World of Quest (TV seriál)

• Česko

Questův svět

World of Quest

Animovaný

USA, 2008

Paul H. Brown

Ron Pardo

Když se člověk nudí... Takový fantasy cliché pro děti, o to zvláštnější je, že mě to bavilo. Fakt je, že sem trochu toy.(2.7.2011)

Jeden ze seriálů ze stanice Jetix, na tenhle jsem až doteď úplně zapomněl. Animaci má prý na svědomí Atomic Cartoons, které pracovalo také na Spiderman bez hranic a Captain Flamingo z Jetixu nebo Atomic Betty z Cartoon Networku. Komiksovou předlohu neznám, ale pokud si dobře pamatuju, šlo tu o nějaký fantasy svět s příběhem. Hlavními postavami tu jsou namyšlený princ Nestor, zahořklý bodyguard Quest a jejich skupinka na cestě někam. Bylo tu hodně humorných situací, ale já už jsem byl v trochu odrostlejším věku, tak jsem se moc nenasmál. Ale Questův obličej mi připomínal jednoho ze superhrdinských vedlejších postav seriálu Dexter's Laboratory, na kterým jsem kdysi jednu dobu ulítával. :)(18.9.2016)

Menší bratr se na to pořád díval, on se ale dívá na spostu dalších blbostí, takže sem nějak neměl v úmyslu ztrácet čas tímto seriálem. Ale jednou to přišlo, přepl jsem na Jetix a běžel tam zrovna tento seriál. A celkem vtipné a zábavné. Quest a skrček (princ) je fakt super dvojička. Může to vypadat jako blbost, ale když už blbost tak zábavná blbost.(13.8.2009)

Zábavný, animovaný seriál, z dobrými vtípky a zábavným Questem. To jeho NESNÁŠÍM, zazní v jednom dílu asi tak pětkrát a vám to nepříjde trapné. JÁ TÝDLE BLBYNĚ, MUSÍM PROSTĚ DÁT 4 HVĚZDY. Vždy se těším na nové díly a oto snad u seriálů jde. Jěště když na Jetixu dávají takový ptákoviny, jako Hannah Montana. Proto dávám 80%.(29.6.2009)

Vyzerá to ako ďalšia z trápnych degenerovaných rozprávok. Ale nieje tomu úplne tak. Jasné že sa tu nájde kopa úplne trápnych hlášok ktoré pobavia možno tak malé deti, no zopár scénok je tu veľmi dobrých. Normálne som sa pri tom smial a nie raz, čo sa pri podobných výtvoroch nestáva. 4*(18.1.2009)