poster

Oktapodi (festivalový název)

 • Francie

  Oktapodi

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

Francie, 2007, 2 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  ***

  Krátkometrážní snímek. Zamilované chobotničky, oddělí nakupující člověk. Chobotničák ji, ale nechce ztratit a tak se rozhodne, že půjde svojí chobotničce zachránit život, ale kupující, který už uhání s chobotničkou v autě se jen tak lehce nevzdá. Myslím si, že tento kraťas byl inspirovaný filmem Hledá se Nemo. Ke shlédnutí zde.(13.11.2012)

 • blackrain
  *****

  Vtipná pocta pro chobotnice, u kterých platí, že láska nezná žádných hranic a že překoná jakoukoliv překážku, včetné té lidské. Tyto chobotnice nejsou žádná mostra z mořských hlubin vytažená, ale pěkná, roztomilá a barevná zvířátka. Perfektní bylo zvolené prostředí a samozřejmě nápad s použítím chobotnic. O zápletce platí to samé. Bylo to svižné a moc příjemně se na to koukalo.(29.1.2013)

 • Z0oMb3E
  *****

  Balansujem na 4 a 5 hviezdach. Toto je prudko pozerateľný a až nebezpečne zábavný kraťas. Výborný fórik strieda ešte zábavnejší. http://www.youtube.com/watch?v=badHUNl2HXU&feature=player_embedded . Veľmi sympatické chobotničky.(20.3.2011)

 • igi B.
  *****

  Ach ta láska chobotničí, ta jednoho hnedle zničí! Sla/st/ná je ta mokrá puska, líbá-li tě oktopuska... ;o))) - - - P.S. Se slzkou v očku na koukačku viz http://www.youtube.com/watch?v=badHUNl2HXU - - - - - (Poprvé viděno 4.12.2011 na YT, hodnocení 790., komentář zde oktoetigický jako sedmasedmdesátý - 4.12.2011)(4.12.2011)

 • Segrestor
  *****

  Úžasné. Někteří si s tím vystačí na celovečerák, ale jiní to spláchnou za dvě minuty. Tohle se opravdu povedlo. Laicky řečeno, kam se hrabou kraťasy Scrat z Doby ledové. Kam se vůbec hrabe film Rio a vlastně kam se vůbec hrabou všechny animáky, kde nějaká zvířátka poskakují jako kreténi, aby se pár stovek tisíců dětí bodře zasmálo.(10.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace