poster

Paper Heart

Komedie

USA, 2009, 88 min

Kamera:

Jay Hunter

Hudba:

Michael Cera

Střih:

Ryan Brown

Zvuk:

Jon Wakeham
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeliiik
  odpad!

  Co todle mělo bejt? Dokument? Dokument o dokumentu? Komedie určitě ne. Největší blbost, co jsem za poslední dobu viděl. Nonstop se chichotající korejka(?) s kapucou na hlavě, která se ptá důchodců na lásku...Doporučuju se tomuhle počinu vyhnout velkym obloukem a kdybyste se přece jen odhodlali, tak stačí pustit začátek a konec - ne, že by teda nebylo hned jasný, jak to dopadne, ale aspoň si ušetříte spoustu rádoby vtipných hlášek Michaela Cery.(25.7.2010)

 • jarvis
  **

  způsob zpracování mi svou rádobyautentičností evokoval Once, na které mám neskutečnou alergii, slečna (ač určitě strašně fajn holka v reálu) mi většinu času přišla strašně afektovaná (dobře, přiznám se, místy jsem přemýšlela, jestli netrpí nějakou lehčí mozkovou dysfunkcí), ale nejvíc mi asi vadila celková povrchnost filmu. když ke konci Charlyne říká "režisérovi", že nechápe jeho "point", říkala jsem si, že se scéna určitě dotáčela až dodatečně, když si tvůrci celé dílko zhlédli a došli k závěru, že myšlenku plytkosti nenápadně radši nadhodí sami, než aby se pak rozebírala v recenzích(2.9.2010)

 • Aljak
  ***

  Ehm, dokonalo zničený skvelý námet na projekt... Pretože spraviť dokument o tom "Čo je to Láska" formou cestovania po celej krajine a pýtaním sa rôznorodého spektra ľudí (od detí po dôchodcov, od obyčajných ľudí až po vedcov) by bola naozaj chuťovka, obzvlášť keby to bolo takýmto voľnejším štýlom! Ale tým, že film je napokon zaostrený akoby na samotné točenie dokumentu a na rozvíjajúci vzťah hlavnej "hrdinky" Charlyne Yi, tak to celé veľmi poškodilo celkovému dojmu - aj keď to by nebolo až tak zlé. ALE ten koniec bol totálny úder na záver - to si fakt mohli odpustiť alebo ho spraviť inou formou.(26.4.2013)

 • BluT
  **

  K Charlyne bylo velmi těžké si udělat jakýkoliv vztah. Prostě není vůbec zajímavá. Ze začátku to vypadalo jako příjemný dokument, ale postupně se to zvrhlo v nudu. Nejlepší bylo, když se tam konečně objevil Cera a začal do příběhu výrazněji zasahovat. I tak to bylo ale hlavně o Charlyne a spíš nuda. Debut průměrného studenta FAMU bude pravděpodobně lepší než tohle. 35%(28.10.2015)

 • DavidS.
  **

  Pseudodokument o hledání a definici lásky...Nedá se tomu upřít zapálení pro věc. Občas uslyšíme něco pravdivého, veselého i chytrého na dané téma. Do rozhovorů se podařilo zakomponovat i současné nezávislé komediálně-romantické hvězdy. Jako celek a téměř 90 minutová podívaná to ale nudí a postrádá opodstatnění...A sblížení těch dvou "asociálů" je jasné od začátku...Charlyne Yi mi byla celou dobu nesympatická až protivná...(6.1.2010)