• kaposlav
  odpad!

  Keď už dávaju reláciu o organizácii čo za svoju existenciu v méne boha a vieri vyzabíjala milióny ludí a v dnešnej dobe sú to samé škandáli s pedofíliou tak to už môžu dávať aj relácie opevujúce fašizmus či kanibalizmus. Najbohatšia organizácia hovorí o skromnosti, solidarite, že sme všetci jedna velká rodina káže vodu a chleba a slope víno a híri luxusom. Ludom mudruje o rasovej znášanlivosti, tolerancii a od jakživa viedla vojny proti všetkému inému. Upalovať ludí za živa pre názor je božské. Myslím si, že 99% kresťanov nedodržuje ani tri z desiatich prikázani. Tak ako pápež požehnával Napoleonónovi, keď viedol vojnu proti celej európe, tak ako mala cirkev zmluvi s fašistickym Nemeckom, tak aj dnes kolaboruje a požehnáva tým čo dnes vyvolávaju vojny ako samotnému Bushovi a NATO. Keby otvorili bankové kontá a dali ludom tie majetky čo nahrabali tak by bolo po biede, chudobe a hladomore. Ako hovoril dedko je to banda buzerantov a pedofilov!!(5.4.2012)

 • Una111

  Viděla jsem po dlouhé době jeden díl KM, který byl odvysílaný 18.10. 2015, a je mi z něj doslova a do písmene špatně! Tahle bezostyšná propagace sodomie a cilzoložství by si zasloužila jediné hodnocení a to Odpad! - - - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)

 • štísko
  ****

  Kvalitu bych nehodnotil čtyřmi hvězdičkami. Spíše tak za dva plus až tři . Ta jedna je za přínos , nebo spíše pokus o něj. Je jen málo pořadů které vytvářejí aspoň nějakou protiváhu k akčnějším snímkům. Především je dobře, že je tu svobodná možnost pustit si občas i pořad nabízející i jiné hodnoty než se vyznávají v běžné, převážně komerční filmové a televizní tvorbě. O kvalitě se dá samozřejmě diskutovat. Ale poslat tento snažívý snímek do odpadu jak to udělala velká část hodnotitelů jen proto, že se snaží, byť méně záživnou formou ukázat na hodnoty které většina účastníků nevyznává, mne přijde škoda. Asi jako vylejt vaničku i s dítětem.(8.3.2009)

 • galba
  ***

  Bohužel nemohu souhlasit s názory ,,kvalitnějších" filmoznalců zde. Pro mne osobně tento pořad nijak zajímavý není, ale chápu, že si jistě svoje diváky z řad českého národa našel. Komentáře k tomuto obsahu mi připomínají diskuze na novinkách, či na seznamu. Poplivat vše s čím nesouhlasím. Ale jsem rád, že se tu tito radikální uživatelé prezentují, a otevírají mi nový pohled na konstruktivní kritiku a hodnocení...(24.3.2011)

 • otík
  ***

  Nechápu, že tento typ pořadu hodnotí lidé, kteří vůbec křesťanství neholdují a vůbec je nezajímá. Když nemám rád např. horory, tak se na ně nedívám a taky nehodnotím. Od mnohých recenzentů je opravdu ubohé, že tento pořad hodnotí. Ale jinak. Na ploše cca 25 minut je často ukázán jeden životní příběh, život nebo zajímavá skutečnost spojená s náboženstvím. Z viděných dílů zaujal především ten o vojenském kaplanovi Tomáši Mlýnkovi, což je můj spolužák ze semináře, a ten o kratičkém životě syna Richarda Machana. Hudební režie: Václav Fiala ml.(3.7.2017)