V tomto vysoce kritickém zábavném seriálu jeden šílený „pařan“ a herní nadšenec hodnotí prastaré video hry. Ve svých hodnoceních se nebojí použít těch nejdrsnějších výrazů, urážek a nadávek. Svou nespokojenost se hrami rozhodně neskrývá a názor bez ostychu a zcela naplno vyjádří. Máte tak možnost nahlédnout do starých dob – do časů, kdy se hry hrály na archaických a dnes již dávno zapomenutých konzolích. (Zbyisek)

Petroff

První Nerdovo video, co jsem viděl, byl drsně našláplej díl o hrách s Batmanem. S několika desítkami dalších shlédnutých výtvorů tohohle sympatickýho profi hatera, nemůžu jinak, než plnou palbu. Jeden z nejlepších dokumentů, co znám - já v tom fakt vidím dost velkou informační hodnotu, a nádavkem: kýble zábavy, buvolí hovna v uchu, žraní shnilejch, skunčích, přejetejch zadků... a pití piva... ()

Mefistofelle

Sice je to samý fuck, shit a potoky průjmu, ale to není na škodu, protože tenhle týpek je opravdu vtipný a hry komentuje opravdu zábavně. Dokonce tak zábavně, že to zaujalo i mě, člověka, kterému je herní svět naprosto cizí a hru vidí maximálně tak ve výloze nějakého obchodu (natož nějakou osmdesátkovou). A když jsem se tak koukala například na díly prezentující hry dělané podle slasherových hororů, tak musím uznat, že ten týpek je má asi docela nakoukané a postavy, které z nich převádí do svého světa, se chovají a dokonce i pohybují přesně tak, jak ve filmech. Trocha toho filmového fajnšmekrovství je tu zkrátka znát a je velice příjemným zpěstřením. Jen tak dál, Jamesi Rolfe. ()

Zbyisek

Něco takového se hned tak nevidí ani neslyší. Tenhle šílenec je skutečně nejrozzlobenějším hráčem, jakého jste kdy slyšeli. Při hodnocení starých konzolových her převážně z 80. let používá neskutečných spojení a nadávek, které zde raději nebudu prezentovat. Přesto mě tento seriál baví. Baví mě natolik, že při některých dílech se smíchy málem válím po podlaze. Musím uznat, že ten komediant má talent. Některé vtipy, narážky a vůbec obsahy dílů jsou skutečně povedené. Stejně tak technické i "výtvarné" provedení celého seriálu je fajn. O nové nápady a originální obměny není nouze. Sice se občas lehce opakuje, ale pořád je to v pohodě (některá opakovaná gesta a hlášky k tomu prostě patří). První epizody se mi zdály opravdu hrozně vtipné. Další díly už mi tak vtipné nepřijdou (možná je to tím, že jsem si na styl seriálu už tak nějak zvyknul a proto mě to již tolik nezaráží). Nicméně i když se člověk zrovna třeba nesvírá smíchy v křečích, tak stále je to zábava, která je přinejmenším hodná úsměvu. Po dlouhém rozhodování dávám maximální hodnocení (resp. takových 90%), protože na ty záchvaty smíchu prostě nezapomenu. ()

tomeek

Co to tady dělá? Týpek recenzuje 20 let staré video hry a šťavnatě u toho kleje. Občas se mu nedivím, nejhorší, které jsem viděl byly Moonwalker s Michaelem Jacksonem a Back to the future, podle mého oblíbeného filmu :) Jinak ale moc netuším, co se na tom dá hodnotit. Je to zábavné, ale to je asi všechno. ()

Aquarius

He's gonna take you back to the past / To play the shitty games that suck ass / He'd rather have a buffallo / Take a diarrhea dump in his ear / He'd rather eat the rotten asshole / Of a road killed skunk and down it with beer / He's the angriest gamer you've ever heard / He's the Angry Nintendo Nerd / He's the Angry Atari Sega Nerd / He's the Angry Video Game Nerd ()

eye candy

James Rolfe je fakt vtipnej maník, u videa co sem vložil kolega DJ Obelix jsem málem vysral kostku. Wot? Fukin chicken mask?? :)) ()

kamiljanda

Dokonalost! Pro milovníky starých her a konzolí povinnost. Dále na jeho webu : www.cinemassacre.com doporučuji recenze filmů, různá top 10 a pod. ()

Petr23

Díky Videacesky jsem se dostal k tomuto skvostu, staré hry na konzolích jsem nehrál, takže možná proto mě to tolik baví :). ()

RaggamuffinSVK

Skvelá zábava pre fanúšikov hier a hlavne nostalgikov, ktorý zažili éru NES, Sega Genesis a podobných starších herných systémov. Jednoznačne odporúčam! ()

BMAJTZ

K tomuhle projektu jsem došel čirou náhodou kdy jsem proklikával internet a na youtubu narazil na jedno video. Od te doby jsem jednoznačným fanouškem Jamese Rolfa. AVGN se zaměřuje na staré hry, převážně NES (chcete-li Nintendo Entertainment System), a občas okomentuje inějaké periférie různých videoherních konzolí. Nejedná se ovšem o klasické recenze jak si je dokážeme představit z různých televizní, ale o mnohdy hodně promyšlenou záležitost ke které si sám píše scénáře a repliky. Hlavní otázkou asi je jak může člověka zaujmout recenzování videoher z devadesátých let minulého tisíciletí. Odpovědí je geniálnost jednotlivých recenzí, Jamesi se totiž zaměřuje hlavně na titulky jež se na CSFD označují jako Odpad!. To sebou přináší mnohé komické situace a Jamesovy komentáře se rozhodně nedrží při zemi. Pro silné slovo se rozhodně nechodí daleko (to už naznačí i samotná znělka) a jednotlivé výlevy se tak stávají naprosto kulervoucí zábavou. Přesto, že se jedná pouze o webový projekt, jeho profesionální úroveň by se mohla srovnávat s mnoha televizními počiny všeho druhu. Co říci závěrem pokud vám nevadí drsný humor a jste alespoň trochu geek budete se královsky bavit. Pokud nejste ani jedno ale chcete se naučit anglickou vulgární mluvu je pro vás tenhle seriál určen úplně stejně. PS. James má podobných projektů více, ať už jde o Board James, kde recenzuje staré deskové hry, a nebo Monster madness kde se zaměřuje převážně na monster a hororové filmy, pokaždé je to skvělá zábava. ()

Melios

Jediný seriál ,ktorý som si pozrel v originálnom znení. Seriál má cez 150 kratších aj dlhších epizód. Seriál sa snaží divákom priblížiť popkultúru minulého storočia ,čo sa mu darí na výbornú. Je tu veľa absurdného humoru ,ktorý sa nebojí byť ostrým. Nebojím sa tento seriál nazvať aj ako jeden z najlepších seriálov ,čo som kedy videl. A naviac ten film robí iba jeden človek a raz za čas ma nejakú pomoc-je to neuveritelné. Za pobavenie ,ktoré neutícha ani po dopozeraní seriálu dávam 5* btw TÁ ZNELKA JE FAKT CHYTĽAVÁ! ()

Junglista

Teda zírám co všechno se tu nedá hodnotit :-) Tohle je asi to nejlepší co se dá na youtube shlídnout. Pro oldskool konzolisty povinnost. A vzhledem k tomu, že já sem jeden z nich... spoustu z těch her sem hrával a nadával na stejný věci jako James. Nostalgie nooo :-) A sranda je to libová. Nejradši mám díly o addonech pro konzole, u těch se chlámu jak vyhulenej :-) ()

santiamén

80% ... :)) Když si vzpomenu, jak jsem se u her vždycky navztekala, a to jsem nikdy nehrála takové nefunkční cypoviny. Vtipný exkurz do počátku video her. ()

TERRORDROME

Cholerik hrá sračkové hry prevažne na Nintende, Sege či Atari, nadáva pri tom ako pohanský dlaždič posadnutý démonom infikovaných čriev a z obrazovky sa valí prúd byvolích hovien za extatického doprovodu drvičskej mantry "FUCK-FUCK-FUCK". Hlavne je to ale brutálne návyková zábavka ktorej som v ostatných dňoch prepadol a tá zvučka o žraní hnijúcej riti prejdeného skunka mi znie v hlave aj počas spánku. Diely ako Action 51, Pepsi Man či Big Rigs ma zošrotovali a to som ani nemal hnačku. ... a nesmiem zabudnúť ani na súboj s Bugs Bunnym čo nerdovi naprdí do ksichtu svoje bobky, humor je tu proste vysoko intelektuálny, na to sa ani Fantozzi nehrabe. V dieli o hrách podľa filmov Sám Doma dokonca asistoval sám Macaulay Culkin ako pizza guy a hru Toxic Crusaders pomáhal osrať ( doslova ) Lloyd Kaufman z Tromy. Debilné hry, bizarné idiotské konzoly, cisterna fekálií a sračky striekajú z hydrantov... je to sranda. ()

Matros

,,He´s gonna take you back to the past. To play the shitty games that suck ass. He´d rather have, a buffallo. Take a diarrhea dump in his ear. He´d rather eat the rotten asshole. Of a roadkilled skunk and down it with beer......" GENIÁLNÍ seriál, při kterém zažívám výbuchy smíchu a připomenu si všechny ty staré ,,skvosty". ,,He´s the angriest gamer you´ve ever heard. He´s the Angry Nintendo Nerd. He's the Angry Atari Sega Nerd. He's the Angry Video Game Nerd"................ jo a ještě : ,,What they were thinking?" ,,This doesn´t make sense!" ()

evil_ryu

Povinnosť pre všetkých odrastencov na 8-bitových hrách. Závalom hrubých slov a trochou fekálneho humoru namiešal James Rolfe pekelne zábavnú show. ()