Já prostě nemám rád tu neupřímnou neegoističnost. To nedozrání a ten pach. Chodil jsem na katolické gymnázium a dívala se na to babička. Jestli chcete vidět chudé lidi, co nic nedokázali, myslí akorát na sebe dobro v budoucnosti a lžou si stejně jako ostatní, dívejte se tady na tohle. Já musím překonat hranici tolerantnosti a pak teprav si to mohu dát. Avšak nečekejte ode mě, že to budu vyhledávat na internetových stránkách a pouštět si to ve volném čase. Od lidí co žijí ve lži se nemám téměř co naučit. Většina je v knihách. Přesto dávám ze soucitu k lidem a k víře 3 hvězdy.(16.2.2009)

K pořadu - sleduji to nepravidelně, ale jako věřícímu se mi vcelku líbí. Jeden z mála křesťanských pořadů a vážím si ČT, že ho vysílá. K některým primitivům zde na csfd - vidím, že někteří uživatelé mají inteligenci některých diskutujících na Novinkách.cz. Tzn., že téměř nulovou. Je strašně lehké odsoudit křesťanství a napsat, že to je zlo, ovšem pardon, to může napsat jen mentální ementál. Kdo tady z těch mistrů světa, co uráží, vůbec mají zkušenost s lidmi z církve a s církví jako takovou? Kde berou tu drzost urážet? Já to prostředí znám a křesťanství je lék pro dnešní svět. 18% je hodně málo, je vidět, že to hodnotí ateisté (ale ta nenávistná, nepřející sorta, co si léčí své mindráky), kterým pořad není vůbec určen, viděli max. 5minut jednoho dílu a hned tu sází mizerný hodnocení, tohle je padlé na hlavu. MALARKEY: Církvi jde jen o peníze? Skoro jsem na monitor vyprsknul smíchy džus. Ano, toto většinou tvrdí fousatí komunisti s pivním mozolem třímající půllitr, když v nedaleké hospůdce probírají témata od politiky přes víru (slýchávám je skoro denně). Toto lakonické, nevědomostí zbarvené sdelění o myšlenkovém náboji nedospělého puberťáka mě fascinuje. Vůbec mě fascinuje tvůj patent na rozum, když se označuješ za normálně uvažujícího a věřící za hromaditele majetku :-D A přirovnání k muslimům je úplně, ale úplně mimo, to by nenapadlo ani ty fousaté komunisty nad zlatavým mokem :-D Ty že znáš církev??? A odkud čerpáš své rozsáhlé vědomosti? Je mi to jasné - z Blesku, Aha, Šípu, zpráv na TV Nova a apod.? Lžeš, když tvrdíš, že církev znáš, jinak bys nevypustil takovou kravinu. Takže jak káže páně Malarkey, co kněz - to sex. úchyl, co biskup - to zloděj majetku, co věřící člověk - to fundamentalista, církev - zlodějové s.r.o. Gratuluji, víš o církvi skutečně vše :-D(22.11.2009)

• Una111

Viděla jsem po dlouhé době jeden díl KM, který byl odvysílaný 18.10. 2015, a je mi z něj doslova a do písmene špatně! Tahle bezostyšná propagace sodomie a cilzoložství by si zasloužila jediné hodnocení a to Odpad! - - - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)

• Malarkey

Ano Salahadine, znám tu Vaší církev, znám jí moc dobře. Vždycky jim šlo jenom a jenom o peníze, nic jinýho v tom nikdy nebylo. Sám v boha věřím, ale na církev bych si s radostí plyvnul. Škoda že to nevidíš a tvrdíš, jaká je ta vaše církev lék. Ta maximálně nechává bobtnat ten svůj majetek a dělá si z věřících otroky. Bohužel na to ale ti obyčejní věřící často dost doplácej. Buď tak ale hodnej a přestaň se tu vysmívat obyčejným lidem. Mají názor na věc, stejně jako ty. A taky ti neřikaj, že seš idiot, když tu tvrdíš, co vyléčí v dnešní době dost už tak zkurvenej svět. Pokud to, co tu píšeš, myslíš smrtelně vážně, seš tím u mě maximálně ortodoxní křesťan a ten se u mě rovná ortodoxnímu muslimovi a tyhle dvě věci jsou dle mého současné největší zlo na Zemi.(20.8.2010)

• Maslord

Krestansky magazin nepatri do vysielacieho casu verejnopravnej televizie. Nech si pambickari siria svoje nazory na TV Luna alebo v kostoloch postavenych za peniaze danovych poplatnikov. Pri poslednom scitani ludi sa preukazal pokles veriacich na Slovensku, na co nejaky klobukovany kardinal povedal ze je to len koli tomu, ze sa ludia hambia k viere priznat. Presne tak, dobre ze sa hambia, maju sa za co. Verim ze dojde k odluke cirvi od statu a zaroven si myslim ze by vlada mala zaviest specialnu krestansku dan, aspon 40%. To by som mozno zacal verit ze boh existuje, LOL.(13.5.2012)