Desátý kruh

(TV film)
  • Kanada The Tenth Circle (více)

Když Trixie prohlásí, že ji na večírku u kamarádky znásilnil bývalý přítel Jason, uvede tím do pohybu lavinu událostí, vedoucí k rodinné krizi. Jak daleko je schopen zajít otec, aby zachránil svou dceru?  Kanadské drama vypráví o mladičké Trixie, která je jednoho večera na párty u své kamarádky údajně znásilněna bývalým přítelem Jasonem. Trixie si to nenechá pro sebe, a tak kromě policie a její rodiny o tom za chvíli vědí všichni. Dívce ovšem obvinění přinese spoustu nepříjemností. Jason zemře, když se pokusí o sebevraždu, vyšetřování případu pokračuje a rodina se ocitá v krizi. Jak daleko je schopen zajít otec, aby zachránil svou dceru? V hlavních rolích uvidíme Kelly Prestonovou, Rona Eldarda a Brittany Robertsonovou. (oficiální text distributora)

AppleManiac

Brittany Robertson byla úžasná jediné co mi připadalo horší na tomhle filmu byla jeho možná až příliš velká vyhraněnost v určitých chvílích kdy to nebylo zrovna nutný, ale působí to velice silně ()

Dracek003

Přišlo mi, že se v tom ději ztratili naprosto všichni. A mysleli si že přidáním další a další zcény to vylepší a nestalo se tak. Ale souhlasím s názorem, že na TV film to bylo dobré. Takže za 3. ()