Past

• Česko Případ Stone (více)
Trailer 1

Jack Mabry, vězeňský kurátor, počítá dny, kdy odejde do důchodu. Dříve však musí ještě přezkoumat případ Geralda „Stonea“ Creesona, který je ve vězení za vraždu svých prarodičů – smrt upálením. Nyní se blíží doba, kdy by mohl být podmínečně propuštěn, a Stone potřebuje přesvědčit Jacka, že se změnil… Jeho záměry ovlivnit Jackovo rozhodnutí mají však závažný a neočekávaný efekt na ně oba. Tenká linie mezi padouchem a právníkem se nebezpečně zužuje. (oficiální text distributora)

Trailer 1

malylada

Robert De Niro v roli kurátora, kterému se pod ruku dostane zločinec Edward Norton a ten se snaží všemi možnými způsoby o zkrácení trestu. Neváhá do toho zaplést i svoji manželku Millu Jovovich, která perfektně nahlodává staříka, jenž žije svým stereotypem. Nepochopil jsem ten zvláštně tísnivý úvod, který vůbec nezapadl do psychologické zápletky a nerozvinul žádné dějové souvislosti. Film docela utíká, ale těch dialogů je prostě přespříliš a daleko více se daly zapracovat do scénáře působivější momenty, zvraty a dějový vývoj. To samé se dá říci o závěru, který se nese ve stejném duchu a zůstává pachuť něčeho nedodělaného. Co se povedlo, tak rozhodně hudba, která z promarněných momentů dokázala vytěžit průměrný thriller.......5/10 ()

DaUr

Koncentrovaná nuda. Jediné, co mě celou dobu skutečně zajímalo, bylo jak velké muselo být množství peněz, které přesvědčilo dva z mých oblíbenců hrát v takovéto do sebe zahleděné a pro diváka nezajímavé hovadině. Navíc po boku herečky, která nejenže neumí hrát, ale není ani nijak extra pohledná (jen můj názor, samozřejmě). Naprosto tragický scénář, rutinní režie, nijaká hudba (neustále hovořící rádio v pozadí je jedna z nejotravnějších věcí, jaké jsem ve filmu kdy slyšel), promrhaný závěr. Po ucházejícím traileru tedy ohromné zklamání. 30% PS: Čeští distributoři se opět vytáhli, takhle originální a nápaditý název už dlouho žádný film neměl. ()

KOZEL84

To teda fakt nechápu o co tady kráčí!O Eda sem se už trochu bál,ale není k tomu absolutně žádný důvod,protože je pořád výborný.Na tyhle religiozní a spirituální věci moc nejsem,ale já mu věřil každé slovo a trochu sem měl pocit,že mu vidím do hlavy.Člověk,který je zavřený někde kde nechce být a má čím myslet prostě začne řešit hovna.Nejradši bych tuhle zkurvenou díru taky někdy podpálil.Mila mě nijak výrazně nebere,ale musí se nechat,že to holka umí rozjet a zbytečné fory bych asi nenadělal.Nikdy bych jí ale nevěřil ani slovo a sledoval bych tím jen svůj...prospěch ;).Tím se dostáváme k De Nirovi,který tu hraje tak nehorázného idiota,že by zasloužil rozbít hlavu šutrem.Já si říkal proč tu roli vůbec bral?Film je to pomalejší a rozhodně je o něčem.Bez Nortona by to možná nebylo ono,ale stejně tohle hodnocení je e-e. ()

netahlo

Hodnoceni me melo varovat. Jenze jsem si rekl, ze vetsina mistnich uzivatelu jsou stejne curaci a ze si udelam obrazek sam. Picovina! Jak na to takove dve herecke kapacity mohly kyvnout??? V zivote by me nenapadlo, ze nekdy nedokoukam film s dvojici De Niro - Norton. Bohuzel, stalo se. A pani Jovovich tady byla snad jeste osklivejsi nez normalne! ()

O.Peta

Tak tohle byla katastrofa, trpěl jsem od samýho začátku. Nuda, jakou jsem už dlouho nezažil, musel jsem si film rozdělit na dva dny, abych to byl schopnej vůbec dokoukat. Ani si už nevzpomínám, kdy naposledy jsem viděl tak otravnej film, kde musím hodnotit hodně špatně. Tady to ani De Niro nezachránil a ani neměl co zachraňovat, bohužel. ()

• Jednoho dne se na place objevila zfetovaná fanynka Roberta De Nira, které se podařilo dostat přes ochranku a De Nira obtěžovat. Natáčení se kvůli ní muselo přerušit a žena skončila v místní nemocnici. Není známo, zda byla odsouzena. [Zdroj: Svět filmu] (Krouťák)
  • Film vydělal 8 224 777 dolarů, což je přibližně jedna třetina rozpočtu. (Kuzmik)
  • Snímek se natáčel v Michiganu, scény z vězení v Michigan Correctional Facility a v Blackman Township. [Zdroj: Svět filmu] (Nons3nse)

Související novinky

Superhvězdné novinky

Superhvězdné novinky

27.04.2009

DiCaprio, Norton, Washington, Jolie. Bez zbytečných řečí se vrhněme na jejich nové projekty. Leova produkční společnost Appian Way už před časem zakoupila práva na bestseller Joshe Bazella Beat the… (více)