Falling Cat

všechny plakáty
Krátkometrážní
USA, 1894, 1 min

Dvouvteřinové video, na kterém někdo pustí kočku z výšky asi jednoho metru. (jonyyy)

Alfréda

Hodnotit asi není co :) to je fakt, ale netvrdila bych že to na ČSFD nepatří...já mám celkem smysl pro takový vykopávky a už jen proto, že je to tak starý, se mi to líbí :) Nad kolika starými filmy se dodnes pláče, že se nedochovali? ...tak tu jeden pořád máme :) Vždyť je to vzácnost. Tohle na ČSFD určitě ANO!!!!!!! ()

gjjm

Taky jste nikdy nevěřili, že kočka vždycky dopadne na nohy :-)? Pan Marey nám to cítil potřebu dokázat. ()

fojty

Toto tady snad ani nepatří. Už tak se divím kolik krátkometrážních děl tady najdete ale toto už je moc. Za chvíli se tu budou hodnotit všechny vide z youtube nebo co? ()

kisha

Měla jsem náladu na film, bylo půl druhý ráno a vypadalo to na tříhodinovýho Godfathera. V tu chvíli však na čsfd přes Zakkův profil (aby reklam nebylo málo;)) narážím na Falling Cat a ano, Kmotr se v tuhle chvíli může jít klouzat a já jdu spokojeně dřímat. Jeden film stačil:) ()

rozbris

Jak se tady tohle dostalo?? Dvou sekundové video, které snad ani nejde hodnotit!!! Ale 3* dávám jen za ten rok vzniku, to musel být asi šok pustit hýbající se obrázek lidem v kině, z toho tak rok nespali ne:-)?? ()

Stružák

Co? Viděl jsem dvousekundovou verzi na YouTube, ale nejsem si úplně jistej, jestli se nejedná pouze o nějaké "demo". Respektive je to sice působivé, hodné uznání, ale na vyšší hodnocení je tam toho děje zkrátka málo. :-) ()

santiamén

Nemůžu si pomoct, ale je to zajímavé, přiměřeně dlouhé vzhledem k tématu a ke všemu i perfektně exponované, což musím ocenit, jelikož i s dnešní technikou se ne vždy zadaří. Video na youtube ()

Brusinka

Hodnocení je zejména na počest čsfd, protože by mě nikdy nenapadlo, že tu najdu něco tak absurdního. Geniální! :D ()

Oskeruše

Bílý kocour v mém profilu je její praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapravnuk. Herecký talent zaručen. Chcete ho? :-) ()