Cestující

Režie:

Chris Jones

Scénář:

Chris Jones

Film, který zachycuje cestu jedné bytosti autobusem. Vše se zdá být normální, vedle něj je jen položená ryba v igelitovém pytlíku. Nebo ne? Stačí zapnou hudbu a vše je hned jiné, než se zprvu zdálo. (ČSFD)

Stružák

Nebýt té trochu zbytečně natahované první části příběhu, bylo by hodnocení vyšší, protože ta pointa je suprová. :-) ()

Abiosis

*RYBKY A INÍ BUBÁCI* Veľmi pekný, krátky animovaný film, ktorý - i keď je z radu tých hororových - skôr pobaví ako vystraší. Hlavná postavička je veľmi milá a každý si ju hneď musí obľúbiť. To isté platí aj o netypickom pasažierovi v podobe nevinne vyzerajúcej rybičky. Temná atmosféra je pôsobivá a prítomný humor neruší a je zároveň skvelou súčasťou filmu. Pre mňa je veľkým plusom, že film nie je jedným z tých, kde sa autor spolieha iba na záverečnú pointu a všetko, čo jej predchádza, býva často len bezvýznamnou výplňou. Verdikt v 1 vete: Úmorných 8 rokov práce natlačených do kvalitných 7 minút filmu. 12.11.2010 ()

drankeryth

Skvely kratky film s nadychom hororu. Celkovo prevedenie tohoto filmiku sa nesie v ponurych farbach. Varovanie: Vyhybajte sa akvarijovym rybkam, ked pocuvate muziku, inac by ste mohli mat nejake problemy:) ()

Blacker94

Úžasná hororová atmosféra, ponurá hudba, jeden ustrašený človíček v prázdném autobuse. Nechápal jsem, jak by ze sedmiminutového animáku mohl být děsivý horor, ale teď už to vím. Skvělý kraťas, u kterého mě opravdu mrazilo v zádech. Koukal jsem se na něj v jednu v noci, a když jsem potom šel chodbou, kde mám akvárko... no, trošku nervozní jsem byl... ()

Margerie

Atmosféra super, animace taky, ale nějak mě to nevtáhlo. Nelekla jsem se ani jednou, ačkoliv přiznávám, že na konci jsem se s chutí zasmála. Zajímavý nápad, ale něco tomu zpracování chybí... 70% ()

sosi

Zaujímavá hororová animovaná komédia. Skvelý nápad, spracovanie, rybka a hlavne záver. Desivá atmosféra u ktorej sa dokáže človek pobaviť. Proste tento krátky animák musíte vidieť :) ()

Basso

Kto by to bol povedal, že v tak krátkom filmíku bude toľko napätia a humoru v jednom. Hodnotím to ako príjemné spestrenie okamihu tesne pred spánkom ;) ()