112

(TV pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Dokumentární
Slovensko, 2006, 40 min

Dokument s názvom 112 je tzv. citysoap formát určený pre všetkých, ktorí majú radi vzrušenie a zaujímajú ich akčné, rušné, napäté, ale pritom každodenné udalosti všedného života. Každá časť zachytáva príhody, ktoré sú svojou podstatou dramatické: zásahy policajtov, hasičov či záchrannej služby... Televízny divák uvidí veci „z prvej ruky“ – bezprostredne zažije situácie, o ktorých doposiaľ iba počul a ktoré sa pritom stali možno len niekoľko ulíc od neho... (TV Markíza)

Fretakata

Pochybujem, ze by niekoho tesilo toto: Je vam zle jak psovi, zavolate sanitku - a do bytu sa vam natlaci stab s kamerou ! Brrr... Na druhej strane, je uzitocne vidiet, AKO tie maxiprachy zachranka mina. O zachranky je bitka, lebo su vynosnym kseftom (na ukor tyraneho obycajneho zdravotnictva). Takze sa minaju vyjazdy a peniaze na ozranov, fetakov, bezdomovcov,... normalny clovek, ked nieco ozaj potrebuje, caka alebo ho prevezu pribuzni. Len sem tam osetria aj uzitocneho cloveka. Obvykle tak, ze ho prevezu do prijmovej ambulancie. Skoda, ze tam uz kamera nejde, tam totiz zacne ta prava robota. Vsetka cest zasahom, ked zachranky vyriesia pripad alebo aspon prevezu niekoho indikovaneho. Vymysliet zamienku, preco niekoho vyklopit v nemocnici a zbavit sa zodpovednosti, to nie je ziadne umenie. ()

JohnMiller

Och, aké prekvapenie, škoda, že som to nezachytil, vtedy, keď to chodilo v TV. Pozrel som si iba 2 časti, a bol som prekvapený, čo za realistické príbehy sa môžu diať ošetrovateľom v nočných a ranných hodinách Bratislavy. Skoro všetky miesta, ktoré som tam videl som poznal... Od starého mesta až po pentagon. Dúfam, že sa v takomto formáte neobjavím raz aj ja :) ()

MM_Ramone

Až ma raz začne niekto filmovať, keď budem, nedaj Bože, ležať rozbitý (po nejakej nepríjemnej udalosti) niekde na ulici, tak verte tomu, že ešte z posledných síl vstanem a omlátim mu tú kameru o hlavu. To budú mať potom naozaj lukratívny materiál do tejto pochybnej reality-show. Ľudia, ktorí robia reláciu "112", nie sú filmoví tvorcovia, ale iba banda hnusných supov, ktorí chodia s kamerou policajtom za prdelou a filmujú ľudské nešťastie. Vôbec sa mi to nepáči, ale za ten zvrátený nápad, točiť takúto show dávam jednu hviezdu. * ()

tron

Akože videl som v hororoch skutočne už všeličo, ale to, čo ukazuje štáb tohto projektu si skutočne neberie servítku pred ústa, ani sa to v "neželanom" momente neodvracia. Takže miestami vám bude z fyzického humus, ktorý uvidíte, skutočne zle a slabšie povahy bude určite napínať na vracanie. Šokujúce lekárske momenty sa plynulo striedajú napríklad s policajnými zásahmi na zlodejov a feťákov, kedy sa pre zmenu dočkáte dialógov a hlášok, aké by nemal šancu vymyslieť ani Tarantino. Nakoľko si prácu týchto zložiek veľmi vážim, nemôžem ísť pod 100%. ()

fleker

nedávno sem byl v obchodáku kupovat dárek a vjedný takový uličce sem si všim holky, za kterou pořád šmejdil takovej nesmělej klučina,,,asi ji chtel nekam pozvat, ale nejak si pořád nemoch troufnout a tak za ní nenápadne behal jak nejakej mopslík vod knih až po spodní prádlo, a když už to vypadalo, že se nakonec rozhoupá,,,,asi tou nervozitou nebo čím, mu najednou povolilo střevo a místo aby řek nějakou tu romatiku tak si uprd,,,a eště jak se to znažil nějak zaonačit a zatlačit to co vněm eště zbylo zpátky do těla, tak z toho vyšel takovej úplně holčičí zvuk, jako když si upšoukne štěně... samozřejmě hned na to nehorázně zrudlul,,, ta holka nevěděla jak se má tvářit, protože stála tak metr vod něj..zvažovala unik ale zřejmě zatím ještě nebylo nic cejtit...a v tu chvíli se zjevil hrdina....aby zažehnal trapnou situaci.... "PROČ SE ČERVENÁŠ VOLE, DYŤ JE TO ÚPLNĚ NORMÁLNÍ", pronesl náš hrdina a usral si taky,,, udělal to úmyslně, s nadšením jemu vlastním, zhloubi duše a zcela zdarma.....takový byl totiž on....a halou zazněl baryton...a pak bez potlesku a za zvuku smíchu, vrátil se opět k tichu, do tmy, a už nikdo nikdá o něm neslyšel ....to sou totiž pravý hrdinové...a né ňákej strejda v nehořlavý bundě a s ochranou přilbou, co si za to eště nechá vyplácet gáži ()