• Una111

Viděla jsem po dlouhé době jeden díl KM, který byl odvysílaný 18.10. 2015, a je mi z něj doslova a do písmene špatně! Tahle bezostyšná propagace sodomie a cilzoložství by si zasloužila jediné hodnocení a to Odpad! - - - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)

• Petroff

Jak to, že nedávaj taky muslimskej magazín? Asi jsem mistr světa (dle jednoho zaníceného komentátora tady), ale připadá mi, že MY VŠICHNI máme s církví docela dost přímou zkušenost... asi tak poslední 2 tisíce let, řekl bych... Moc jste to, páni z církví, kteří jste po většinu těch staletí de fakto vládli světu, nevytrhli. Neznám nic, co by víc uškodilo vývoji lidského druhu (a ve jménu čeho bylo pod rádoby vznešenými pohnutkami zavražděno víc lidí), než je křesťanská církev. ___ velmi zajímavý komentář: RadimFišer ________ Víra dělá z nepřemýšlení ctnost. To není nic, čím bychom se měli chlubit. A ti, kdo kážou víru, jsou otrokáři rozumu. Drží lidstvo spoutané iluzemi a nesmysly, které způsobily a ospravedlňují tolik šílenství a zkázy. Náboženství je nebezpečné, protože si díky němu lidé myslí, že mají na všechno odpověď. Většina lidí si myslí, že je úžasné, když někdo řekne: "Jsem povolný, Pane. Udělám vše, co chceš." Ale jelikož k nám žádní bozi nemluví, zaujímají jejich místo lidé se svou zkažeností a omezeností. A vám, kdo tvrdíte, že prostě víte, co bude po smrti, vám říkám, že to není pravda. Jak si můžu být tak jistý? Protože já to taky nevím a vy mě nijak duševně nepřesahujete. Jediný správný přístup k "velkým otázkám" není arogantní jistota, ten znak náboženství, ale pochybnost. Pochybnost je skromná. A lidé musí být skromní, když uvážíme, že dějiny lidstva jsou jen jeden průser za druhým. Proto rozumní lidé, nevěřící, musí vytáhnout toho kostlivce ze skříně a prosadit se. A ti, kdo věří jen tak trochu, se musí podívat do zrcadla a uvědomit si, že útěcha, kterou vám náboženství poskytuje, za tohle všechno nestojí. Kdybyste patřili k politické straně nebo klubu, který by měl na svědomí tolik bigotnosti, misogynie, homofobie, násilí a nevědomosti jako náboženství, vzbouřili byste se a vystoupili. Učinit jinak by znamenalo umést cestičku skutečným ďáblům:ďáblům extremismu, jimiž se zaštiťují jejich příznivci. Ať už svět skončí nebo se doplazí do budoucnosti, zdecimován náboženským terorismem, nezapomeňme, v čem byl skutečný problém: Že jsme se naučili způsobit masová úmrtí dřív, než jsme překonali neurologickou poruchu, kvůli které jsme si smrt přáli. Bill Maher, Religulous (2008) ... A ještě jedna divná poznámka k Holly Bible: Ty jo, jakej úchylák mohl (a proč?) očíslovat věty v knížce? :D:D(22.4.2009)

• Ydrosten

Jsem tolerantní k jakékoliv víře nebo vyznání , ale nic se nemá přehánět. Někdy jsou tak otravní že bych je vraždil na potkání a doslova mi lezou krkem když postávají u supermarketů a cpou lidem do hlavy blbosti. Rozhodně bych někdy z bohem chtěl pokecat , a zeptat se ho na to proč mi vzal sestru ve věku 22 let ( a o několik let později i manželku ) , která zemřela na leukémii. Čím si to zasloužila ? Co má v plánu s tak mladou holkou která ani nestihla svoje první láskování ? To je ten dobrý bůh ? To je ten kterej dopustí aby všade byl takovej bordel ale bere lidem blízké ? To ať de do prdele. A jestli zkončím v pekle , tak fajn - stejně tam bude víc lidí jak v nebi , takže tam bude veseleji. Tenhle pořad , je výplach mozku a když se na něj máma dívá ( je věřící ) tak mám takový nervy že du dobravolně na nákup i když venku padaj trakaře. 1* - ty které to zajímá , nemusím soudit , ale mě to pod nos rozhodně nejde.(5.6.2012)

• kulyk

JÁ TOMU NEROZUMÍM!!! Nerozumím lidem, co tomu rozumí. Bylo by však nehezké nevysílat na veřejnoprávce i pořad pro dogmatické vytřeštěnce. Mozek stranou, hvězda za samotnou existenci. Ať se kudlanky ukojí vědomím, že postižených je povícero. My ostatní se budeme holt dál muset řídit pouze morálkou a zákony, bez slastného vědomí, že když něco posereme, bude nám za desátek a drmolení říkanky odpuštěno.(15.5.2012)

Já prostě nemám rád tu neupřímnou neegoističnost. To nedozrání a ten pach. Chodil jsem na katolické gymnázium a dívala se na to babička. Jestli chcete vidět chudé lidi, co nic nedokázali, myslí akorát na sebe dobro v budoucnosti a lžou si stejně jako ostatní, dívejte se tady na tohle. Já musím překonat hranici tolerantnosti a pak teprav si to mohu dát. Avšak nečekejte ode mě, že to budu vyhledávat na internetových stránkách a pouštět si to ve volném čase. Od lidí co žijí ve lži se nemám téměř co naučit. Většina je v knihách. Přesto dávám ze soucitu k lidem a k víře 3 hvězdy.(16.2.2009)