVD rozhodně nekoná, obraz je odfláknutej. ()

Luk Skywalker

Tenhle šňůry jsem se nezúčastnil, což je vhledem k tvrdě rockovému vyznění Vltavy a Kdyby škoda, naštěstí jsem "tvrdě rockovou verzi" Vltavy viděl na turné 2014. Druhý nejlepší zaznamenaný koncert Landy hned po Vozové hradbě. Morituri Te Salutant je skvělá, tak jsem dostal ke Krylově tvorbě. ()

Spiz

Polovina uzivatelu co dala odpad koncert ani nevideli, davaj ho, protoze je to proste Landa. Kdyz vite, ze date odpad tak na to nekoukejte a nechte to uzivatelum co ho maj radi... Nemusim Landovy nazory a kvůli tomu to taky nehodnotim jako hodně odpaďáků tady, ale jeho hudbu si rád poslouchnu a Vltava je proste nejlepsi jeho koncert. ()

Mandalorian odpad!

Některý písničky má Landa fakt dobrý. Ale na pódiu je spíš k smíchu. Koncert na hovno. Landa se pokybuje jak nadržená brambora... Navíc mu teď stejně hráblo, tak co ?? ()

Lumberjack

Na koncerty moc nechodím, ale Landu na podiu po x letech jsem si nemohl nechat ujít. I když bych ho raději viděl naživo v Bzenci, tak i tak dávám 4*... ()

Henry Morgan

super atmosfera, skvělá hudba, bez keců odvedená práce. Skvělá volba druhého zpěváka(myslím, že to byl Kolář toho času v Arakainu). V dalších koncertech si přizval Spilku, který celkovou uroven trochu kazí. Nemám námitek proti Vltava tour. Navíc to odstartovalo jeho Kryl eru, písní morituri te salutant ()

gudlak1

Skvělý koncert dělá dobrá kapela, jelikož D. LANDA žádnou nemá musí se spolehnout na svůj cit a vybrat ty nejlepší. V tomto případě se mu to povedlo a zejména kytarista T. Vartecký ( troufám si říct nejlepší u nás) udělal z tohoto koncertu doslova představení s velkým P. ()

Matte27

Co říct .. prostě Landa. Svým hlasovým rozsahem i názory by se spíše hodil na rap. Zpívat neumí , spíš jen přednáší. Naprosto nechápu, jak může člověk , co se považuje za umělce, vystoupit na pódiu před diváky , aniž by se naučil text svých vlastních skladeb. Vyhoďte Landu, dopředu postavte Varteckýho s Kolářem a dost možná vznikne vcelku kvalitní koncert. Rekapitulace : Landa : 1 hvězdička, hudební doprovod : 3,5 hvězdičky. ()