poster

112 (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární

Slovensko, 2006, 40 min

Hudba:

Martin Hasák

Účinkují:

Tomáš Maštalír

Zvuk:

Juraj Žák
(další profese)
 • emdvojka
  ***

  Tomáš Maštalír má na tento druh komentovania výborňe špecifický a mrazivý hlas. Vďaka nemu a reálnym situáciam v našich mestách si tento dokument s produkcie D.N.A zaslúži aspoň 3 hviezdičky. Aj keď nie vždy som mal náladu čumeť na opilcov, bitkárov, feťakov či drogových dílerov. Na druhej strane sa však hovorí že "najlepší scenárista je sám život"... tento dokument je toho smutným dôkazom...(22.3.2010)

 • fleker
  ***

  nedávno sem byl v obchodáku kupovat dárek a vjedný takový uličce sem si všim holky, za kterou pořád šmejdil takovej nesmělej klučina,,,asi ji chtel nekam pozvat, ale nejak si pořád nemoch troufnout a tak za ní nenápadne behal jak nejakej mopslík vod knih až po spodní prádlo, a když už to vypadalo, že se nakonec rozhoupá,,,,asi tou nervozitou nebo čím, mu najednou povolilo střevo a místo aby řek nějakou tu romatiku tak si uprd,,,a eště jak se to znažil nějak zaonačit a zatlačit to co vněm eště zbylo zpátky do těla, tak z toho vyšel takovej úplně holčičí zvuk, jako když si upšoukne štěně... samozřejmě hned na to nehorázně zrudlul,,, ta holka nevěděla jak se má tvářit, protože stála tak metr vod něj..zvažovala unik ale zřejmě zatím ještě nebylo nic cejtit...a v tu chvíli se zjevil hrdina....aby zažehnal trapnou situaci.... "PROČ SE ČERVENÁŠ VOLE, DYŤ JE TO ÚPLNĚ NORMÁLNÍ", pronesl náš hrdina a usral si taky,,, udělal to úmyslně, s nadšením jemu vlastním, zhloubi duše a zcela zdarma.....takový byl totiž on....a halou zazněl baryton...a pak bez potlesku a za zvuku smíchu, vrátil se opět k tichu, do tmy, a už nikdo nikdá o něm neslyšel ....to sou totiž pravý hrdinové...a né ňákej strejda v nehořlavý bundě a s ochranou přilbou, co si za to eště nechá vyplácet gáži(12.7.2009)

 • Phillippus
  odpad!

  Ako, nech sa nikto nehnevá. Program sa možno dobre pozerá a možno to pomôže spopularizovať prácu záchranných zložiek. Ale to , čo tam trepe Maštalír za sračky len ukazuje šlendriánstvo a lenivosť overiť si aspoň základné odborné veci slovenských televízii. Sanitka príde k pani s hypoglykémiou a Maštalír (ktorý mimochodom hrá aj v mimoriadne tupom seriáli dr. Ludsky či Dokonalý, či ako sa to volá) svojím nepríjemným hlasom kľudne vyhlási, že jej podávajú inzulín. Niežeby ju s tým zabili... c-c-c. A teraz si predstavte, že sa to niekomu stane doma, videl 112- ku a v dobrej viere podá svojmu deduškovi- diabetikovi na hypoglykémiu ešte aj inzulín...(21.4.2013)

 • Zemi11
  odpad!

  Očekávaní bylo možná až přehnané. S nadsázkou řečeno, ukázky maxinaturalistických scén z běžného života po pár dílech zmizely. Přečkat 30 minut patlavé, těžko stravitelné omáčky, abych jako zlatý hřeb večera viděl zloděje, který okradl babičky z Kostoprče, to vážně není to, k čemu má duše táhne. Nechuť ke 112 ještě umocňuje značně přisládlý moderátor. Dokázal bych si tam představit spíše simírovskogerchánovské nebo drhousovské typy, dokonce bych v roli uvaděče skousnul i Marka Vašuta, ale tvář Tomáše Maštalíra se prostě a jednoduše k "drsným" scénám nehodí.(17.3.2009)

 • JohnMiller
  ***

  Och, aké prekvapenie, škoda, že som to nezachytil, vtedy, keď to chodilo v TV. Pozrel som si iba 2 časti, a bol som prekvapený, čo za realistické príbehy sa môžu diať ošetrovateľom v nočných a ranných hodinách Bratislavy. Skoro všetky miesta, ktoré som tam videl som poznal... Od starého mesta až po pentagon. Dúfam, že sa v takomto formáte neobjavím raz aj ja :)(24.6.2016)