Vysokoškolská komedie plná večírků, sexu a intrik.
Lana Stevensová je svůdná vysokoškolačka. Na koleji bydlí s partou dívek a společně pořádají divoké večírky. Její největší starostí teď je, aby našla tu nejlepší spolubydlící. Vybere si Katie, ale ta záhy začne Lanu nutit k divným závazkům. Lana se rozhodne, že společně s nejlepšími kamarádkami Mei a Zoey, připraví pro Katie noc hrůzy na večírku zvaném „Chlastej dokud nepadneš“. Ráno je však nalezena mrtvá dívka a tři nejlepší kamarádky se rázem stávají hlavními podezřelými. Bude jim stačit jejich a svůdnost k tomu, aby policii přesvědčily o své nevině? (oficiální text distributora)

megan017 odpad!

Neuvěřitelně povrchní komedie, která by měla tlustým pubertačkám býti zakázana. Děj je předvídatelný a nenáročný...Kriminálka v růžovém oblečku o bandě tupých holek(ovšem vysokoškočky :-O), které se ujmou hledání vraha, který je předem jasný každému, jen ony v tom vidí záhadu. Chudák Katie..Je divné, že v tomto filmu spravedlnost vítězí hodně křečovitým dojmem. Trochu morální rozepře. Byl vrah opravdu záporákem filmu? Jak já doufala, že jim podřeže krky. Na to, že je to komedie to není nijak zábavné, takže asi tak. Vyflusanej odpad jak vyšitej. ()

L3G1ON4R odpad!

Samotný název filmu je pouze pozlátko, pod názvem totiž obsahově nic divák nenalezne, možná kromě 80 minut nudy. ()

The Skala odpad!

Odpad, odpad a nic než odpad! Komedie? Ani jednou jsem se nezasmál. Naprosto trapný a tupý rozhovory mezi děvčaty. Příběh? Téměř žádný. No, už nikdy více! ()

Kanec.Pumba odpad!

"Růžová a lilková, kluci po nás šílí!" No pomoc. Tenhle film si opravdu nezaslouží ani půl hvězdičky. Tupé dialogy, z policistů jsou udělaní směšní hlupáci a většina filmu by měla být "vypípaná". Rozhodně nedoporučuju. ()

lilylove

Dávám 4* napínavý příběh ale i celkem zábava.Opravdu mě to dokázalo udržet v napětí.Nečekala jsem že to tak dopadne,skvělý film. ()

multi.V odpad!

Pokud se rozhodne Irving Rothberg že natočí nějaký další film vezmu si kameru a začnu točit filmy také. To co zde předvedl je obrovsky ubohý kus levného šitu, který jsem za posledních 8 let viděl. Nechápu jak někdo může natočit takovou blbost a nechápu někoho kdo v tomhle filmu chtěl hrát. Vím že peníze dělají hodně, ale dělat zde přítele Lany Stevensové bych musel jedině při neustálém přísunu pervitinu. ()

juro

režisér to asi točil jako svůj středoškolský projekt s amatérským štábem hercami a skoro žádným rozpočtem - jinak si tuhle úbohost nedokážu vysvětlit - 1 hvězda za to že jsem bůhví proč u toho veledíla neusnul - co jsem mi u nezáživných filmu stává pravidelně ()

Marty1905

Prvni polovina filmu byla ještě koukatelná. Druhá polovina filmu je příšerná blbost. Více než jednu star neudělím. ()