• Ydrosten

Jsem tolerantní k jakékoliv víře nebo vyznání , ale nic se nemá přehánět. Někdy jsou tak otravní že bych je vraždil na potkání a doslova mi lezou krkem když postávají u supermarketů a cpou lidem do hlavy blbosti. Rozhodně bych někdy z bohem chtěl pokecat , a zeptat se ho na to proč mi vzal sestru ve věku 22 let ( a o několik let později i manželku ) , která zemřela na leukémii. Čím si to zasloužila ? Co má v plánu s tak mladou holkou která ani nestihla svoje první láskování ? To je ten dobrý bůh ? To je ten kterej dopustí aby všade byl takovej bordel ale bere lidem blízké ? To ať de do prdele. A jestli zkončím v pekle , tak fajn - stejně tam bude víc lidí jak v nebi , takže tam bude veseleji. Tenhle pořad , je výplach mozku a když se na něj máma dívá ( je věřící ) tak mám takový nervy že du dobravolně na nákup i když venku padaj trakaře. 1* - ty které to zajímá , nemusím soudit , ale mě to pod nos rozhodně nejde.(5.6.2012)

• kaposlav

Keď už dávaju reláciu o organizácii čo za svoju existenciu v méne boha a vieri vyzabíjala milióny ludí a v dnešnej dobe sú to samé škandáli s pedofíliou tak to už môžu dávať aj relácie opevujúce fašizmus či kanibalizmus. Najbohatšia organizácia hovorí o skromnosti, solidarite, že sme všetci jedna velká rodina káže vodu a chleba a slope víno a híri luxusom. Ludom mudruje o rasovej znášanlivosti, tolerancii a od jakživa viedla vojny proti všetkému inému. Upalovať ludí za živa pre názor je božské. Myslím si, že 99% kresťanov nedodržuje ani tri z desiatich prikázani. Tak ako pápež požehnával Napoleonónovi, keď viedol vojnu proti celej európe, tak ako mala cirkev zmluvi s fašistickym Nemeckom, tak aj dnes kolaboruje a požehnáva tým čo dnes vyvolávaju vojny ako samotnému Bushovi a NATO. Keby otvorili bankové kontá a dali ludom tie majetky čo nahrabali tak by bolo po biede, chudobe a hladomore. Ako hovoril dedko je to banda buzerantov a pedofilov!!(5.4.2012)

Bohužel nemohu souhlasit s názory ,,kvalitnějších" filmoznalců zde. Pro mne osobně tento pořad nijak zajímavý není, ale chápu, že si jistě svoje diváky z řad českého národa našel. Komentáře k tomuto obsahu mi připomínají diskuze na novinkách, či na seznamu. Poplivat vše s čím nesouhlasím. Ale jsem rád, že se tu tito radikální uživatelé prezentují, a otevírají mi nový pohled na konstruktivní kritiku a hodnocení...(24.3.2011)

• MM_Ramone

Česi (aj Slováci) vždy boli, a verím tomu, že mnohí sú i dnes, veriaci, bohabojní ľudia. Oddaní kresťania katolíci. Preto si myslím, že relácia tohoto typu má svoje miesto vo vysielaní verejno právnej televízie. Má to svojich divákov a to je dobre. Alebo by ste radšej mali za domom mešitu, pozerali na tureckú telenovelu, zahalili manželky do burky a za susedou mali bandu islamských fundamentalistou? To si nechcem ani len predstaviť. Takže držím tvorcom "Kresťanského magazínu" palce. Aj keď som skôr sympatizant, ako pravidelný divák. **(3.10.2011)

Nechápu, že tento typ pořadu hodnotí lidé, kteří vůbec křesťanství neholdují a vůbec je nezajímá. Když nemám rád např. horory, tak se na ně nedívám a taky nehodnotím. Od mnohých recenzentů je opravdu ubohé, že tento pořad hodnotí. Ale jinak. Na ploše cca 25 minut je často ukázán jeden životní příběh, život nebo zajímavá skutečnost spojená s náboženstvím. Z viděných dílů zaujal především ten o vojenském kaplanovi Tomáši Mlýnkovi, což je můj spolužák ze semináře, a ten o kratičkém životě syna Richarda Machana. Hudební režie: Václav Fiala ml.(3.7.2017)