poster

Oktapodi (festivalový název)

 • Francie

  Oktapodi

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Francie, 2007, 2 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *****

  Úžasné. Někteří si s tím vystačí na celovečerák, ale jiní to spláchnou za dvě minuty. Tohle se opravdu povedlo. Laicky řečeno, kam se hrabou kraťasy Scrat z Doby ledové. Kam se vůbec hrabe film Rio a vlastně kam se vůbec hrabou všechny animáky, kde nějaká zvířátka poskakují jako kreténi, aby se pár stovek tisíců dětí bodře zasmálo.(10.1.2012)

 • blackrain
  *****

  Vtipná pocta pro chobotnice, u kterých platí, že láska nezná žádných hranic a že překoná jakoukoliv překážku, včetné té lidské. Tyto chobotnice nejsou žádná mostra z mořských hlubin vytažená, ale pěkná, roztomilá a barevná zvířátka. Perfektní bylo zvolené prostředí a samozřejmě nápad s použítím chobotnic. O zápletce platí to samé. Bylo to svižné a moc příjemně se na to koukalo.(29.1.2013)

 • Stružák
  **

  Nominace na Oscara za tohle?! Nevábná animace, krátká stopáž (i na krátkometrážní film) a je to celé až takové moc nereálné. Jasně, chápu, že chobotnice takhle nepřemýšlí a že to celé je jedna velká pohádka. Nereálnost vidím hlavně v tom chování toho přepravce – na chobotnice se stěrači? No kde to jsme… Těch pár vtipných momentů výsledný dojem nezachrání.(5.8.2013)

 • Z0oMb3E
  *****

  Balansujem na 4 a 5 hviezdach. Toto je prudko pozerateľný a až nebezpečne zábavný kraťas. Výborný fórik strieda ešte zábavnejší. http://www.youtube.com/watch?v=badHUNl2HXU&feature=player_embedded . Veľmi sympatické chobotničky.(20.3.2011)

 • ABLABLABLA
  ****

  Tak to bylo svižné tempo. Člověk nebo chobotnice se ani nevzpamatuje a zas aby bojovala proti nástrahám světa. Hrozně se mi líbila úniková cesta přes terasy bazénů. Nechť žijí elektrické dráty! K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=badHUNl2HXU(3.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace