Tajemství chrámu křišťálových lebek

• USA Allan Quatermain and the Temple of Skulls
všechny plakáty

Největší poklad v historii je střežen v té nejnebezpečnější zemi. V tomto dobrodružném akčním film ve stylu Indiana Jonese nechybí nic co k tomuto žánru patří – napětí, dobrodružství, honičky, přestřelky s domorodci, záhady, ale hlavně vtip. Vše podtrhují úchvatné scenérie Jižní Afriky, v níž se film natáčel. (oficiální text distributora)

JackBurda odpad!

Hele jaktože to má víc, než Velké Dobrodružství. Vždyť to byla prča se slušnou akcí a sympaťákem Grifithem. Tohle je kurva k pláči. Film co sračkoidností a demencí překonal Válku světů a Octopus 2. Jo tak žánr akční? Cha cha CHA. Příběh pro ty co film neviděli: Jdou pro pklad potkaj záporáka, tak s nim pokecaj, pak je všechny pronásledujou komáři, pak dojdou do vesnice domorodců, pak najdou řetěz a paroží, pak přijde záporák, pak ho hlavní ,,hrdina" absurdně zabije, konec. ()

moviefan4 odpad!

Tak takuto blbosť som už dobre dlho nevidel. Tolko trápnosti, nudnostia neviem ja čoho pokope sa nevidí každý deň. Scénar tu bol trápny a nudný a nedalo sa ho počúvať. A hervi, ak to boli vôbec herci, stáli za velké hovno. Hnusné,nudné a nepozeratlné. ()

spawnxp

Pěkný záběry z Afriky, sympaticky netypická (a neprofesionalní) hlavní hrdinka... a to je asi tak všechno. Nevim, možná chtěl "rejža" dosáhnout toho aby to nesrovnávali s Indiana Jonesem - ok, to se mu podařilo, to fakt nejde. Ani to finále, který občas vylepší lecjakej shit se nepovedlo - jen blbá únavnost. ()

Puppy odpad!

Strašná blbost, ale ten odsekávač hlav byl vcelku povedený. Hodnocení "odpad!" je vlastně pro Asylum pocta :-) ()

OziRaziel odpad!

Tak tohle by snad dokázala natočit i parta kamarádů, kteří nemaj v neděli co dělat (a možná i bubáky by sehnali kdyby je ukecali na flašku toluenu nebo hulení) Afrika sice hezká je ale v tomhle filmu to vypada jako by to točili u babči na zahradě v jižnich čechách. Opravdové zaběry Afriky vůbec neseděly s k rajinou ve které byli "herci" a ani bych se nedivil kdyby byli ukradené z nějakého dokumentárního filmu. Pokud máte pud sebezáchovy tak nekoukat !!! ()

DannyBurino odpad!

Jak tohle mohlo vzniknout? To fakt do ted nechápu. Byla to nuda k pomrdání. Řekl bych víc, ale můj brácha to téměř vystihl. ()

BigJohn02 odpad!

Příšernost, tenhle film zřejmě vůbec neměl scénáristu. Nuda, nuda, nuda... Záběry na hrocha, nosorožce a tančící domorodce... Toč to, dáme to tam... Příšerné herecké výkony, nejošklivější hlavní hrdinka... Na obale je AQ zobrazen s bičem, ve filmu se nikde nevyskytuje... K parazitování se přidal i český distributor, pětivteřinový záběr na několik lebziček přetavil v mohutné TAJEMSTVÍ chrámu KŘIŠŤÁLOVÝCH lebek... Za tenhle shit by se styděl i Uwe Boll a Ed Wood by zvracel... Chcete-li vidět pěkný dobrodružný film, stačí si pustit Trailer - je daleko akčnější než celý film a obsahuje i nerealizované scény... ()

ohneta

Pokud se na to budete dívat jako na parodii a budete mít v sobě aspoň 4% , tak je to za 5, ale už nikdy více ()

lumi1

Jedna hviezdička z a snahu a druhá za to že to nebola až taká konina čo by sa nedala pozerať. Teda videla som už aj omnoho horšie filmy. I keď je fakt že toto je véééľmi slabučké. ()

jardadr69 odpad!

Tento film je naprostý paskvil, ještě v životě jsem se tak nenudil, dokonce jsem ho musel zkouknout natřikrát, neboť jsem u toho usnul. Myslel jsem si, že se to zlepší, ale u titulků jsem zjistil, že se jedná o ztracených 98 minut mého života. Hudba úděsná a herci? Snaha o gesta a skutek utek... ()

Angel7 odpad!

Toto nie je ani "B-čkový" film, aj keď naň ašpiroval. Žiaľ pozrel som si to celé a možno to poznáte. Ľutujem čas, ktorý som pri tom strávil. Kde nič, tu nič. Škoda dať čo i len jednu jedinú hviezdu. Nápis na obale, že dobrodružstvo v štýle Indiána Jonesa je bohapusté zavádzanie človeka, ktorý tento film nikdy nevidel!!! A pravde podobne ani originálneho Indiana Jonesa s Harrisonom!!! ()

kamysacek odpad!

Dost dlouho jsem tápala do jakého časového období je film zasazen, vůbec jsem to z toho nepoznala. a ten kdo napsal recenzi na tento film by měl spáchat kamikadzi a režisér zavrtat kilometr pod zem. ()