Do ospalého městečka White Plains v Severní Dakotě přijíždí skupinka filmařů, aby tu natočila reality show o místním školním hokejovém týmu, který má poprvé za celou existenci města šanci zvítězit v turnaji. Jenže už v prvních dnech natáčení, jen pár dní po zřejmě náhodné smrti mladé dívky, začne někdo členy štábu bizarně zabíjet... (Grifus)

swamp odpad!

Vůbec jsem netušil, jaký film si to pouštím. Potřeboval jsem vypnout mozek a "Killer movie" znělo jako nějaká parodie typu Scary movie.. Óóóó, jaká to byla chyba! Killer movie se totiž snaží být relativně klasickým slaherem, který se odehrává na pozadí natáčení jakési stupidní buranské reality show. Snímek samotný však působí ještě hůř, než taková stupidní buranská reality show. Ale potrpíte-li si na nelogicky nelogické zvraty a "ultra core násilí" (vše se odehrává mimo záběr kamery), neváhejte. :P ()

eraserhead666 odpad!

Stejně hloupé, tupé, bezduché a nezáživné jako lidé, o kterých to pojednává, aneb přesně takto vypadá degradace horrorového žánru a jeho zašlapání do bahna. Hnus. Ono to totiž nijak nefunguje ani jako ironická komediální nadsázka. Ale dvě lesbičky v posteli byly fajn. Což ale dělá tak 10 vteřin z celého filmu. ()

kingik

Slasher, který sice tak úplně neví, jestli chce být satirou/parodií na slashery, nebo ryzím slasherem, ale právě tahle nerozhodnost má paradoxně něco do sebe. Velmi zvláštně a originálně pak působily pasáže, ve kterých se účastníci reality show vyjadřovali přímo na kameru k nastalým událostem. Filmový štáb v čele s arogantní vycházející hvězdou Blancou Champion přijíždí do díry v Severní Dakotě natáčet reality show o místním školním hokejovém klubu. Věci se však zvrtnou ve chvíli, kdy přijde o život místní dívka, a další vraždy na sebe nenechají dlouho čekat. Maskovaný vrah s velkými nůžkami začne likvidovat jednoho člena štábu po druhém a nevynechá ani místní vidláky. Není důvod k obavám, nebude se vraždit jen těmi nůžkami a i když z vražd nebude zase tolik vidět, bude jich docela dost. Bylo pro mě zábavné zase si po nějaké době zatipovat, kdo je vrah v masce, a nebylo těžké to uhádnout. Výběr hereček je přímo skvostný (Maitland McConnell, Leigton Meester, Torrey DeVitto nebo Cyia Batten) a takovou přehlídku krasavic v čele s populární Kaley Cuoco si nechám líbit. ()

Slasher

Vyvražďovák z natáčení nízkorozpočtové reality show. Ta tragická hodnocení docela chápu, nepřichází to totiž vůbec s ničím novým a vrah má sice masku, ale je to takový napůl amatér bez většího charismatu. Každý má pocit, že už viděl až moc takových laciných hororů s teenagery. Na druhou stranu co mám mezi slashery nakoukáno, tohle není zase takový odpad, není to žádná velká nuda. Dnešní doba už má ale trochu vyšší požadavky. Škoda toho moc mála dění kolem vraha na moc hodně dění kolem reality show, tenhle poměr trošku poupravit, nemusel to být takový podprůměr. ()

JASON_X

Odlehčené vyvražďovačky já rád, tenhle relaxační žánr jsem sjížděl už v devadesátkách na VHS. Tentokrát jsem ale spíš zklamaný, spousta žvanění a pramálo akce. Nebavili mě herci ani jejich postavy, nebavila mě zápletka, jakoby dokumentární rozhovory na kameru mě rušily a největší zklamání bylo závěrečné vrahovo odhalení a jeho motivace. Mrtvých bylo sice dost, ale detaily vraždiček si divák musí domyslet, asi to tvůrci příliš neuměli s triky, nebo na ně neměli prachy, nebo pospíchali aby už to natáčení měli z krku a mohli jít rychle točit další levnou povrchní srajdu. A herečka, která se mi ve filmu jediná docela líbila, není ani ve zdejší herečské databázi (Adriana DeMeo). Spíš ztráta času než zábava. ()