5 proti 5

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2007, 40 min

Moderátor Andrej Bičan v súťažnej relácii, kde sa proti sebe stretávajú vždy dva súťažné týmy, každý zložený z piatich rodinných príslušníkov. Týmy sa snažia uhádnuť najpravdepodobnejšie odpovede stovky respondentov na rôzne otázky, ktoré im boli položené. (lilina133)

Autogram

Desať rokov som sa úspešne vyhýbal tejto „súťažnej“ relácii a keď som videl Bičana, rýchlosťou blesku som prepínal. No pred pár týždňami to prišlo, odsledoval som celú reláciu a odvtedy keď to raz zbadám, už to neviem vypnúť až do konca. Chcem a musím vedieť, ako odpovedalo 100 Slovákov na tie zbytočné ale vtipné otázky. Jednoducho závislosť ako vyšitá, už len ako sa jej zbaviť a získať tak naspäť polhodinu času denne. Pritom je to každý deň absolútne to isté, súťaž nie je vedomostná, jej účastníci nemusia NIČ vedieť, iba sa nechať zhovadiť od moderátora, ktorému to naozaj ide. Už sa nečudujem obľúbenosti relácie a tomu, že sa drží v rovnakom formáte toľké roky na obrazovke. ()

Marek1991

Andrej Bičan exceluje, veľa srandy, pekná súťaž, na improvizáciu, rýchle reakcie, vedomosti, rodinné súboje, no vynikajúce. Vadí mi tu istý subjektivizmus pri posudzovaní správnosti, časových limitov, tiež nejasnosť ohľadom odpovedí ľudí, dôvodu otázok, ďalej štýl ohľadom peňazí, cien, opäť časových limitov, ale inak túto pozitívnu reláciu rád pozerám. ()

Skuby47

Tato slovenská verze soutěžního pořadu je podle mne o třídu lepší než býval její český protějšek. Má totiž skvělého moderátora - celý pořad stojí a padá s Andrejem Bičanem. Bez zajímavosti nejsou ani odpovědi dotazovaných účastníků průzkumu. Pokud to jde, snažím se občas strávit půlhodinku před televizním zpravodajstvím s tímto pitvořícím se a vtipným chlapíkem. ()

tančísvlky

Tento program má síce dobrý koncept, len ho kazí svojou prítomnosťou arogantný Andrej Bičan. Jeho nafúkanosť nepozná hraníc a nie nadarmo sa hovorí menej je niekedy viac. Jednoducho na verejno právnu televíziu ani omylom. On sám sa zaškatulkoval medzi "blba" už dávno a je logickým vyustením , že sa toho už nikdy nezbaví. Je na rovnakej intelektuálnej úrovni ako Peter Marcin , ale to je ešte väčší ... ()

wodnar

Pre mňa výborná súťaž, ak mám čas, pozerám vždy. Moderovanie Andreja Bičana skvelé, toto je relácia, ktorá mu naozaj pristane a môže sa dokonale a slobodne realizovať. Hoci niektoré odpovede niekedy vyznievajú dosť nejednoznačne, je to zábava triafať sa a porovnávať do toho, čo povedali Slováci a čo by som povedal ja. ()