poster

Krvavý sníh

 • Kanada

  Scarce

Horor / Thriller

Kanada, 2008, 93 min

Scénář:

John Geddes

Hudba:

John Geddes
(další profese)
 • mosnak
  odpad!

  Amatérský pokus o béčkový horor,okořeněný céčkovým nádechem, co má ve výsledku vypadat jako kvalitní déčkový masakr. Nakonec vznikl hnus pro,které ještě nikdo nevymyslel samostatné písmeno. Než tohle,tak to se raději půjdu ven projít a budu do blba koukat na první strom,který potkám. Bude to totiž příjemnější zábava (i když u toho budu vypadat jako dement) - 0%(29.5.2012)

 • ARI50
  *

  Sníh a horor je velmi dobré spojení a tak sem i čekal že se to zase může i povést ale nestalo se právě, kbelikář byl divný a celkový dojem filmu vůbec nezaujal. Nechci ani říkat jak zlý herci byli něco hrozného je škoda že takových to filmu je fůra a vy se musíte těmihle nepovedenými výplody prokousat aby jste narazily na fakt lepší kousek který vás i několikrát víc překvapí jak tenhle ne krvavý snímek.(10.9.2018)

 • moviefan4
  **

  Dosť dobré B-čko. Herci boli super a hlavne dej. Aj keď je to už obohraté klišé ale me to neva. Bolo to dobre natočené a malo to hlavu a pätu. Hlášky boli super a aj tá záverečná. Gore bolo docela faj ale tiež nič extra a moc kanibalizmu som si neužil. Tak keď zarátam faj dej, hercov a hlášky stačí to max na 2*.(23.1.2016)

 • Campbell
  ****

  No tohle celkem ušlo, i když prvních 20 minut bylo ubíjejících, a naprosto příšerných tak poté se to rozjede v zajímavý maso. Sice je to šíleně okopírovaný ale když tohle opomenu tak sem se bavil dobře. Navíc dva hrdinové byly celkem borci. Jen škoda toho předvídatelnýho klišé, to si mohly tvůrci odpustit.(22.7.2011)

 • Kolssteyn
  ***

  Kanadský horror alá Wrong turn, Død snø (Mrtvý sníh). Jesse T. Cook a John Geddes se pustili do svého druhého filmu, kromě režie si napsali scénář, produkovali si ho a zrovna si v něm oba i zahráli. J.Geddes se navíc podílel i na hudbě. Velikou záhadou ovšem jen je, kde vzali tak neschopného Garyho Fischera, který byl nejslabším článkem filmu. Myslím, že jeho neumětelství nelze schovávat ani za to, že za ním nestojí skoro žádná herecká minulost. Kdyby se radši držel vidlí, udělal by líp než kazit filmy, které spíš potřebují podporu. (Hezké scény útěku ve sněhu :D).(31.1.2010)